تکنیک « همکاری برای کسب درآمد »

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • با مزایای همکاری در کسب و کارهای مجازی آشنا شوید.

همکاری برای کسب درآمد و همکاری در فضای مجازی

همکاری برای کسب درآمد : دنیایی که ما در حال زندگی در آن هستیم، دنیای فراوانی است. در واقع شما باید همیشه یا راهی انتخاب کنید و یا راهی ایجاد کنید. در قسمت دستورالعمل هر کدام از روش­ های کسب درآمد این دوره، احتمالاً مواردی بوده که علی­رغم خوشبینی به آن­ها، چون فکر می­ کنید امکانات آن را ندارید، از انجام دادن آن­ها سرباز زده اید. به عنوان مثال، اگر شیوه کسب درآمد از طریق برگزاری کلاس های مجازی (مانند تلگرام) مطرح می­ شود با خودتان بگویید که شما که هیچ کانال و یا صفحه یا شبکه ­ای ندارید که بخواهید کلاس برگزار کنید و از این شیوه پول درآورید. همچنین اگر یک کانال و یا شبکه اجتماعی داشته باشید، قدرت برگزاری کلاس را در خودتان نبینید و تصمیم بگیرید که پول درآوردن به این شیوه را نادیده بگیرید.

اما واقعیت این است که انسان­ ها با قدرت­ ها، امکانات و قابلیت­ های مختلف کنار هم قرار می ­گیرند تا هر کاری را که نمی ­توانند به تنهایی به سرانجام برسانند، انجام دهند.

یک ضرب المثل معروف ژاپنی وجود دارد که می ­گوید:

یک آمریکایی به راحتی می ­تواند یک ژاپنی را بزند …

یک آمریکایی به راحتی می ­تواند دو ژاپنی را هم بزند …

اما ده آمریکایی هم نمی­ توانند حریف 3 ژاپنی شوند …

زیرا ژاپنی­ ها کار تیمی را به خوبی فراگرفته­ اند و زمانی که به صورت یک تیم می ­شوند، کارهایی انجام می­ دهند که حتی 10 مرد قدرتمند هم نمی ­توانند به تنهایی آن­ها را انجام دهند.

 

همکاری برای کسب درآمد
همکاری برای کسب درآمد

 

یکی از این کارهای گروهی مربوط به برگزاری کلاس ­های تلگرامی کانال richman می­ شد که در زمینه های مختلفی برگزار می­ کردیم. از آن جهت که من در همه امور اقتصادی مهارت کافی نداشته و یا زمان یادگیری آن را نداشتم، از اساتید آن حوزه کمک گرفتم تا در ازای پرکردن کلاس ­ها توسط کانال تلگرامی من، آن­ها کلاس را برگزار کنند و هر درآمدی که از این طریق بدست می­ آید به صورت نصف نصف تقسیم شود. این شیوه همکاری هم به من کمک می کرد که بتوانم کلاس­ های بسیار با کیفیتی را هم زمان برگزار کنم، هم به اساتید آن حوزه کمک می کرد که بتوانند دانش خودشان را انتقال دهند و هم رضایت بسیار بالایی برای افرادی که در آن کلاس ­ها شرکت می­ کردند، داشت.

همین استراتژی را افراد دیگری نیز انجام دادند و به عنوان مثال فردی که کانال تلگرامی نداشت، اما قدرت تدریس های تلگرامی را در خود می­ دید، شروع به همکاری با مدیران کانال ­ها کرد و در ازای تعداد افرادی که وارد کلاس ­های او می­ شدند، نصف میزان شهریه کلاس ­های تلگرامی را با آن افراد تقسیم می ­نمود.

 

بنابرین شما نیز با همکاری افرادی دیگر می­ توانید فعالیت­ های اقتصادی خوبی را سازماندهی کرده و در هر شرایطی منتفع شوید. همین الان دست به فکر شوید !!!

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟