با چاپ تقویم کسب درآمد کنید!

844 بازدید

چاپ تقویم در نزدیکی عید نوروز

هر سال که نزدیک عید می شد، یکی از کارهای ثابت من چاپ تقویم برای کسب و کارها بود. کاری که هیچ وقت تاریخ انقضا نداشت، بازاریابی آن بسیار حالت چریکی بود و نیاز به هیچ سرمایه‌ اولیه‌ای نداشت. همچنین می‌توان در هر شهری به اجرا درآورد و درآمد بالایی را در زمان و ریسک کم، از بازار کسب کرد.

برای انجام این کار و  کسب درآمد از آن، نیاز به استفاده از هیچ مکانی مثل مغازه یا دفتر ندارید و به همین دلیل هزینه کار بسیار پایین است. این‌ مزیت‌ رقابتی‌ است که شما در مقایسه با رقبا دارید. در این بخش آن را به صورت کامل توضیح می­ دهم تا شما نیز اهمیت مسلح بودن به چند روش کسب درآمد فصلی را درک کنید.

چرا چاپ تقویم برای بسیاری از کسب و کارها باید مهم باشد؟

مهم‌ترین دلیلی که اصناف را بسیار علاقه‌مند به چاپ تقویم می‌کند، قدرت دیده شدن و در چشم بودن تقویم نسبت به دیگر ابزارهای تبلیغاتی است. تقریباً هیچ ابزار تبلیغاتی دیگری را نمی‌توان یافت که همانند تقویم، شماره‌ تماس یک کسب‌وکار را برای یک سال جلوی چشم مشتری‌های خود قرار دهد! ذکر این مقدمه به وضوح نشان می‌دهد که چاپ تقویم برای بسیاری از کسب‌ و کارها همچون رستوران‌ها و آژانس‌ها بسیار مهم تر از اهدای یک هدیه تبلیغاتی دیگر همچون خودکار است؛ زیرا که بقای آنها در جلوی چشم بودن کسب‌وکارشان است.

 

 

فقط 4 قدم تا شروع درآمد عالی

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://hedayatifar.com/?p=390
اشتراک گذاری:
یاسین هدایتی فر
تعریفی از خود داشته باشم، سخت است. اما آمده ام تا رنگی نو به ذهنیت های کهنه بپاشم!!
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد با چاپ تقویم کسب درآمد کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.