با بیمه کردن خودت و دیگران پول دربیار!!

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • به این باور برسید که بدون سرمایه می توانید کارهای زیادی بکنید و پول های زیادی به دست آورید.
  • خود و اطرافیان خود را بیمه کنید و از مزایای آن استفاده کنید.
  • به فروش بیمه عمر بپردازید و برای خود درآمد غیرفعال ایجاد کنید.

در میان مردم عادی کمتر دیده و یا شنیده بودم که فردی در رابطه با علم ثروتمند شدن صحبت کرده و یا از آن اطلاعی داشته باشد اما این موضوع مسلماً برای همه صادق نیست. خانمی که سال­ ها در همسایگی ما بود، کار جالبی را شروع کرد و در کمتر از 3 سال توانست خودش را بازنشسته کند. منظور از بازنشسته که می­گویم ا.ین است که فرد تا پایان عمر دیگر نیاز به کار ندارد و به واسطه فعالیت­ هایش در یک زمان کوتاه می­ تواند برای همیشه درآمد غیر فعالی برای خودش ایجاد کند. درآمد غیرفعال هم به درآمدی گفته می­ شود که نیاز به کار کردن شما ندارد.

شاید برایتان جالب باشد و بخواهید بدانید که آن خانم چه کاری انجام داد که توانست در کمتر از 3 سال خودش را برای همیشه بازنشسته کند تا شما هم همان کار را انجام دهید. کاری که آن خانم انجام داده بود، در حوزه بیمه عمر بود. او توانسته بود با بیمه عمر نمودن 200 نفر، درآمد غیر فعال ماهیانه بالایی برای خودش ایجاد نماید. بهتر است برای این­که متوجه شوید میزان پورسانت شما از فروش بیمه عمر چقدر است، به یک کارگزاری بیمه مراجعه و یا در اینترنت سرچ کنید تا با انبوه اطلاعات در این زمینه مواجه شوید.

فروش بیمه ­نامه از راه­ های کسب درآمد بسیار عالی و خوبی است که هر فردی که به آن وارد شود، ضرر نخواهد کرد. همه ما در کنار شغل­ های مختلفی که داریم، به عنوان شغل دوم هم می ­توانیم بازاریاب بیمه باشیم و از سودهای غیرفعال آن منتفع شویم.

وب سایت  «ایشر»

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟