«اوراق تبلیغاتی» را پخش کنید و پول درآورید!

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که

  • شما اهمیت سیستم سازی در کسب کار را فرابگیرید.
  • به این باور برسید که بدون سرمایه می توانید کارهای زیادی بکنید که پول های زیادی ببدست آورید
  • بتوانید با سفارش گرفتن اوراق تبلیغاتی ماهیانه چندین میلیون تومان در ماه درآمد داشته باشید.

توزیع اوراق تبلیغاتی

توزیع اوراق تبلیغاتی یکی از کارهای پردرآمدی است که در شهرهای مختلف قابل انجام است و اجرای آن به هیچ‌گونه سرمایه‌ای نیاز ندارد، زیرا این مشتریان هستند که تمام سرمایه اولیه مورد نیاز را به شما پرداخت می‌کنند! اوراق تبلیغاتی شامل تراکت، برچسب، کاتالوگ، کارت ویزیت و … می‌شود. امّا آنچه در این نوشتار بیشتر مورد نظر است، تراکت است. رستوران‌ها، پیک‌ها، آژانس‌ها، کارواش‌ها، فرش‌شویی‌ها و تمامی کسب و کارهایی که به طور انبوه با مردم در تعامل هستند، می‌توانند مشتریان شما باشند. در این مدل از کسب درآمد، مغازه‌داران و صاحبان مشاغل، طبق قراردادی که با شما می‌بندند، وظیفه‌ چاپ و پخش اوراق تبلیغاتی خود را به شما می‌سپارند. در ادامه، روال انجام کار توضیح داده شده و پیشنهاداتی برای مشتری‌یابی ارائه شده است.

 

 

فقط 3 قدم تا شروع درامد عالی!

1- افرادی را پیدا کنید که وظیفه‌ پخش تراکت‌ها را بر عهده داشته باشند. غالباً شیوه‌ پرداخت ساعتی بهترین حالت پرداخت است. نکته مهم در انتخاب این افراد، مهم نبودن خصوصیات شخص پخش‌کننده است! آنها می‌توانند هر شرایط سنی و جسمی داشته باشند و به کسب درآمد از این طریق بپردازند.

2- تراکت‌هایی که کسب و کار شما (توزیع اوراق تبلیغاتی) را توضیح می‌دهند، در بازار و محل‌های پررفت‌وآمد توزیع کنید. این تراکت‌ها ‌باید توضیح دهند شما چه کاری انجام می‌دهید و قیمت‌های‌تان چگونه است. کار شما طراحی و پخش تراکت­ های تبلیغاتی کسب و کارها است.

3- با مشتری‌های خود قرارداد نوشته و پس از طراحی تراکت‌ها، تبلیغ آن­ها را در مکان‌های مورد توافق مشتری پخش کنید. لازم به ذکر است، هزینه‌ای که مشتری باید بپردازد، شامل هزینه‌ طراحی نیز خواهد شد.

پیشنهاداتی برای پیشرفت کار

1- توزیع اوراق تبلیغاتی به کسب‌وکارهای کسب‌وکارهای مرتبط با مواد غذایی مانند رستوران‌ها، در امر مشتری‌یابی کمک زیادی می کند. موضوعی که به جرأت می‌توان گفت تاکنون بسیاری از صاحبان این کسب‌وکارها، به آن توجه ای نکرده‌اند. توزیع اوراق تبلیغاتی آنها می‌تواند به ‌صورت توزیع پلاک به پلاک منازل و با هدف به اشتراک گرفتن مشتری صورت گیرد. این‌گونه پیشنهادات می‌تواند در یافتن مشتری و عقد قرارداد با کسب‌وکار شما بسیار مؤثر باشد.

2- آژانس‌ها و پیک‌ها برای مشتری‌یابی و گرفتن اشتراک می‌توانند از شیوه‌ گفته شده در بالا استفاده کرده و مشتری‌های خود را چند برابر کنند.

3- کارواش‌ها و تعویض روغنی‌ها نیز می‌توانند جزو مشتریان بالقوه شما باشند، پیشنهاد فوق‌العاده‌ای که می‌توان به آنها داد تا سفارش خود را به شما دهند، دادن تخفیف به مشتریانی است که همراه تراکت به کارواش یا تعویض روغنی مورد نظر مراجعه می‌کنند و آنها نیز فرصت دارند تا این مشتری را به مشتری دائمی تبدیل کنند.

4- اگر در یافتن افرادی که می‌خواهید برای‌تان اوراق تبلیغاتی را توزیع کنند به مشکل برخوردید، می‌توانید از کاریابی‌ها نیز کمک بگیرید. بی‌شک این شغل می‌تواند برای بسیاری از افراد که مشکلات مختلفی دارند، شغلی فوق‌العاده باشد.

همانطور که گفتیم، راه‌اندازی این کسب‌وکار به سرمایه‌ اولیه‌ خاصی نیاز ندارد. علاوه بر این، با شروع این کسب وکار سود بسیار زیادی به دست خواهید آورد. اگر روزی هم به این نتیجه رسیدید که دیگر دوست ندارید این کار را انجام دهید و یا قصد واگذار کردن آن را داشتید، می‌توانید به‌ راحتی آن را رها کرده و به دنبال کار دیگری بروید.

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟