در هنگام سفر نیز کسب درآمد کنید!

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • به هر شرایطی، به چشم فرصتی برای کسب درآمد نگاه کنید.
  • از این به بعد در هر سفر به روش گفته شده کسب درآمد کنید.

سامانه «توشه»

از آن جهت که علاقه بسیار زیادی به سفر کردن دارم، همیشه برایم سوال بوده که چطور می­ توانم از خلال سفرهایم پول هم دربیاورم و آن­جا بود که با وب سایتی به نام توشه آشنا شدم. تقریبا دو سال است که این وب سایت زیرنظر دارم و چندین بار هم با آن کار کرده ام و چون هیچ مشکل در آن پیدا نکرده ام تصمیم گرفتم آن را به شما معرفی کنم.

 توشه سامانه‌ای است که بر پایه ایده‌ای خلاقانه، به کاربران امکان کسب درآمد از طریق حمل مرسولات را ارائه می‌کند. در همه سفرهای خارجی و داخلی با هواپیما یا قطار، هر مسافر تا ظرفیت مشخصی می‌تواند کالا یا بار حمل کند که در بیشتر سفرها، همه این ظرفیت تکمیل نمی‌شود. یعنی افراد می‌توانند در کنار وسایل خودشان، بسته‌های دیگری را نیز حمل کنند. کافیست بتوانید از طریق یک بستر مطمئن مانند توشه، به شخص دیگری که نیاز دارد برای او بسته‌ای جابجا شود، مرتبط شوید.

اهمیت این روش حمل مرسولات در سفرهای خارجی از نظر هزینه، سرعت ارسال و اطمینان بیشتر نمایان است. کافیست از طریق سامانه توشه، مرسوله ­ای را که می­ بایست به مقصد سفر شما برود، پیدا کرده و در ازای مبلغ معینی، بسته را به مقصد خود انتقال دهید. ذکر این نکته لازم است که طبق قوانین، هر مسافر هنگام سفر می‌تواند تا سقف مشخصی کالا، خارج از آئین‌نامه تجاری گمرک حمل کند. این میزان مرسولات تقریباً در اکثر کشورها جزء لوازم شخصی یا سوغات محسوب شده و شامل مالیات‌های تجاری نیست.

 

 

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟