فروش فایل های بی مصرف راه کسب درامد

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

 • با انواع روش های گفته شده فایل های مورد نظر خود را جمع آوری کنید.
 • در وب سایت های مربوطه، فایل های خود را به فروش برسانید و یک منبع درآمد غیرفعال مطمئن برای خود ایجاد کنید.

فروش فایل های بی مصرف یکی از روش­ های اینترنتی است که هر شخصی به آسانی می ­تواند از آن کسب درآمد کند. همه ما فایل ­های بسیار زیادی در لب­تاب، کامپیوتر و یا تلفن همراه خود داریم که به سادگی می ­توانند به منابع درآمد خوبی تبدیل شوند. شاید اگر همین نکات ساده را می ­توانستیم به دیگران بیاموزیم، هیچ فردی به دلیل صرفاً پول، سراغ شغل هایی که دوست ندارد نمی ­رفت و می­ توانست لذت های بسیار زیادی را تجربه کند.

 

از گذشته تا به امروز، سه گام برای ثروتمند شدن لازم بوده و با طی کردن آن­ها، هر شخصی می­ تواند ثروتمند شود. این سه گام عبارتند از:

1- سعی کنید برای خودتان درآمد غیرفعال ماهیانه (درآمدی که نیاز به کار کردن ندارد) ایجاد کنید.

2- درآمد ماهیانه خودتان را اهرم نموده و سرمایه گذاری های بزرگتری انجام دهید.

3- سرمایه گذاری ها و درآمدهایتان را مدیریت کنید تا در کمتر از چند سال، به یک ثروتمند واقعی تبدیل شوید.

 

در دنیایی که عصر اطلاعات نام گرفته و همه ما، هزاران فایل و داده در پیرامون خودمان داریم، یکی از آسان‌ترین و بهترین راه‌های کسب درآمد اینترنتی، به فروش گذاشتن فروش فایل های بی مصرف است. در این روش شما فایل را آماده کرده و آن را در وب سایت‌های فروش فایل با قیمتی مشخص قرار می ‌دهید. فایل‌های انتخابی شما می‌توانند شامل هر موضوعی و با هر فرمتی باشند. نمونه‌هایی از انواع فایل‌هایی که می‌توانید برای فروش انتخاب کنید عبارتند از:

 

1.       انواع مقاله‌های علمی 2.       انواع پروژه‌های دانشگاهی 3.       نمونه سوال‌های استخدامی
4.       نرم‌افزارهای حسابداری 5.       نرم‌افزارهای گوشی 6.       طرح‌های توجیحی
7.       طرح کارآفرینی 8.       نتایج آزمایشگاهی 9.       نمونه سؤال‌های کنکوړ
10.   انواع طرح‌های فتوشاپ 11.   انواع قالب‌های سایت 12.   نرم افزارهای مختلف
13.   مطالب ادبی خودتان 14.   انواع نقشه‌ها 15.   گزارش‌های کارآموزی

 

همان طور که مشاهده می‌کنید، موضوعات بسیار زیادی وجود دارد که می‌توانید در آن زمینه‌ها فایل آماده کرده و آنها را در فروشگاه فایل خود به فروش برسانید. فایل ها فاسد نمی شوند و به این صورت که اگر شما یک فایل را آماده و در فروشگاه فروش فایل خود قرار دهید، فایل شما برای همیشه روی اینترنت وجود داشته و شما می‌توانید از آن کسب درآمد کنید. امروزه یکی از هوشمندانه‌ترین کسب درآمدها در دنیا، کسب درآمد به شیوه‌ غیر فعال، نظیر این شیوه است.

به‌صورت بسیار خلاصه این روش را می‌توان پاسخی به نیاز تعداد زیادی افراد جستجوکننده در اینترنت دانست که به دنبال فایل‌های خاصی هستند و شما با ایجاد آن فایل‌ها می‌توانید به درآمد می‌رسید.

 

 

فقط 5 قدم تا شروع درامد عالی

1-در یکی از وب سایت‌های فروش فایل عضو شوید.

برای کسب درآمد از طریق فروش فایل، ‌باید ابتدا در یک یا چند وب سایت فروش فایل ثبت نام کنید. با عضویت در این وب سایت‌ها، یک پنل و فروشگاه سئو شده مختص خودتان، در اختیارتان قرار می‌گیرد تا بتوانید پس از آپلود فایل‌های خود، توضیحات کاملی در رابطه با فایل‌ها داده و آنها را به فروش برسانید. این وب سایت‌ها را می توانید با جستجوی عبارت فروش فایل در اینترنت بیابید.

2-فایل‌های خوب و جذابی را یافته و با قیمت خوب بارگذاری کنید.

پس از آن‌که در این سایت‌ها عضو شدید ‌باید فایل‌های خوب و کاربردی را در فروشگاه خود قرار دهید. از روش‌های زیر می‌توانید برای به وجود آوردن فایل‌های جذاب استفاده کنید.

 1. این فایل‌ها را از دوستان و آشنایان بگیرید.
 2. خودتان فایل آموزشی در زمینه‌های مختلف تهیه کنید.
 3. از وب سایت‌های مختلف در زمینه یک موضوع مطلب جمع‌آوری کرده و به ‌صورت یک فایل به فروش برسانید.
 4. نرم افزارهای مختلف را تست زده و بهترین آنها را به ‌صورت مجموعه برای فروش بگذارید.
 5. از جزوه‌های دانشگاهی خود اسکن گرفته و برای فروش بگذارید.
 6. از نمونه سؤال‌های دروس مختلف اسکن و یا عکس گرفته و برای فروش بگذارید
 7. از وب سایت‌هایی که کتب مختلف را به ‌صورت رایگان ارائه می دهند، کتاب‌هایی را در یک زمینه و موضوع خاص جمع‌آوری و با قیمت مناسب به فروش بگذارید.
 8. مطالب آموزشی در زمینه‌های مختلف را به ‌صورت فایل جمع‌آوری کنید.
 9. در مورد هر مطلبی که تخصص دارید مطالبی را نوشته و تجربیات خود را برای فروش بگذارید.

سعی کنید فایل‌های انتخابی‌تان در یک موضوع خاص باشد. این موضوع به آن دلیل دارای اهمیت است که مشتری‌های شما زمانی که وارد فروشگاه فروش فایل شما می‌شوند، تصویر شفافی از فایل‌هایی که برای فروش قرار داده‌اید، داشته باشند. اگر می‌خواهید درآمد بالایی از این طریق داشته باشید، ‌باید هر روز همانند زمانی که سرکار می‌روید، ساعاتی را به جمع‌آوری مطالب و آماده کردن فایل اختصاص دهید. به این ترتیب فروشگاه شما پس از مدت اندکی، پر از فایل‌های منحصربه‌فرد می‌شود.

3- بازاریابی فروش فایل های بی مصرف

شروع به بازاریابی فایل‌های خود از طریق شبکه‌های اجتماعی، وبلاگ، تبلیغات اینترنتی و غیره کنید. هرچه بتوانید ترافیک بیشتری برای فروشگاه خود ایجاد کنید، موتورهای جستجو نظیر گوگل نیز فروشگاه شما را در رتبه‌های بالاتری نشان می‌دهد.

4- بازاریابی فایل‌های دیگران

گاهی اوقات شما فایل مناسبی برای فروش ندارید یا دارای یک وبلاگ یا سایت هستید. شاید هم هوش بازاریابی بالایی داشته و بتوانید از طریق بازاریابی فایل‌های دیگران به کسب درآمد بپردازید. در این حالت می‌توانید از طریق درصدی که فروشند‌گان برای بازاریابان فایل‌های خود قرار می‌دهند، به درآمدهای بالای ماهیانه و یا حتی روزانه دست پیدا کنید.

5- زیرمجموعه‌گیری کنید.

در صورتی که بتوانید افرادی را به این سیستم‌ها معرفی کنید، درصد مشخصی از درآمد آنها به ‌صورت همیشگی به حساب شما واریز خواهد شد. افراد بسیاری وجود دارند که با چند ماه زیرمجموعه‌گیری از روش‌های مختلف، همانند استفاده از شبکه‌های اجتماعی و تبلیغات اینترنتی به جذب تعداد زیادی زیرمجموعه پرداخته و درآمد همیشگی از فروش زیرمجموعه‌ها برای خود ایجاد می‌کنند.

 

 

درآمد ماهیانه از فروش فایل های بی مصرف طریق چقدر می‌تواند باشد؟

در این روش، میزان درآمد بسته به ویژگی های فایل‌ها، سئو، لینک‌دهی، معرفی محصولات، تبلیغات و به ‌ویژه کیفیت فایل‌ها متفاوت است. به طورمعمول فروش هر فایل با کیفیت در وب سایت‌های فروش فایل، از 1 تا 20 بار متغیر است. اگر میانگین 10 بار فروش را درنظر بگیرید و قیمت هر فایل را به­ طور میانگین 7 هزار تومان فرض کنید، میانگین درآمد حاصل از فروش مستقیم شما در هر روز 70 هزار تومان خواهد بود که ماهیانه 2 میلیون و صد هزار تومان نتیجه می­ شود. حال فرض کنید، اگر به جای یک فایل، 20 فایل خوب داشته باشید، درآمد ماهیانه شما چه­ مقدار خواهد شد؟!

اگر شما هیچ فایلی برای فروش نداشته یا علاوه بر فایل‌های خودتان، بخواهید از فایل‌های خوب دیگران نیز کسب درآمد داشته باشید، می­ توانید از سیستم همکاری در فروش وب سایت‌ها استفاده کنید.

نکاتی برای پیشرفت کار

1- اگر می‌خواهید به ‌صورت حرفه‌ای از این طریق به کسب درآمد بپردازید، بهتر است تا روی یک موضوع مشخص، مانند پاورپوینت کتاب‌های دبیرستان تمرکز داشته باشید. با توجه به تغییر مدل‌های تدریس و استفاده از کامپیوتر در مدارس، فروش این پاورپوینت‌ها با استقبال زیادی روبرو شده است.

2- برای داشتن فروش بالا ‌باید فایل‌های‌تان علاوه بر کمیت، دارای کیفیت مطلوبی نیز باشند.

3- آشنایی داشتن با سیستم‌ دانلودی همانند تورنت (یافتن و دانلود فایل‌های بسیار نایاب) می‌تواند فایل‌های بسیار با ارزشی را برای‌تان به ارمغان آورد که بازاریابان بسیاری حاضر به فروش آنها برای شما شوند.

4- قراردادن پورسانت‌های بالا نظیر 50 درصد می‌تواند بازاریابان بسیاری را تشویق کند تا فایل‌های شما را برای بازریابی خود انتخاب کنند و نتیجه‌ آن سودی است که به ‌راحتی به شما خواهد رسید.

 

 

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟