تکنیک « همکاری برای کسب درآمد »

236 بازدید

همکاری برای کسب درآمد و همکاری در فضای مجازی

همکاری برای کسب درآمد : دنیایی که ما در حال زندگی در آن هستیم، دنیای فراوانی است. در واقع شما باید همیشه یا راهی انتخاب کنید و یا راهی ایجاد کنید. در قسمت دستورالعمل هر کدام از روش­ های کسب درآمد این دوره، احتمالاً مواردی بوده که علی­رغم خوشبینی به آن­ها، چون فکر می­ کنید امکانات آن را ندارید، از انجام دادن آن­ها سرباز زده اید. به عنوان مثال، اگر شیوه کسب درآمد از طریق برگزاری کلاس های مجازی (مانند تلگرام) مطرح می­ شود با خودتان بگویید که شما که هیچ کانال و یا صفحه یا شبکه ­ای ندارید که بخواهید کلاس برگزار کنید و از این شیوه پول درآورید. همچنین اگر یک کانال و یا شبکه اجتماعی داشته باشید، قدرت برگزاری کلاس را در خودتان نبینید و تصمیم بگیرید که پول درآوردن به این شیوه را نادیده بگیرید.

اما واقعیت این است که انسان­ ها با قدرت­ ها، امکانات و قابلیت­ های مختلف کنار هم قرار می ­گیرند تا هر کاری را که نمی ­توانند به تنهایی به سرانجام برسانند، انجام دهند.

یک ضرب المثل معروف ژاپنی وجود دارد که می ­گوید:

یک آمریکایی به راحتی می ­تواند یک ژاپنی را بزند …

یک آمریکایی به راحتی می ­تواند دو ژاپنی را هم بزند …

اما ده آمریکایی هم نمی­ توانند حریف 3 ژاپنی شوند …

زیرا ژاپنی­ ها کار تیمی را به خوبی فراگرفته­ اند و زمانی که به صورت یک تیم می ­شوند، کارهایی انجام می­ دهند که حتی 10 مرد قدرتمند هم نمی ­توانند به تنهایی آن­ها را انجام دهند.

 

همکاری برای کسب درآمد

همکاری برای کسب درآمد

 

یکی از این کارهای گروهی مربوط به برگزاری کلاس ­های تلگرامی کانال richman می­ شد که در زمینه های مختلفی برگزار می­ کردیم. از آن جهت که من در همه امور اقتصادی مهارت کافی نداشته و یا زمان یادگیری آن را نداشتم، از اساتید آن حوزه کمک گرفتم تا در ازای پرکردن کلاس ­ها توسط کانال تلگرامی من، آن­ها کلاس را برگزار کنند و هر درآمدی که از این طریق بدست می­ آید به صورت نصف نصف تقسیم شود. این شیوه همکاری هم به من کمک می کرد که بتوانم کلاس­ های بسیار با کیفیتی را هم زمان برگزار کنم، هم به اساتید آن حوزه کمک می کرد که بتوانند دانش خودشان را انتقال دهند و هم رضایت بسیار بالایی برای افرادی که در آن کلاس ­ها شرکت می­ کردند، داشت.

همین استراتژی را افراد دیگری نیز انجام دادند و به عنوان مثال فردی که کانال تلگرامی نداشت، اما قدرت تدریس های تلگرامی را در خود می­ دید، شروع به همکاری با مدیران کانال ­ها کرد و در ازای تعداد افرادی که وارد کلاس ­های او می­ شدند، نصف میزان شهریه کلاس ­های تلگرامی را با آن افراد تقسیم می ­نمود.

 

بنابرین شما نیز با همکاری افرادی دیگر می­ توانید فعالیت­ های اقتصادی خوبی را سازماندهی کرده و در هر شرایطی منتفع شوید. همین الان دست به فکر شوید !!!
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://hedayatifar.com/?p=640
اشتراک گذاری:
یاسین هدایتی فر
تعریفی از خود داشته باشم، سخت است. اما آمده ام تا رنگی نو به ذهنیت های کهنه بپاشم!!
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد تکنیک « همکاری برای کسب درآمد »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.