«آی نوتی»

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • با یکی از بهترین بسترهای کسب درآمد فعال و غیرفعال آشنا شوید.
  • آموزش های این مقاله را به طور کامل فرا بگیرید.
  • با فعالیت جدی در آی نوتی، درآمد فعال و غیرفعال فوق العاده ای برای خود ایجاد کنید.

در اوایل اسفند 95 که اولین همایش درآمدهای رویایی بدون سرمایه برگزار شد، به عنوان سخنران اول شروع به سخنرانی کردم و در آن سخنرانی مهم، مطالبی بیان نمودم که یکی از با اهمیت ترین آن­ها این بود:

«درآمدهای رویایی در زمان فعلی، فقط از طریق کارهایی به دست می­ آید که نیاز به هیچ­ گونه سرمایه اولیه ­ای نداشته باشد!!!!»

انتهای سمینار افراد زیادی که هر کدام از آن­ها سؤالات مختلفی در ذهن داشتند، پیرامونم جمع شده و سؤالات­شان را پرسیدند. یکی از آن افراد که در همین سمینار با او آشنا شدم و امروز جزو دوستان خوبم است، امید نظری بود که اکنون بزرگترین مجموعه­ دار شرکت آی ­نوتی به شمار می ­رود. او زمانی خواست تا برایم کسب ­و کاری جدید و حرفه­ ای به نام آی­ نوتی را توصیف کند و من هم در نگاه اول تلاش نمودم تا آن­ گونه القا کنم که به اندازه کافی از آی نوتی اطلاع داشته و تصمیمی به فعالیت در آن ندارم…

آی نوتی چیست؟

شرکت گسترش طراحان الماس با شماره ثبت 419710 و شناسه ملی 10320710696 که امروز با نام تجاری آی نوتی شناخته می­ شود، در سال 1390 با هدف ایجاد یک پنل پیامکی مدیریت ارتباط با مشتری به صورت حرفه ­ای آغاز به کار نمود. در سال 1391، برند آی نوتی از دل این شرکت خلق شد که فعالبت آن در حوزه CRM بوده و علاوه بر مزیت­ های رقابتی قدرتمندی همانند کارت ویزیت الکترونیک و کدهای USSD، پلن­ های درآمدزایی جالب و قدتمندی برای بازاریابان دارد.

 

 

 CRM یا همان مدیریت ارتباط با مشتری چیست؟

همانطور که گفته شد فعالیت اصلی این شرکت در حوزه CRM یا همان مدیریت ارتباط با مشتری است. مدیریت ارتباط با مشتری از مفاهیم اصلی کسب ­و کار مدرن است که در یک کلام یعنی مالک کسب و کار بتواند با مشتری­ های فعلی یا بالقوه خود ارتباط گرفته و همچنین ارتباط خودش را به بهترین شکل با همه آن­ها حفظ نماید. این مفهوم که یک شرکت یا کسب و کار را می­ تواند به شکست و یا سطح بالایی از موفقیت برساند؛  CRM یا همان مدیریت ارتباط با مشتری نامیده می شود.

 

بنابراین هر کسب ­و کاری که مدیریت ارتباط با مشتری را به کار بگیرد، مزیت­ های زیر را از آن خود می کند:

1- افزایش درآمد و سود با گردش زیاد

2- تکرار در خرید مجدد

3- افزایش وفاداری مشتری

4- افزایش در وفاداری مشتری به برند کسب و کار

5- کاهش هزینه جذب مشتریان جدید

6- کاهش هزینه های بازاریابی مستقیم

7- درک بهتر نیازهای مشتری

8- بهبود خدمت به مشتری

 

اکنون که با مفهوم علمی ارتباط با مشتری و جایگاه آن آشنا شدید؛ می­ توانید درک کنید که چرا شرکت ­هایی همانند آی نوتی برای بحث ایجاد ارتباط با مشتری ایجاد گردیده و حوزه فعالیت آنها تقریباً به چه صورت است؟ آن­ها امکان سیستم­ سازی CRM را برای کسب و کارها فراهم می ­کنند.

داستان دو پیتزا فروشی و اهمیت استفاده از CRM

از آن جهت که دانستن مفهوم CRM حتی از نان شب و نفس کشیدن هم برای­ شما واجب ­تر است (!)؛ قصد دارم با تعریف یک داستان، آن را بهتر توصیف کنم. سال­ ها قبل دو پیتزا فروشی معروف به نام­ های مهرگان و پرنیان در خیابان زیباشهر زاهدان مشغول فعالیت بودند.

یکی از پیتزا فروشی­ ها، تنها روبروی مکان کسب خود نشسته و منتظر بود تا مشتریان، خودشان به مغازه سر بزنند و پیتزا فروشی دیگر، علاوه بر این کار، با تمام مشتریان گذشته در ارتباط بود، برای آن ها پیام ­های مختلف ارسال کرد، در زمان های خاصی تخفیف­ های خوب برای مشتریان گذشته ارائه می داد؛ باشگاه مشتریان وفادار ایجاد می ­نمود تا همه مشتریان وفادار آن پیتزا فروشی با یکدیگر آشنا شوند و حتی در زمان های خاصی جشن تولد آن کسب و کار را برگزار می­ کرد تا همه مشتری­ان قدیمی بیایند و از موسیقی زنده آن شب لذت ببرند و … .

فکر می ­کنید کدام مغازه بیشترین موفقیت را داشت؟ مالک کسب­ و کار دوم سال­ ها بود که فروش چند برابری نسبت به مغازه ­دار اول داشت و تنها رمز موفقیت آن، مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) بود که به شکل صحیح به کار می ­گرفت. اگر واقعیت را بخواهید، هنوز هم که داستان پیتزا فروشی مهرگان را تعریف می­ کنم، احساس بسیاری خوبی دارم که دلیلش همان فعالیت­ های مربوط به ارتباط با مشتری همان روزهای مهرگان است.

 پول در آی نوتی است!!!

برای شما که این مطلب را می­ خوانید، مهم ­ترین عمل پول در آوردن است و هر کاری که با فعالیت بهتر، پول­ های سریع تر و آسان­ تری در جیب­تان بگذارد، اهمیت بیشتری دارد و مهم­ترین دلیل معرفی آی نوتی در این قسمت نیز، همین مورد است. من فکر می­ کنم که از میان تمام شرکت ­هایی که در حوزه ارائه خدمات ارتباط با مشتری فعال هستند شرکت آی نوتی به دلیل شرایط درآمدزایی جالبی که برای بازاریاب ­های خودش قرار داده و همچنین نوآوری­ های که در حوزه ارتباط با مشتری داشته است، بهتر است. در ابتدا به این موضوع پرداخته می­ شود که شما چگونه از شرکت آی­ نوتی کسب درآمد کنید و پس از آن، انواع خدمات شرکت آی­ نوتی که با فروش شما و تیم شما خواهید توانست به درآمد برسید توضیح داده خواهد شد.

 

 

پلن های درآمدزایی حرفه ای برای بازاریاب­ ها

یکی از ابتکاراتی که شرکت آی نوتی ایجاد کرده است، قابلیت بازاریابی و پلن های درآمدزایی جدیدی است که آی نوتی برای بازاریابان فعال خودش قرار داد و در واقع در این شرکت دو نوع درآمد را برای بازاریاب­ های خدماتش ایجاد نموده است. درآمد اول، از طریق فروش خدمات آی نوتی همانند کارت ویزیت الکترونیک و کد USSD حاصل می شود و درآمد دوم، حاصل از آموزش روش­ های درآمدزایی آی نوتی به دیگران و اصطلاحاً پرورش بازاریاب برای شرکت آی نوتی است و افراد زیادی را توانسته به درآمدهای رویایی برساند. در ادامه هر کدام از روش ­های درآمدزایی با آی نوتی توضیح داده می­ شود.

درآمد حاصل از فروش مستقیم (30 درصد از درآمد هر فروش شخصی)

این شکل از درآمد همانند همه انواع بازاریابی­ های مرسوم است که شما با معرفی درست و حرفه ­ای خدمات شرکت (که به شما آموزش داده می ­شود) به کسب­ و کارها و فروش خدمات به آن­ها، درآمد کسب می ­کنید. طبق قوانین شرکت، در ازای هر محصول که توسط بازاریاب به فروش برسد، 30 درصد آن خدمت، متعلق به بازاریاب است که می­ تواند به صورت آنی برداشت کند. به عنوان مثال، شما پس از ثبت نام در این سایت، اقدام به معرفی خدمات CRM آی نوتی  به کسب و کارها می­ کنید و به یک کسب و کار، محصولی همانند کارت ویزیت الکترونیک را به قیمت 350 هزار تومان می­ فروشید. در همان لحظه 100 هزار تومان وارد حساب شما در سایت می ­شود که می ­توانید درخواست داده و در کمتر از نیم ساعت دریافت کنید.

این شکل از درآمد، بسیاری از نیازهای فوری و اولیه افراد را حل می­ کند و چون محصولی که عرضه می­ شود در حوزه خدمات است؛ درآمد حاصل از آن بسیار قابل توجه است. ذکر این نکته مهم است که شرکت آی نوتی محصولات 40 میلیون تومانی همانند کدهای USSD نیز دارد که با فروش هر کد، مبلغ 30 درصد آن یعنی 13 میلیون تومان به حساب کاربری شما افزوده خواهد شد؛ لذا اگر حتی یک کد USSD در سال بفروش برسانید، درآمد معمول یک فرد کارمند را حتماً خواهید داشت . لازم است بیان شود که شرکت آی نوتی 22 هزار قرارداد تجاری تاکنون نوشته، بیشتر از 120 هزار  کاربر ثبت شده دارد و تنها شرکت فعال در زمینه CRM است که کدهای USSD را با قیمت ­های بسیار پایین ارائه می­ دهد.

همچنین آی­نوتی علاوه بر خدمات CRM، یک گام فراتر نهاده و با همکاری با اپراتور اول توانسته خدماتی کاربردی که بازار هدفی به وسعت 20.000.000 نفر دارد را ارائه دهد. طرح همراه کارت همراه اول آی نوتی، طرحی است که تمام مردم بدون هیچ آموزش خاصی، فقط  و فقط با تبلیغات کلامی در بین دایره نفوذهای خود می توانند کسب درآمد کنند. لازم به ذکر است از آنجایی که این طرح به صورت ماهیانه فعال می شود، می توان با معرفی تقریبا 70 نفر به این طرح، حقوق ثابتی معادل حقوق وزارت کار دریافت نمود که این درآمد نیز می تواند به درآمدهای غیرفعال شما افزوده شود.

پلن دوم درآمدی: کسب درآمد حاصل از آموزش (استاد و شاگردی)

هنگامی که شما زمان گذاشته و تمامی خدمات آ ی­نوتی را به بهترین شکل فرا گرفته و بتوانید آن را برای کسب ­وکارها  توضیح داده و فعال کنید، زمان آن می ­رسد که علاوه بر فروش مستقیم خدمات آی­ نوتی، با آموزش بازاریاب­ های دیگر، از بودجه آموزش شرکت، سهام دار شده و میزان درآمد خودتان را تا هر میزان که دوست داشته باشید، بالا ببرید.

شرکت آی نوتی نیز همانند بسیاری از شرکت های معتبر دیگر، بخشی از درآمد خود را صرف آموزش بازاریابان خود  می نماید. تمام افرادی که با کد معرف شما در سایت آی نوتی ثبت نام نمایند و بخواهند از طرح درآمد زایی آی نوتی استفاده کنند با توجه به میزان فروششان در دو گروه قرار می گیرند: گروه اول گروهی هستند که میزان حجم فروش بیشتری داشته باشند و گروه دوم افرادی هستند که حجم فروش­شان، نسبت به گروه اول کمتر بوده و نیازمند آموزش می­ باشند. شما به عنوان پشتیبان و راهبر این افراد موظف هستید که تمام آموزش ها را در اختیار گروه دوم بگذارید و در طول هر ماه، به میزان هر 250 هزار تومان که توسط گروه دوم (یعنی گروه نیازمند آموزش) فروشی انجام شود، یک امتیاز از بودجه آموزش برای شما منظور خواهد شد. ارزش ریالی هر امتیاز در هر ماه نیز بستگی به مبلغ صندوق بودجه آموزش و تعدادکل امتیازها در شرکت آی نوتی دارد.

در طول هر ماه 15% از فروش خدمات CRM  و 5% از درآمد شارژ پنل پیامکی و طرح همراه کارت در صندوقی به نام صندوق بودجه آموزش جمع می شود که با توجه به امتیاز هر فرد، میان بازاریابان پخش می­ شود. در واقع در این حالت، هرچه فروشنده­ های معرفی شده به آی­ نوتی توسط شما (که با کد ملی شما در سایت ثبت نام کرده باشند) بیشتر باشد؛ سهم شما از بودجه آموزش آی­ نوتی بیشتر خواهد شد و حتی می­ توانید همانند افراد زیادی تا چند ده میلیون ماهیانه از آی نوتی درآمد داشته باشید. هم اکنون افرادی در آی نوتی وجود دارند که تعداد نفرات معرفی شده در تیم آن­ها بالای 40 هزار نفر شده است و درآمد غیرفعال ماهیانه زیادی وارد حساب آن­ها می شود. برای دریافت آموزش­های بیشتر در این رابطه کلمه پول بدون پول را به 10008590 پیامک کنید تا آموزش­ ها با پیامک برای شما ارسال شود.

خدمات شرکت آی ­نوتی

اکنون که با شیوه ­های درآمدزایی از آی ­نوتی آشنا شدید؛ خدمات CRM شرکت آی ­نوتی معرفی می­ شود تا بتوانید با معرفی و ایجاد این خدمات برای صاحبان کسب ­و کار، درآمد کسب کنید.

پنل پیامکی

با ثبت نام رایگان در سایت آی نوتی میتوانید یک پنل پیامکی رایگان به شما تعلق خواهد گرفت که با استفاده از آن می توانید پیامک های انبوه تبلیغاتی به مناطق مختلف ارسال نموده و همچنین با ذخیره کردن شماره های مخاطبین خود در زمان ها و مناسبت های مخلتف پیامک ارسال نمایید؛ همچنین از طریق یک پنل پیامکی قادر خواهید بود یا با ذخیره سازی تاریخ تولد مخاطبین خود سیستم بطور خودکار در روز تولد ایشان برایشان پیامک تبریک ارسال می نماید.

کد CRM

کدهای CRM در واقع همان قلاب ­های ماهیگیری صاحبان کسب ­و کار است که از طریق آن اقدام به جمع­ آوری شماره مشتریان خودشان می­ کنند. شرکت آی نوتی، کدهای CRM خود را بر دو بستر پیامکی و USSD  ارائه می دهد که وجه اشتراک این دو نوع، کد ذخیره شماره مشتریان و ایجاد باشگاه مشتریان است؛ اما هریک از این ها مزیت های خاص خود را دارند که در اینجا به تفصیل توضیح می دهم.

کارت ویزیت الکترونیک (کد CRM بر بستر پیامک):

مشتری: آقا لطفا کارت ویزیت مغازتون رو لطف می کنید بدید …

صاحب مغازه: کلمه نگار (نام مغازه) رو به 1008590 پیامک کن تا برات کارت مغازه پیامک شه!!!

مشتری نام مغازه را برای شماره 10008590 پیامک می­ کند و در همان لحظه اطلاعات مشخصی از آن کسب و کار (که صاحب آن تعیین می ­کند چه اطلاعاتی باشد) برای فرد پیامک می ­شود. این اطلاعات، معمولاً همان اطلاعاتی است که افراد روی کارت ویزیت خودشان م ی­نویسند و از طریق کارت ویزیت الکترونیک، از هزینه مداوم چاپ و ایجاد تغییرات متن کارت ویزیت آسوده می­شوند. نکته مهم تر این که مشخصات و اطلاعات افراد در پنل پیامکی مدیر کسب ­و کار ذخیره می ­شود و هیچ زمانی قابل گم شدن نیست.

آن­چه کارت ویزیت الکترونیک را برای کسب و کارها جذاب و حتی ضروری می­ کند، این است که با این شیوه افراد و مدیران کسب­ و کارها می­ توانند شماره همراه تمام مشتریان خودشان را جمع آوری نموده و در مناسبت­ ها، تخفیف ها و یا هر زمان دیگری که بخواهند با مشتریان خودشان در ارتباط باشند، یک پیامک برایشان ارسال کنند. این همان چیزی است که حتماً مدیران کسب ­و کارهای کوچک باید در برنامه بازاریابی خودشان داشته باشند تا رشد کنند.

علاوه بر این ها، این شرکت یک ربات تلگرامی و یک وب پیج نیز دراختیار صاحبان مشاغل می گذارد که با استفاده از این ابزارها خیلی راحت تر می توانند کالا یا خدمات خود را به نمایش بگذارند. همچنین کسب و کارها می توانند موقعیت مکانی خود را به روی نقشه آی مپ آی نوتی ثبت نمایند و لینک لوکیشن را نیز در اختیار مشتریان خود بگذارند.

کدهای USSD:

کدهای USSD، کدهای دستوری هستند که با *، شروع شده و با #، تمام می شوند. دنیای این کدها بینهایت است و هر دستوری که شما به آن بدهید را می تواند اجرا نماید. با استفاده از این کدها هر کسب و کاری قادر است:

1- محصولات یا خدمات خود را به صورت طبقه بندی شده در اختیار مشتریان خود بگذارد.

2- پرداخت آسان با استفاده از درگاه USSD آی نوتی ایجاد کند.

3- استعلام موجودی انبار خود را بگیرد.

4- وضعیت نیروی انسانی را دریافت کند.

5- و … .

همچنین کدهای USSD آی نوتی می­ تواند خدمات هوشمند شامل مسیریابی، پیامک صوتی، نظرسنجی، انتقادات و پیشنهادات و قرعه کشی را نیز اجرایی کند.

طرح همراه کارت همراه اول آی نوتی

شرکت آی نوتی طی انعقاد قراردادی با اپراتور همراه اول، همراه کارت همراه اول آی نوتی را ارائه داده است. این طرح که به صورت ماهیانه از سامانه ی آی نوتی خریداری می شود این امکان را به دارندگان این طرح می دهد که تماس ها و پیامک های این افراد با تمام اعضای خانواده همراه کارت رایگان می باشد و تماس با سایر خطوط همراه اول و تلفن ثابت با 30% تخفیف صورت میگیرد. هدیه ی آی نوتی به خریداران این طرح کارت ویزیت الکترونیک USSD با شماره خود شخص می باشد. تفاوت این کارت ویزیت با سایر کدهای USSD، دسترسی محدود این کارت ویزیت می باشد. به عبارتی با استفاده از این کارت ویزیت امکان دسترسی به نمودار درختی، خدمات هوشمند و درگاه پرداخت وجود ندارد. با شماره گیری این کارت ویزیت، اطلاعات شخص به روی صفحه گوشی نمایش داده می شود و  شماره افراد در دفترچه تلفن سامانه ذخیره می گردد.

 

 

خرید شارژ خطوط اعتباری و پرداخت قبوض همراه اول

همه افرادی که درسامانه ی آی نوتی ثبت نام کند می توانند شارژ تلفن همراه خود را بدون احتساب مالیات از این وب سایت خریداری نمایند. همچنین به راحتی می توانند آخرین دوره قبض تلفن همراه خود را پرداخت نمایند.

ادامه ماجرا…

پس از آن­که امید در همایش درآمدهای رویایی بدون سرمایه، آی نوتی را به صورت کامل برایم توضیح و قول پشتیبانی و همکاری 100% داد، در یکی از استراتژی­ هایم برای معرفی آی ­نوتی، آموزش آن را به صورت کامل در محصول آموزش کسب درآمد از تلگرام شرکتم قرار دادم.

بر همین اساس افراد بسیار زیادی با کد معرف من در شرکت آی­ نوتی ثبت­ نام کردند و با آموزش ­های مجموعه توانستند علاوه بر حل معضل بیکاری، جزو بهترین فروشندگان آی­ نوتی شوند و چندین بار نام من در کنار نام آن­ها به عنوان فروشنده برتر و مربی برتر آی­ نوتی قرار بگیرد. هنوز هم معتقدم آی­ نوتی هم برای افرادی که می­ خواهند درآمد فعال و هم درآمد غیرفعال داشته باشند جزو بهترین گزینه ها است.

تمرین
1- هم اکنون عبارت ((پول بدون پول)) را به 10008590 پیامک کنید تا اطلاعات و آموزش ­های کاملی برای شروع حرفه ای در آی­ن نوتی دریافت کنید.
2- در وب سایت آی نوتی وارد شوید و در آن ثبت ­نام کنید. هنگام ثبت نام باید حتماً کد ملی معرف خودتان را وارد نمایید که برای این مورد کد معرف 3610084898 را وارد نمایید.

 

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟