با تولید «کتاب صوتی» درآمد داشته باشید…

1513 بازدید

شکل جدید کتابخوانی با کتاب صوتی

شاید در گذشته من جزو یکی از کتاب­خوان ترین افراد دنیا بودم اما در حال حاضر به سختی می ­توانم کتاب­ هایی عمومی (و نه تخصصی) را به انتها برسانم و از آن جهت که موفقیت های ما در آینده رابطه مستقیم با کتاب­ هایی دارد که مطالعه می ­کنید، مجبورم درصدی از درآمد ماهیانه خودم را برای خرید کتاب ­های صوتی اختصاص دهم. با یاسین هدایتی فر همراه باشید.

اگر واقعیت را بخواهید، امروزه کمتر کسی را می‌توان یافت که مطالعه چند ورق از یک کتاب خوب و کاربردی در برنامه‌ روزانه‌اش باشد. رشد سریع تکنولوژی، مشغله‌های روزمره، سرگرمی‌های متنوع و انبوه شبکه‌های اجتماعی را می‌توان از دلایلی دانست که توانسته کتاب‌ها را به گوشه قفسه‌ کتابفروشی‌ها و کتابخانه‌ها بنشاند. این موضوع اگرچه بد و ناراحت‌کننده است، اما می‌تواند باعث رواج شکل جدیدی از کتاب‌ها به نام کتاب صوتی شود.

هم اکنون در کشورهای پیشرفته، بخش مهمی از فعالیت‌های مربوط به کتاب را کتاب‌های صوتی تشکیل می‌دهند و استفاده از کتاب‌های صوتی هنگام استراحت، سفر با اتومبیل، اتوبوس، مترو، هنگام انتظار و… به امری بسیار متداول تبدیل شده است. همچنین فروشگاه‌ها و اپلیکیشن‌های مختلفی نیز برای این منظور ایجاد شده‌اند که به کار تولید و فروش کتاب‌های صوتی مشغول هستند.

در یکی از مشاوره­هایم، خانمی به من مراجعه کرد و قصد خرید یکی از محصولات وب سایتم را داشت. پس از کمی صحبت کردن به او پیشنهاد دادم تا کتاب درآمدهای رویایی بدون سرمایه را که در سال 1395 به چاپ رسانده بودم صوتی کند و این ابتدای راه یکی از موفق­ ترین خوانندگان کتاب­ های صوتی موفقیت فعلی شد.

در این قسمت، هدف معرفی شیوه‌ای از کسب درآمد است که نام آن ایجاد کتاب‌های صوتی، به ‌صورت حرفه‌ای است. از مزیت‌های این شکل از کسب درآمد، انبوه کتاب‌های بسیار مفید، جالب و کاربردی است که در بازار موجود بوده و به ‌راحتی می‌توان با استفاده از آنها، کتاب‌های صوتی بسیار حرفه‌ای و منحصربه‌فردی را ایجاد کرد.

 

کتاب صوتی

کتاب صوتی

 

چگونه کتاب­ صوتی تولید کنید؟

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://hedayatifar.com/?p=545
اشتراک گذاری:
یاسین هدایتی فر
تعریفی از خود داشته باشم، سخت است. اما آمده ام تا رنگی نو به ذهنیت های کهنه بپاشم!!
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد با تولید «کتاب صوتی» درآمد داشته باشید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.