ساخت فیلم های آموزشی (کسب درآمد)

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • با روش کسب درآمد از فروش ویدئوهای آموزشی آشنا شوید.
  • ویدئوهای آموزشی خود را در وب سایت های معرفی شده به فروش برسانید و یک منبع درآمد غیر فعال ایجاد کنید.

دوران حاضر، دوران وفور تحصیل کرده­ هایی است که با هزاران دانسته و مهارت، از قدرت تبدیل دانش و مهارت به پول بی ­بهره ­اند. تا قبل از آن­که یکی از اساتید دانشگاه بابل را از نزدیک ندیده بودم، نمی دانستم که وب سایت ­های خوبی در حوزه آموزش ویدئویی ایجاد شده ­اند که اساتید و یا تمام کسانی که مهارتی دارند، می ­توانند با ساخت فیلم های آموزشی و قرار دادن آنها، از اینترنت درآمد کسب کنند. به عبارتی دانستن همین موضوع و استفاده از آن، یعنی تبدیل دانسته و مهارت به پول.

 

فرانش و فرادرس، دو نمونه خوب از وب سایت‌هایی هستند که شما می ­توانید با قرار دادن آموزش های ویدیوئی در آنها، به کسب درآمد حاصل از فروش مهارت­ های خود دست یابید.

 

لازم به ذکر است، اگر شما نمی­ توانید وب سایت مخصوص خودتان برای فروش محصولات آموزشی داشته باشید، بهترین و آسان ترین راه، استفاده از همین وب سایت ها و یا نمونه های مشابه دیگری است که شاید در آینده به وجود بیایند.

 

 

برای کسب درآمد از این شیوه، قدم به قدم چه کار کنید؟

1- به وب سایت های معرفی شده مراجعه کنید. همچنین با جستجو در گوگل، وب سایت های مشابه دیگری را بیابید که در آنها امکان قرار دادن آموزش های ویدیوئی برای فروش وجود دارد.

2- قبل از شروع به ایجاد ویدئوهای آموزشی، به بخش قوانین سایت مراجعه نموده تا با روند و شکل ایجاد ویدئوهای آموزشی آشنا شوید.

3- چند آموزش بسازید و در این وب سایت ها بارگزاری نمایید تا در ازای خرید کاربران این وب سایت ­ها، پول وارد حساب شما نیز شود.

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟