با تولید «کتاب صوتی» درآمد داشته باشید…

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • با نحوه تولید کتاب صوتی آشنا شوید.
  • از چند نمونه کتاب صوتی استفاده کنید.
  • از طریق تولید کتاب صوتی و فروش آن، یک منبع درآمد غیرفعال ایجاد کنید.

شکل جدید کتابخوانی با کتاب صوتی

شاید در گذشته من جزو یکی از کتاب­خوان ترین افراد دنیا بودم اما در حال حاضر به سختی می ­توانم کتاب­ هایی عمومی (و نه تخصصی) را به انتها برسانم و از آن جهت که موفقیت های ما در آینده رابطه مستقیم با کتاب­ هایی دارد که مطالعه می ­کنید، مجبورم درصدی از درآمد ماهیانه خودم را برای خرید کتاب ­های صوتی اختصاص دهم. با یاسین هدایتی فر همراه باشید.

اگر واقعیت را بخواهید، امروزه کمتر کسی را می‌توان یافت که مطالعه چند ورق از یک کتاب خوب و کاربردی در برنامه‌ روزانه‌اش باشد. رشد سریع تکنولوژی، مشغله‌های روزمره، سرگرمی‌های متنوع و انبوه شبکه‌های اجتماعی را می‌توان از دلایلی دانست که توانسته کتاب‌ها را به گوشه قفسه‌ کتابفروشی‌ها و کتابخانه‌ها بنشاند. این موضوع اگرچه بد و ناراحت‌کننده است، اما می‌تواند باعث رواج شکل جدیدی از کتاب‌ها به نام کتاب صوتی شود.

هم اکنون در کشورهای پیشرفته، بخش مهمی از فعالیت‌های مربوط به کتاب را کتاب‌های صوتی تشکیل می‌دهند و استفاده از کتاب‌های صوتی هنگام استراحت، سفر با اتومبیل، اتوبوس، مترو، هنگام انتظار و… به امری بسیار متداول تبدیل شده است. همچنین فروشگاه‌ها و اپلیکیشن‌های مختلفی نیز برای این منظور ایجاد شده‌اند که به کار تولید و فروش کتاب‌های صوتی مشغول هستند.

در یکی از مشاوره­هایم، خانمی به من مراجعه کرد و قصد خرید یکی از محصولات وب سایتم را داشت. پس از کمی صحبت کردن به او پیشنهاد دادم تا کتاب درآمدهای رویایی بدون سرمایه را که در سال 1395 به چاپ رسانده بودم صوتی کند و این ابتدای راه یکی از موفق­ ترین خوانندگان کتاب­ های صوتی موفقیت فعلی شد.

در این قسمت، هدف معرفی شیوه‌ای از کسب درآمد است که نام آن ایجاد کتاب‌های صوتی، به ‌صورت حرفه‌ای است. از مزیت‌های این شکل از کسب درآمد، انبوه کتاب‌های بسیار مفید، جالب و کاربردی است که در بازار موجود بوده و به ‌راحتی می‌توان با استفاده از آنها، کتاب‌های صوتی بسیار حرفه‌ای و منحصربه‌فردی را ایجاد کرد.

 

کتاب صوتی
کتاب صوتی

 

چگونه کتاب­ صوتی تولید کنید؟

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟