با بیمه کردن خودت و دیگران پول دربیار!!

323 بازدید

در میان مردم عادی کمتر دیده و یا شنیده بودم که فردی در رابطه با علم ثروتمند شدن صحبت کرده و یا از آن اطلاعی داشته باشد اما این موضوع مسلماً برای همه صادق نیست. خانمی که سال­ ها در همسایگی ما بود، کار جالبی را شروع کرد و در کمتر از 3 سال توانست خودش را بازنشسته کند. منظور از بازنشسته که می­گویم ا.ین است که فرد تا پایان عمر دیگر نیاز به کار ندارد و به واسطه فعالیت­ هایش در یک زمان کوتاه می­ تواند برای همیشه درآمد غیر فعالی برای خودش ایجاد کند. درآمد غیرفعال هم به درآمدی گفته می­ شود که نیاز به کار کردن شما ندارد.

شاید برایتان جالب باشد و بخواهید بدانید که آن خانم چه کاری انجام داد که توانست در کمتر از 3 سال خودش را برای همیشه بازنشسته کند تا شما هم همان کار را انجام دهید. کاری که آن خانم انجام داده بود، در حوزه بیمه عمر بود. او توانسته بود با بیمه عمر نمودن 200 نفر، درآمد غیر فعال ماهیانه بالایی برای خودش ایجاد نماید. بهتر است برای این­که متوجه شوید میزان پورسانت شما از فروش بیمه عمر چقدر است، به یک کارگزاری بیمه مراجعه و یا در اینترنت سرچ کنید تا با انبوه اطلاعات در این زمینه مواجه شوید.

فروش بیمه ­نامه از راه­ های کسب درآمد بسیار عالی و خوبی است که هر فردی که به آن وارد شود، ضرر نخواهد کرد. همه ما در کنار شغل­ های مختلفی که داریم، به عنوان شغل دوم هم می ­توانیم بازاریاب بیمه باشیم و از سودهای غیرفعال آن منتفع شویم.

وب سایت  «ایشر»

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://hedayatifar.com/?p=361
اشتراک گذاری:
یاسین هدایتی فر
تعریفی از خود داشته باشم، سخت است. اما آمده ام تا رنگی نو به ذهنیت های کهنه بپاشم!!
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد با بیمه کردن خودت و دیگران پول دربیار!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.