نظر بده و پول بگیر!

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • در وب سایت های معرفی شده، ثبت نام کنید و با شرکت در نظرسنجی ها، کسب درآمد کنید.

نظر دادن نمونه‌ای دیگر از وب سایت‌های کسب درآمد اینترنتی که با توجه به نیاز بازار ایجاد شده و در سال های اخیر توانسته اند فعالیت خوبی را  سازماندهی کنند، وب سایت‌های نظرسنجی آنلاین است.  وب سایت‌های پارس‌بین، نت‌رأی و دیده‌ما ، نمونه ای از این دست وب سایت هاهستند.

این وب سایت‌ها در واقع، سامانه‌های نظرسنجی و تحقیقات بازار آنلاین مبتنی بر شبکه اجتماعی هستند که با توجه به نیاز شرکت‌ها و مؤسسات کشور به دریافت نظر مشتریان و مردم، جهت بهبود کیفیت محصولات، خدمات و یا تولید و ارائه محصولات جدید، طراحی و تولید شده‌اند.

 

نظر
نظر

 

سه قدم تا شروع درآمد از نظر دادن

1- وارد یکی از این وب سایت­ ها شده و مشخصات خود را تکمیل کنید. همچنین می‌توانید با دانلود اپلیکیشن آندرویدی بعضی از آن­ها، کسب درآمد از این شیوه را سر کلاس، مترو، اتوبوس و غیره نیز انجام دهید.

2- با شرکت در نظرسنجی‌ها، شروع به کسب امتیاز کرده و با توجه به نوع نظرسنجی‌ها، امتیاز خود را بالا برده و همچنین در قرعه کشی‌های مربوطه نیز شرکت کنید.

3- با رسیدن به حداقل امتیازهای تعریف شده، می‌توانید تقاضای پرداخت وجه کرده و بدون هیچ‌گونه سرمایه‌ای کسب درآمد کنید.

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

یک دیدگاه برای ” نظر بده و پول بگیر! “

دسترسی به دیدگاه های این درس برای شما محدود شده است.