چگونه با «گرفتن سفارش کارت ویزیت» کسب درآمد کنید؟

585 بازدید

داستان از کجا شروع شد؟

ایده این کار با یک پیشنهاد شروع شد. در آن زمان تقریباً 18 سال داشتم و هنوز به قول معروف پشت لبم سبز نشده بود و با علاقه و اشتیاق فراوان، به مغازه های مختلف رفته و خدمات بیمه ای خودم را معرفی می­ کردم؛ کسبه نیز چون اشتیاق و صحبت های من نظرشان را جلب می کرد، به حرف هایم به صورت کامل گوش می دادند.

روزی یکی از مشتری­ ها که کانون تبلیغاتی داشت، پیشنهاد داد تا در کنار بازاریابی اصلی خودم خدمات او را نیز به مغازه دارها معرفی کنم و در ازای هر مشتری، درصدی پورسانت دریافت کنم. یکی از خدمات او کارت ویزیت بود. من قیمت ها را از او گرفتم و در کنار بازاریابی بیمه، خدمات تبلیغاتی و از جمله کارت ویزیت را هم معرفی می کردم. اما مشکل این جا بود که سود هر کارت ویزیت مبلغی بسیار ناچیز در حد 2 تا 3 هزار تومان بود.

چرا روش کسب درآمد با چاپ کارت ویزیت، فوق العاده است؟

به شرکت خودمان آمدم و متوجه شدم که مدیر داخلی شرکت لیستی از قیمت های چاپ کارت ویزیت را از چاپخانه ای در تهران گرفته است. زمانی که به قیمت ها نگاه می کردم، بسیار متعجب شدم. قیمت ها یک چهارم چیزی بود که آن کانون تبلیغاتی به من داده بود!!

نکته جالبی را متوجه شده بودم و بنابراین این بار خودم از مغازه داران شروع به گرفتن سفارش کردم. همچنین با یکی از دوستانم که به طراحی بسیار علاقمند بود، صحبت کردم تا سفارش هایی که می گیرم را او طراحی کند. در همین زمان از یک فرد آشنا خواستم تا روزنامه نیازمندی های همشهری تهران را بخرد و برایم بفرستند. به کمک این روزنامه نیز با چاپخانه های خوبی ارتباط گرفتم و بهترین قیمت چاپ را بدست آوردم. همه چیز آماده بودم تا استارت بیزینس خودم را بزنم و شروع کردم.

در آینده توانستم کاتالوگ های کارت ویزیتی نیز بیابم تا روال سفارش گیری آسان تر شود و تقریباً در یک سال بعد، 3 بازاریاب داشتم که سفارش ها را می گرفتند و تنها کار من مدیریت فعالیت­ها بود. در آینده این کار را به افراد بسیار بیشتری هم آموزش دادم و هر کدام از آن ها توانستند در هر شهر و موقعیتی که بودندکسب و کار مناسبی برای خود داشته باشند.

این کار آن قدر برای من دلنشین و پولساز بود که هیچ وقت نمی توانم آن را فراموش کنم. در واقع کسب درآمد از چاپ کارت ویزیت، شغلی بود که توانست من را از ورشکستگی و بسیاری از شرمندگی های مالی نجات دهد. کاری با قدرت پولسازی بسیار زیاد، بدون نیاز به سرمایه اولیه و همچنین درآمد سریع الوصول و نقد.

کسب درآمد با چاپ کارت ویزیت

از میان همه اقلام تبلیغاتی که صاحبان کسب‌وکار برای معرفی خود استفاده می‌کنند، کارت ویزیت جایگاه بسیار ویژه­ ای دارد. تقریباً هیچ کسب‌وکاری را نمی‌توان در حال حاضر یافت که برای معرفی خود به سراغ استفاده از کارت ویزیت اختصاصی نرود و همین تقاضای بالا، امکانی به وجود آورده تا افراد بسیار زیادی همچون طراحان، بازاریابان و کانون­ های تبلیغاتی درآمدهای بالایی از چاپ کارت ویزیت داشته باشند.

 

نکته جالب این شیوه کسب درآمد این است که اگر فردی بخواهد از چاپ کارت ویزیت کسب درآمد کند، حتماً نیازی به داشتن دفتر و دستگاه­ های مخصوص چاپ آن ندارد و می‌تواند با بازاریابی و ارسال سفارشات به مراکز اصلی چاپ کارت ویزیت در شهرهای بزرگ کشور به درآمدهای بسیار بالاتری نسبت به دفاتر رسمی تبلیغاتی در شهر خود دست یابد.

 

همچنین خوب است بدانید که دستگاه­ های مخصوص چاپ کارت­ ویزیت به دلیل قیمت و هزینه­ های جاری بالا، تنها در شهرهای بزرگ کشور که امکان سفارش گرفتن از همه ­ی استان­ها را دارند، وجود دارد و این موضوع فرصتی است تا افرادی همچون شما بدون داشتن دفتر تبلیغاتی، شروع به گرفتن سفارش کارت ویزیت از سطح شهر کرده و با ارسال سفارشات به چاپخانه، سود خوبی به دست آورند. فصلی نبودن، نیاز نداشتن به سرمایه‌ اولیه، درآمد بالا و سریع‌الوصول بودن سود از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این کار به شمار می‌رود.

برای شروع چه چیزهایی مورد نیاز است؟

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://hedayatifar.com/?p=52
اشتراک گذاری:
یاسین هدایتی فر
تعریفی از خود داشته باشم، سخت است. اما آمده ام تا رنگی نو به ذهنیت های کهنه بپاشم!!
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد چگونه با «گرفتن سفارش کارت ویزیت» کسب درآمد کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.