مشاوره دهید و پول بگیرید

389 بازدید

مشاوره یک صنعت است!

امروزه صنعت مشاوره به یکی از پولسازترین شغل­ های دنیا تبدیل شده است که هر فردی می­ تواند در آن فعالیت نماید. در واقع، شما برای مشاوره دادن، نیاز به مدرک خاصی ندارید و همین­ که بتوانید افراد را مجاب به دادن هزینه جهت گرفتن مشاوره نمایید کافی است. اولین بار وقتی قدرت کسب درآمد از مشاوره را متوجه شدم، که در یکی از کانال­ های تلگرامی که به نوعی رقیبم بود، از مشاوره دادن کسب درآمد می کرد. شیوه درآمد این فرد را در آینده کاملا توضیح خواهم داد.

کسب درآمد از طریق مشاوره یعنی راهنمایی­ کردن در ازای گرفتن پول. اگر شما فکر می‌کنید که می‌توانید در زمینه‌ بخصوصی، افراد مختلف را راهنمایی کنید و مردم حاضر باشند برای آن اطلاعات پول پرداخت کنند، به کسب درآمد از طریق مشاوره فکر کنید.

در این شیوه از کسب درآمد، حتماً نیازی نیست اطلاعات یا مهارت خاصی داشته باشید، بلکه می‌توانید اطلاعات مفید و با ارزشی را گردآوری کرده و از این طریق به دیگران مشاوره بدهید. مثلاً فردی با گردآوری اطلاعات املاک در سطح شهر، اقدام به دادن مشاوره تلفنی به متقاضیان می‌کند. البته واضح است که هر چه اطلاعات، تجربه و تخصص  بیشتری داشته باشید، در این کار موفق تر خواهید بود.

چگونه خود را معرفی کنید؟

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://hedayatifar.com/?p=415
اشتراک گذاری:
یاسین هدایتی فر
تعریفی از خود داشته باشم، سخت است. اما آمده ام تا رنگی نو به ذهنیت های کهنه بپاشم!!
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد مشاوره دهید و پول بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.