ساخت فیلم های آموزشی (کسب درآمد)

416 بازدید

دوران حاضر، دوران وفور تحصیل کرده­ هایی است که با هزاران دانسته و مهارت، از قدرت تبدیل دانش و مهارت به پول بی ­بهره ­اند. تا قبل از آن­که یکی از اساتید دانشگاه بابل را از نزدیک ندیده بودم، نمی دانستم که وب سایت ­های خوبی در حوزه آموزش ویدئویی ایجاد شده ­اند که اساتید و یا تمام کسانی که مهارتی دارند، می ­توانند با ساخت فیلم های آموزشی و قرار دادن آنها، از اینترنت درآمد کسب کنند. به عبارتی دانستن همین موضوع و استفاده از آن، یعنی تبدیل دانسته و مهارت به پول.

 

فرانش و فرادرس، دو نمونه خوب از وب سایت‌هایی هستند که شما می ­توانید با قرار دادن آموزش های ویدیوئی در آنها، به کسب درآمد حاصل از فروش مهارت­ های خود دست یابید.

 

لازم به ذکر است، اگر شما نمی­ توانید وب سایت مخصوص خودتان برای فروش محصولات آموزشی داشته باشید، بهترین و آسان ترین راه، استفاده از همین وب سایت ها و یا نمونه های مشابه دیگری است که شاید در آینده به وجود بیایند.

 

 

برای کسب درآمد از این شیوه، قدم به قدم چه کار کنید؟

1- به وب سایت های معرفی شده مراجعه کنید. همچنین با جستجو در گوگل، وب سایت های مشابه دیگری را بیابید که در آنها امکان قرار دادن آموزش های ویدیوئی برای فروش وجود دارد.

2- قبل از شروع به ایجاد ویدئوهای آموزشی، به بخش قوانین سایت مراجعه نموده تا با روند و شکل ایجاد ویدئوهای آموزشی آشنا شوید.

3- چند آموزش بسازید و در این وب سایت ها بارگزاری نمایید تا در ازای خرید کاربران این وب سایت ­ها، پول وارد حساب شما نیز شود.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://hedayatifar.com/?p=564
اشتراک گذاری:
یاسین هدایتی فر
تعریفی از خود داشته باشم، سخت است. اما آمده ام تا رنگی نو به ذهنیت های کهنه بپاشم!!
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد ساخت فیلم های آموزشی (کسب درآمد)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.