یک شبکه اجتماعی قدرتمند بسازید و با تبلیغات ، پول درآورید

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • با روش تبلیغات در شبکه های اجتماعی تلگرام آشنا شوید.
  • با انجام تبلیغات در شبکه های اجتماعی کسب درآد کنید.

تبلیغات آسان ترین یا سخت ترین روش!

شاید آسان­ ترین یا سخت ترین روش کسب درآمد از شبکه ­های اجتماعی، کسب درآمد از تبلیغات است. در این شیوه کسب درآمد، شما یک شبکه اجتماعی قدرتمند می ­سازید و با تبلیغ محصولات یا پیج­/کانال ­های دیگران، کسب درآمد می­ کنید. این شیوه کسب درآمد از آن جهت آسان است که پس از ساخت یک شبکه یا کانال چند هزار نفری، سفارش تبلیغ ­های زیادی به سمت­تان می ­آید و از آن جهت سخت است که ساخت یک پیج چند هزار نفری، تقریباً زمان زیادی می­ برد.

اگر یک شبکه اجتماعی بزرگ داشته باشید، گرفتن تبلیغ و نشان دادن آن کار سختی نیست، زیرا به محضی که تعداد اعضای کانال شما زیاد شود، این سفارشات به سراغ شما خواهند آمد. به عنوان مثال، می­ گویند اگر پست ما را به مدت یک ساعت روی کانال خودتان بگذارید، چه مبلغی باید بپردازیم و شما در ازای مبلغی که اعلام می­ کنید، پست فرد تبلیغ دهنده را روی کانال­تان قرار می­ دهید.

 

تبلیغات
تبلیغات

 

تلگرام و گسترده های تبلیغاتی

در اینجا لازم است تا یکی از سیستم­ های بسیار جالبی را که در شبکه اجتماعی تلگرام برای گرفتن تبلیغ صاحبان کانال ایجاد شد، توضیح بدهم. گسترده های تبلیغاتی نام ابرگروه های بزرگی در تلگرام هستند که هزاران مدیر با عضویت در آن، یک تبلیغ را به طور مشترک روی کانال های خودشان قرار داده و در ازای تعداد بازدیدی که هر کانال به آن پست بدهد، از تبلیغ دهنده پول دریافت می کنند. از طریق این شیوه زحمت گرفتن تبلیغ، از دوش مدیران کانال­ ها برداشته شده و همچنین کانال های با تعداد اعضای بسیار کمتر نیز می ­توانند تبلیغ بگیرند، روی کانال ­خود بگذارند و درآمد کسب کنند. شماتیک زیر، کار گسترده های تبلغاتی را بهتر نشان می­ دهد.

 

 

همانطور که در این شکل نشان داده شده است، مدیر گسترده تبلیغاتی، یک سفارش تبلیغ گرفته و در ابرگروهی که هزاران مدیر تلگرامی عضو آن هستند، اعلام می­ کند که مثلا «مدیران کانال هایی که می­ خواهند امشب تبلیغ روی کانال خودشان بگذارند، اعلام آمادگی کنند» تا پس از قرار دادن تبلیغ روی کانال ها، در ازای میزان بازدیدی که هر کانال به به پست تبلیغ دهنده آن شب می­ دهد، پول دریافت کند. بدون شک تلگرام نقش بسیار زیادی در فراگیر شدن شبکه های اجتماعی در ایران بازی نمود و دامنه افرادی که با شبکه های اجتماعی پول درآوردند، را بسیار گسترش داد.

 

پیشنهاد

برای آشنایی بیشتر و موردی تر در رابطه با تلگرام و قابلیت ­های آن برای کسب درآمد، حتمابه وب سایت فست­پول مراجعه نموده و جامع ­ترین دوره ­های آموزش کسب درآمد از تلگرام را تهیه کنید. هنگام خرید، کد تخفیف پول را وارد کنید تا 20 درصد تخفیف اعضای این وب سایت نیز به شما تعلق بگیرد.

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟