با تعویض «سفره تابلوهای فلکسی» کسب درآمد کنید!

482 بازدید

ماجرای پورسانت بالا!

زمانی که کار سفارش کارت ویزیت را انجام می­ دادم، یکی از مشتریانی که رنگ تابلوی مغازه­اش رفته بود، گفت:

– آیا سفره­ تابلوها را هم عوض می­ کنید؟

-به تابلو مغازه آن فرد نگاه کردم و از شدت رنگ و رفتگی تابلو تعجب کردم؛ دوباره به فرد نگاه کردم و بدون درنگ جواب دادم: «بله حتماً!!».

شماره مغازه دار را به یکی از کانون­ های تبلیغاتی که می­ شناختم دادم و گفتم برای این مغازه، فلان کار را انجام بده و پس از انجام سفارش، پورسانت من را هم کنار بگذار.

اگر واقعیت را بخواهید خیلی به آن سفارش بی توجه بودم و سرم مشغول فعالیت­های خودم بود تا این­که همان کانون تبلیغاتی با من تماس گرفت و پول نسبتاً خوبی به عنوان پورسانت حاصل از معرفی آن مشتری به من داد.

به دلیل آن­که این پورسانت لذت زیادی به من داده بود، داستان را به همانجا ختم نکردم و این کار را به صورت بهتر و سیستمی در آینده اجرا نمودم. در واقع یک طراح داشتم، سفارش را می گرفتم و بعد از چاپ، با یک نصاب صحبت کرده بودم تا تابلو ها را نصب نماید. اگرچه که من نتوانستم آن کار را برای همیشه ادامه دهم، اما هنوز هم معتقد هستم که این کار، حداقل یک نفر از هر شهری را ثروتمند خواهد کرد. در ادامه به توضیح و آموزش بیشتر این کار می پردازم.

چرا این شغل، کاری بسیار آسان و در عین حال پرسود است؟

اگر توجه کرده باشید، بسیاری از صاحبان مشاغل که یک تابلو فلکسی برای سردر کسب­ وکار خود نصب می­ کنند، ‌باید پس از یک یا دو سال هزینه‌ جداگانه‌ای جهت عوض کردن بنر تابلوی خود کنار بگذارند. این هزینه به این دلیل است که بنر تابلوی مغازه ­ها پس از یک یا دوسال زیر گرما و سرماو آلودگی هوا، اصطلاحاً رنگ پریده می­ شود. این رنگ­ پریدگی علاوه بر از بین بردن خاصیت تبلیغاتی تابلوها، ظاهری بسیار زشت نیز به نمای مغازه می‌دهد. یکی از کارهای سودآوری که می­ توان بدون داشتن هیچ سرمایه اولیه ­ای انجام داد و درآمد میلیونی خوبی در ماه رقم زد، تعویض همین تابلوهای فرسوده است. برای کسب درآمد به این شیوه نیاز به آشنایی با نرم ­افزار فتوشاپ (یا همکاری با یک طراح) و همچنین همکاری با یک نصاب یا تعویض ­کننده بنر تابلو است.

 

 

فقط 4 قدم تا شروع درامد عالی

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://hedayatifar.com/?p=318
اشتراک گذاری:
یاسین هدایتی فر
تعریفی از خود داشته باشم، سخت است. اما آمده ام تا رنگی نو به ذهنیت های کهنه بپاشم!!
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد با تعویض «سفره تابلوهای فلکسی» کسب درآمد کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.