«اوراق تبلیغاتی» را پخش کنید و پول درآورید!

208 بازدید

توزیع اوراق تبلیغاتی

توزیع اوراق تبلیغاتی یکی از کارهای پردرآمدی است که در شهرهای مختلف قابل انجام است و اجرای آن به هیچ‌گونه سرمایه‌ای نیاز ندارد، زیرا این مشتریان هستند که تمام سرمایه اولیه مورد نیاز را به شما پرداخت می‌کنند! اوراق تبلیغاتی شامل تراکت، برچسب، کاتالوگ، کارت ویزیت و … می‌شود. امّا آنچه در این نوشتار بیشتر مورد نظر است، تراکت است. رستوران‌ها، پیک‌ها، آژانس‌ها، کارواش‌ها، فرش‌شویی‌ها و تمامی کسب و کارهایی که به طور انبوه با مردم در تعامل هستند، می‌توانند مشتریان شما باشند. در این مدل از کسب درآمد، مغازه‌داران و صاحبان مشاغل، طبق قراردادی که با شما می‌بندند، وظیفه‌ چاپ و پخش اوراق تبلیغاتی خود را به شما می‌سپارند. در ادامه، روال انجام کار توضیح داده شده و پیشنهاداتی برای مشتری‌یابی ارائه شده است.

 

 

فقط 3 قدم تا شروع درامد عالی!

1- افرادی را پیدا کنید که وظیفه‌ پخش تراکت‌ها را بر عهده داشته باشند. غالباً شیوه‌ پرداخت ساعتی بهترین حالت پرداخت است. نکته مهم در انتخاب این افراد، مهم نبودن خصوصیات شخص پخش‌کننده است! آنها می‌توانند هر شرایط سنی و جسمی داشته باشند و به کسب درآمد از این طریق بپردازند.

2- تراکت‌هایی که کسب و کار شما (توزیع اوراق تبلیغاتی) را توضیح می‌دهند، در بازار و محل‌های پررفت‌وآمد توزیع کنید. این تراکت‌ها ‌باید توضیح دهند شما چه کاری انجام می‌دهید و قیمت‌های‌تان چگونه است. کار شما طراحی و پخش تراکت­ های تبلیغاتی کسب و کارها است.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://hedayatifar.com/?p=313
اشتراک گذاری:
یاسین هدایتی فر
تعریفی از خود داشته باشم، سخت است. اما آمده ام تا رنگی نو به ذهنیت های کهنه بپاشم!!
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد «اوراق تبلیغاتی» را پخش کنید و پول درآورید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.