لینک صفحات را کوتاه کنید و پول دربیاورید!

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • با وب سایت های کوتاه کننده لینک آشنا شوید.
  • لینک های مورد نظر خود را در وب سایت های معرفی شده کوتاه کنید.
  • درآمد غیرفعال ایجاد کنید.

آیا می­ دانستید که شما با کوتاه کردن لینک­ های صفحات اینترنتی هم می­ تواند درآمد اینترنتی داشته باشید؟! این یکی از ویژگی های جالب فضای اینترنت است که اگر اطلاعات کاملی از اینترنت داشته باشید، قادرید حتی از گشت و گذار و یا کارهای کوچکی مانند کوتاه کردن لینک، نیز درآمد کسب کنید. البته تجربه من در این شیوه کسب درآمد بسیار کوتاه و در حد یک امتحان بوده است اما این شیوه کسب درآمد نیز معرفی می­ شود تا اگر توانستید، از آن استفاده کنید.

حتماً تا حالا متوجه شده‌اید که لینک (آدرس) اکثر صفحات اینترنتی، چقدر طولانی هستند. علّت آن‌ هم بالا بردن ضریب امنیت در اینترنت است، اما این طولانی بودن آدرس‌ها هنگامی برای افراد ناراحت‌کننده می‌شود که به ‌عنوان‌ مثال، قصد گذاشتن آدرس یک صفحه را در شبکه‌های اجتماعی همچون توییتر دارند (توییتر در تعداد کاراکترها محدودیت دارد). این موضوع دلیل خوبی است تا سرویس های کوتاه کردن لینک به وجود بیاید.

اما در میان انواع سرویس‌های کوتاه‌کننده‌ لینک، بعضی از وب سایت‌ها هستند که در ازای هر کلیکی که روی لینک کوتاه‌ شده‌ توسط سایت آنها صورت گیرد، مبلغی به فرد کوتاه‌کننده‌ لینک پرداخت می‌کنند.

 

 

شیوه‌ کار این سایت‌ها به طور کلی به این صورت است:

1- کاربران در وب سایت آنها عضو شده و پس از ثبت مشخصات خود، یک لینک طولانی را کوتاه می‌کنند.

2- کاربران لینک کوتاه‌شده را در وب سایت، شبکه‌های اجتماعی، وبلاگ‌ها و … منتشر می‌کنند.

3- هر شخصی که روی لینک‌های کوتاه‌شده توسط سایت‌های مزبور کلیک کند، برای چند ثانیه وارد یک وب سایت فروشگاهی می‌شود که در آن اجناس مختلفی برای فروش قرار داده‌شده است. در صورتی که این صفحه را رد کند، وارد صفحه‌ مورد نظر خود خواهد شد. در واقع، درآمد این وب سایت‌ها از نشان دادن همان صفحه‌ محصولاتی است که کاربران با کلیک روی لینک کوتاه‌ شده‌ شما وارد آن می‌شوند و درآمد شما نیز حاصل از انتشار لینک کوتاه شده‌ از آنها است.

4- برای کسب سود بیشتر می‌توانید با استفاده از مقاله قبل، از اشتراک‌گذاری لینک فایل‌های متنی، ویدیویی یا صوتی که قبلاً در سایت‌های کسب درآمد از طریق آپلود فایل، بارگزاری کرده‌اید، استفاده کنید. به عبارتی در این شیوه از دو طریق پول به حساب‌تان وارد می‌شود:

  • از طریق کلیک بر روی لینک‌های شما
  • از طریق دانلود فایل‌های آپلودی شما

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟