فروش « محصولات دیجیتال » بدون داشتن وب سایت!

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • روش های فروش محصولات دیجیتال بدون داشتن وب سایت را به صورت گام به گام فرا بگیرید.

محصولات دیجیتال در قسمت­ های قبل توضیح داده شد که یکی از پربازده­ ترین محصولات برای فروش در شبکه­ های اجتماعی، محصولاتی است که فرمت دیجیتالی داشته و بتوان در هر لحظه­ ای آن­ها را فروخت و پول خالصی به دست آورد. اما برای این مورد لازم است تا شما حداقل یک وب سایت داشته و یا شیوه­ های تبلیغ نویسی را فرابگیرید.

از آن جهت که شاید شما موقعیت ایجاد یک وب سایت را نداشته باشید و از طرفی نیز بخواهید تا از فروش محصولات دیجیتال درآمد داشته باشید، این بخش را برای شما آماده کردم.

وب سایت های فروش فایل

در قسمت های قبل به بیان روش ­های کسب درآمد از اینترنت پرداختیم و  گفته شد که نمونه­ ای از وب سایت­ ها به شکلی هستند که شما می­ توانید با عضویت در آن­ها، در کمتر از نیم ساعت، یک وب سایت فروش فایل مختص به خودتان دریافت کنید، سپس فایل­ های خودتان و یا حتی فایل­ های کسانی که اجازه همکاری در فروش به فایل­ هایشان داده ­اند را در فروشگاه فروش فایل خودتان قرار دهید و به آسانی و بدون دانش برنامه نویسی یا بدون داشتن وب سایت، وارد حرفه فروش محصولات و فایل­ های دیجیتال بشوید.

فقط 4 قدم تا شروع درامد عالی

1- فایلی منحصربه‌فرد و مشتری‌پسند برای فروش ایجاد و یا انتخاب کنید.

2- به وب سایت‌های فروش فایل رفته و محصول خود را همراه با قیمت آن، بارگذاری کنید. همچنین اگر فایلی برای فروش ندارید، می‌توانید از سیستم همکاری در فروش استفاده کنید.

3- لینک فایل‌های قیمت‌گذاری شده را همراه با توضیحات مشتری‌پسند، در صفحات و شبکه‌های اجتماعی خود قرار دهید.

4- لینک محصول خود را به ‌صورت مستمر در شبکه‌ای اجتماعی انتشار دهید.

این شیوه از کسب درآمد را حتماً و حتماً امتحان و به دیگران نیز پیشنهاد دهید.

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟