در هنگام سفر نیز کسب درآمد کنید!

271 بازدید

سامانه «توشه»

از آن جهت که علاقه بسیار زیادی به سفر کردن دارم، همیشه برایم سوال بوده که چطور می­ توانم از خلال سفرهایم پول هم دربیاورم و آن­جا بود که با وب سایتی به نام توشه آشنا شدم. تقریبا دو سال است که این وب سایت زیرنظر دارم و چندین بار هم با آن کار کرده ام و چون هیچ مشکل در آن پیدا نکرده ام تصمیم گرفتم آن را به شما معرفی کنم.

 توشه سامانه‌ای است که بر پایه ایده‌ای خلاقانه، به کاربران امکان کسب درآمد از طریق حمل مرسولات را ارائه می‌کند. در همه سفرهای خارجی و داخلی با هواپیما یا قطار، هر مسافر تا ظرفیت مشخصی می‌تواند کالا یا بار حمل کند که در بیشتر سفرها، همه این ظرفیت تکمیل نمی‌شود. یعنی افراد می‌توانند در کنار وسایل خودشان، بسته‌های دیگری را نیز حمل کنند. کافیست بتوانید از طریق یک بستر مطمئن مانند توشه، به شخص دیگری که نیاز دارد برای او بسته‌ای جابجا شود، مرتبط شوید.

اهمیت این روش حمل مرسولات در سفرهای خارجی از نظر هزینه، سرعت ارسال و اطمینان بیشتر نمایان است. کافیست از طریق سامانه توشه، مرسوله ­ای را که می­ بایست به مقصد سفر شما برود، پیدا کرده و در ازای مبلغ معینی، بسته را به مقصد خود انتقال دهید. ذکر این نکته لازم است که طبق قوانین، هر مسافر هنگام سفر می‌تواند تا سقف مشخصی کالا، خارج از آئین‌نامه تجاری گمرک حمل کند. این میزان مرسولات تقریباً در اکثر کشورها جزء لوازم شخصی یا سوغات محسوب شده و شامل مالیات‌های تجاری نیست.

 

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://hedayatifar.com/?p=448
اشتراک گذاری:
یاسین هدایتی فر
تعریفی از خود داشته باشم، سخت است. اما آمده ام تا رنگی نو به ذهنیت های کهنه بپاشم!!
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد در هنگام سفر نیز کسب درآمد کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.