محصولات فیزیکی را در اینترنت بازاریابی کنید و بفروشید!!!

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • با فروش محصولات فیزیکی در اینترنت آشنا شوید.
  • با ایجاد وب سایت فروشگاهی آشنا شوید.
  • یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید و محصولات فیزیکی خود را به فروش برسانید.

فروش محصولات فیزیکی در اینترنت

کسب درآمد از بازاریابی و فروش محصولات فیزیکی جزو متداول­­ ترین و اولین روش­ هایی است که افراد با کمک آن، درآمدهای اینترنتی را تجربه می­ کنند. همان طور که من نیز اولین محصولی که از طریق اینترنت فروختم، کتابم بود که جزو محصولات فیزیکی تقسیم بندی می­ شود. افراد وارد سایت می ­شدند و پس از ثبت سفارش، کتاب از طریق پست برای آنها ارسال می­ شد.

محصولات فیزیکی شامل هر چیزی که در دنیای واقعی می­بینید، می­ شود. از دستگاه ها و اجسام غول پیکر گرفته تا لباس و شلوارهایی که فکر می­ کنیم برای خرید آن­ها، باید حتما جنس را از نزدیک ببینیم.

 

حتماً پیرامون شما چیزهایی وجود دارد که بتوانید از طریق اینترنت برای آن ها، مشتری بیابید. نمونه ای از این موارد عبارتند از:

  • محصولات دست ساز خودتان یا دیگران
  • محصولات شرکت­ های ایرانی یا خارجی
  • و … .

اگر به کمک اینترنت، برای این محصولات فیزیکی، مشتری پیدا کنید و آن­ها را بفروشید، در واقع شما شکلی از کسب درآمد اینترنتی را تجربه می کنید که به آن کسب درآمد با فروش محصولات فیزیکی گفته می ­شود.

 

 

چگونه محصولات فیزیکی را در اینترنت به فروش برسانید؟

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟