فایل های خود را آپلود کنید و پول دربیاورید!

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • با وب سایت های آپلود فایل آشنا شوید.
  • فایل های مورد نظر خود را در وب سایت های معرفی شده آپلود کنید.
  • درآمد غیرفعال ایجاد کنید.

یکی از راه‌های جالب کسب درآمد اینترنتی که شاید کمتر کسی به آن توجه کرده باشد، وجود وب سایت‌هایی است که با آپلود فایل در آن­ ها، می­ توان کسب درآمد نمود. طرز کار این وب سایت‌ها به این صورت است که شما یک فایل (متن، صوت، نرم‌افزار، کتاب یا ویدئو) را در این وب سایت‌ها بارگذاری کرده  و سپس یک لینک دریافت می‌کنید و با انتشار آن در فضای مجازی، به ازای هر تعداد دانلود که از فایل شما صورت پذیرد، مبلغی دریافت می‌کنید. همچنین اگر شخصی برای دانلود پرسرعت‌تر فایل، اقدام به خرید اشتراک از این وب سایت‌ها کند، درصدی از مبلغ فروش نیز به شما تعلق خواهد گرفت.

 

 

برای کسب درآمد از این طریق می‌توانید، هم از وب سایت‌های ایرانی و هم از وب سایت‌های خارجی مخصوص این کار، استفاده کنید. به ‌عنوان‌ مثال، سه وب سایت ایرانی که برای چنین هدفی ایجاد شده اند، وب سایت‌های فایل‌مانی، آپلود بوی و آپلودباز هستند. بسیاری نیز، وب سایت‌های بین‌المللی همانند فایل‌فایر را به دلیل آن‌که درآمدشان به ‌صورت دلار است، انتخاب می‌کنند.

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟