با بیمه کردن خودت و دیگران پول دربیار!!

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • به این باور برسید که بدون سرمایه می توانید کارهای زیادی بکنید و پول های زیادی به دست آورید.
  • خود و اطرافیان خود را بیمه کنید و از مزایای آن استفاده کنید.
  • به فروش بیمه عمر بپردازید و برای خود درآمد غیرفعال ایجاد کنید.

در میان مردم عادی کمتر دیده و یا شنیده بودم که فردی در رابطه با علم ثروتمند شدن صحبت کرده و یا از آن اطلاعی داشته باشد اما این موضوع مسلماً برای همه صادق نیست. خانمی که سال­ ها در همسایگی ما بود، کار جالبی را شروع کرد و در کمتر از 3 سال توانست خودش را بازنشسته کند. منظور از بازنشسته که می­گویم ا.ین است که فرد تا پایان عمر دیگر نیاز به کار ندارد و به واسطه فعالیت­ هایش در یک زمان کوتاه می­ تواند برای همیشه درآمد غیر فعالی برای خودش ایجاد کند. درآمد غیرفعال هم به درآمدی گفته می­ شود که نیاز به کار کردن شما ندارد.

شاید برایتان جالب باشد و بخواهید بدانید که آن خانم چه کاری انجام داد که توانست در کمتر از 3 سال خودش را برای همیشه بازنشسته کند تا شما هم همان کار را انجام دهید. کاری که آن خانم انجام داده بود، در حوزه بیمه عمر بود. او توانسته بود با بیمه عمر نمودن 200 نفر، درآمد غیر فعال ماهیانه بالایی برای خودش ایجاد نماید. بهتر است برای این­که متوجه شوید میزان پورسانت شما از فروش بیمه عمر چقدر است، به یک کارگزاری بیمه مراجعه و یا در اینترنت سرچ کنید تا با انبوه اطلاعات در این زمینه مواجه شوید.

فروش بیمه ­نامه از راه­ های کسب درآمد بسیار عالی و خوبی است که هر فردی که به آن وارد شود، ضرر نخواهد کرد. همه ما در کنار شغل­ های مختلفی که داریم، به عنوان شغل دوم هم می ­توانیم بازاریاب بیمه باشیم و از سودهای غیرفعال آن منتفع شویم.

وب سایت  «ایشر»

احتمالا این مورد برایتان بسیار عجیب است که  بتوانید بدون داشتن هیچ­ گونه نمایندگی بیمه­، با فروش بیمه نامه به افراد ثالث درآمد همیشگی ایجاد کنید. این بیمه نامه ها شامل بیمه هایی همانند مسئولیت، اشخاص، باربری و … می­ شود.

سامانه ایشر (esure) یک وب سایت فعال در حوزه فروش انواع مختلف بیمه نامه است که قابلیت کسب درآمد از طریق معرفی و بازاریابی بیمه ­نامه را برای کاربران خود ایجاد کرده است.

 

شیوه­ کسب درآمد از وب سایت ایشر به این صورت است که شما در این سایت ثبت ­نام کرده و با استفاده از آموزش­ های ایشر شروع به بازاریابی و معرفی افراد خواهان بیمه ­نامه به این سایت کرده و در ازای هر شخص معرفی شده، پورسانت دریافت می­ کنید.

 

یکی از بهترین مزیت­ های کار کردن با ایشر، افزایش درصد سود متناسب با افزایش فعالیت بازاریاب است، به­ طوری­که این افزایش تا بالای 50 درصد نیز می­ تواند ادامه بیابد. کار کردن با سامانه ایشر این امکان را برای تمام کارمندان و خویش فرمایان به وجود آورده تا بدون دغدغه از تغییر شغل فعلی و پذیرش ریسک، کسب درآمد مطمئن دیگری را که هیچ سقفی ندارد آغاز کنند و حاشیه درآمدی خوبی برای خود رقم بزنند. با مراجعه به این وب سایت از توضیحات بیشتری بهره مند شوید و از همه جهات آن را مورد بررسی و واکاوی قرار دهید.

 

تمرین
اگر به وب سایت ایشر بروید، متوجه می شوید که مدیران این سایت با یک خلاقیت (ایجاد وب سایت)، توانسته اند از بسیاری از فعالان حوزه خودشان پیشی گرفته و حتی در این کتاب نیز معرفی شوند. فکر می کنید که با استفاده از فضای وب، شما چه کارهای متمایز و خلاقانه ای می توانید در کار خودتان و دیگران ایجاد کنید؟

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟