ایجاد فروشگاه شارژ بر وب سایت فروش یا وبلاگ خود

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • با نحوه ایجاد فروش شارژ تلفن همراه آشنا شوید.
  • با ایجاد وب سایت، کد و اپلیکیشن فروش شارژ و بازاریابی آن، به درآمد غیرفعال مناسبی دست پیدا کنید.

وب سایت فروش اینترنتی

وب سایت فروش در حال حاضر، هر شخصی که بخواهد از طریق فروش شارژ در اینترنت به کسب درآمد برسد، به آسانی می‌تواند از طریق وب سایت‌هایی که در اینترنت هستند، بدون هیچ هزینه‌ای مالک یک وب سایت یا وبلاگ فروش شارژ شود. به عنوان مثال، وب سایت­ های هزار شارژ و شارژر سلر نمونه ای از آنها هستند و با ثبت ­نام در آنها و دادن یک درخواست، یک وب سایت فروش شارژ آماده­ را در کمتر از چند دقیقه در اختیار شما قرار می دهند.

همانطور که مشاهده می­ کنید، مالک یک وب سایت فروشگاه شارژ شدن بسیار آسان ­تر از چیزی بود که فکرش را می­ کردید. شما همین الان می‌توانید با عضویت در این وب سایت‌ها، فروشگاه شارژ اختصاصی خودتان را به رایگان مالک شده و به ازای هر فروش شارژ، پورسانت خود را از وب سایت مربوطه دریافت کنید. البته ذکر این نکته مهم است که هر کاری مسلماً تبلیغات می ­خواهد. مقاله کسب درامد خانگی را از دست نده.

فروشگاه USSD

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟