از سایت «ترجمه ایران»، سفارش کار بگیرید!

348 بازدید

داستان ترجمه

احتمالاً بسیاری از دانشجوها و افرادی که دوران دانشگاه را گذارنده و یا هنوز دانشجو هستند، کسب درآمد از طریق ترجمه را یا تجربه و یا به آن فکر کرده‌اند. همین­ جا بهتر است یک نکته طلایی برایتان بگویم تا با آویزه قرار دادن آن، همیشه و در هر راهی که هستید، در مسیر ثروت باشید:

به هر لذت و آموزشی که به آن مشغولید، طعمی از کسب درآمد هم بدهید …

به عنوان مثال فرض کنید شما می­ خواهید مهارت زبان خارجه خودتان را قوی کنید. یک راه این است که هر روزی متونی را ترجمه کنید و هیچ منفعت مالی نداشته باشید و راه دیگر این است که سفارش ترجمه بگیرید و با عشق و دقت بیشتری هم ترجمه کنید و در عین حال که مهارت ترجمه متون خارجه خودتان را بالا می ­برید، کسب درآمد هم کنید.

تقریباً ایده کسب درآمد از هر چیزی که قصد قوی تر نمودن آن در زندگی را داریم، در دوره دانشجویی به ذهنم خطور کرد و هر وقت از آن پیروی کردم، نتایج بسیار فوق­ ­العاده ای گرفتم. یکی از آن کارها، زمانی بود که برای افزایش قدرت زبان خودم اقدام به گرفتن سفارش ترجمه نمودم و کارت ویزیت برچسبی پایین را در تمام دانشگاه پخش نمودم تا افراد با من تماس بگیرند و سفارش ­­هایشان را به من بدهند.

 

 

متن بالا یکی از جذاب­ترین تبلیغ­ هایی بود که تا آن زمان چاپ نموده و اقدام به پخش آن کردم و نتیجه آن، سفارش های زیادی بود که گرفتم و با یک تیم 10 نفره که عمدتاً از دوستانم بودند، شروع به ترجمه سفارش ­ها نموده و هم پول­سازی کردیم و هم سطح زبان خودمان را ارتقا دادیم.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://hedayatifar.com/?p=339
اشتراک گذاری:
یاسین هدایتی فر
تعریفی از خود داشته باشم، سخت است. اما آمده ام تا رنگی نو به ذهنیت های کهنه بپاشم!!
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد از سایت «ترجمه ایران»، سفارش کار بگیرید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.