پشتیبان «دستگاه‌های کارت خوان» شوید

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • به این باور برسید که بدون سرمایه و یا با سرمایه ای اندک می توانید کارهای زیادی بکنید و پول های زیادی به دست آورید.
  • در یک کسب و کار بدون سرمایه بپیوندید و کسب درآمد کنید.

داستان یک تجربه

در سال 93 که دانشجوی دوره فوق ­لیسانس بودم؛ مجبور بودم برای مدتی هم کار کنم و هم زمان پایان­­نامه خودم را انجام دهم. روزی از آن روزها، یکی از دوستان قدیمی به دیدارم آمد و به مدت یک شب هم صحبت بودیم. از شغل جدیدش گفت که پشتیبانی دستگاه­ های کارت خوان است و اینکه درآمد خوبی دارد. من نیز که همواره فرد بسیار کنجکاوی بوده ام؛ علاقمند شدم تا این شغل را نیز تجربه کنم. فردای آن­ روز به شرکت پشتیبانی دستگاه­ های کارت­خوان دوستم رفتم تا اگر شغل مناسبی بود، برای مدتی آن­جا کار کنم.

اگر چه فقط دو ماه به آن کار شدم (تا فقط بتوانم بدون دغدغه مالی پروژه فوق لیسانس خودم را به انتها برسانم)؛ اما واقعاً از مزیت­ های این کار لذت بردم. این شغل تنها به هیچ­ گونه سرمایه اولیه و یا وسیله ­ای نیاز نداشت. بلکه به هیچ مهارت خاصی نیز احتیاج نبود. به عنوان مثال، شغل بازاریابی از نمونه شغل‌هایی است که اگر چه شاید نیاز به سرمایه‌ای نداشته باشد، اما مهارت‌های خاص خود را می‌طلبد. مهارت‌هایی مانند مهارت های گفتاری، کرداری و یا حتی پنداری.

بعدها این کار را به چند نفر دیگر از جمله یکی از اقوام خودم که به تازگی به تهران آمده بود و به دنبال کار می­ گشت، پیشنهاد دادم و دوباره پس از چند ماه، رضایت بالایی از او و خانواده اش دیدم. در ادامه به شرح این کار می­ پردازم.

چرا دستگاه ­های کارت­خوان برای بانک ­ها مهم است و چرا صرف هزینه برای پشتیبانی آن­ها؟

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟