در منزل بسازید، در اینترنت بفروشید

289 بازدید

محصولات دست‌ساز خانگی بخشی از کارآفرینی است که امروزه به دلیل کمترین نیاز به سرمایه مالی و تخصصی، نیروی انسانی و همچنین توجه به حفظ محیط زیست، توجه زیادی به آن می‌شود. ارزان بودن قیمت تمام شده محصول، خلاقانه بودن و همچنین ارتباط احساسی که این نوع از محصولات با مشتری برقرار می‌کنند از شاخصه‌هایی است که کسب درآمد از طریق کارآفرینی در منزل یا دست‌سازها را توجیه‌پذیر کرده است.

اما از شاخصه‌های مهم‌ کسب درآمد از طریق دست‌سازها یا همان صنایع دستی، موضوع معرفی و فروش آنها است. یک هنرمند هر چقدر هم در ساخت محصولی مهارت داشته باشد ولی در معرفی محصول خود به بازار ناتوان باشد، نمی‌تواند به درآمد بالایی برسد. طرف مقابل آن نیز هنرمندی است که با مهارت متوسط ولی قدرت فروش بالا، به درآمد بالایی از دست‌سازهای خود می‌رسد.

با توجه به این موضوع که ابزارهای معرفی یک محصول خانگی، چقدر برای هنرمند مهم و حیاتی است، در این قسمت وب سایت‌هایی معرفی می‌شود که دقیقا به منظور معرفی صنایع دستی هنرمندان ایجاد شده اند. این صنایع دستی می­ توانند غذاهای خانگی و یا هر چیز دیگری باشد که شما قادر به تولید آن هستید . این قسمت را با دقت بخوانید، زیرا احتمالا روزی به اطلاعات آن نیاز خواهید داشت.

 

 

بازار خانگی دات کام

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://hedayatifar.com/?p=681
اشتراک گذاری:
یاسین هدایتی فر
تعریفی از خود داشته باشم، سخت است. اما آمده ام تا رنگی نو به ذهنیت های کهنه بپاشم!!
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد در منزل بسازید، در اینترنت بفروشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.