با تعویض «سفره تابلوهای فلکسی» کسب درآمد کنید!

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که

  • شما اهمیت سیستم سازی در کسب کار را فرابگیرید.
  • به این باور برسید که بدون سرمایه می توانید کارهای زیادی بکنید که پول های زیادی ببدست آورید
  • بتوانید با سفارش گرفتن تعمیر تابلو ماهیانه چندین میلیون درآمد داشته باشید.

ماجرای پورسانت بالا!

زمانی که کار سفارش کارت ویزیت را انجام می­ دادم، یکی از مشتریانی که رنگ تابلوی مغازه­اش رفته بود، گفت:

– آیا سفره­ تابلوها را هم عوض می­ کنید؟

-به تابلو مغازه آن فرد نگاه کردم و از شدت رنگ و رفتگی تابلو تعجب کردم؛ دوباره به فرد نگاه کردم و بدون درنگ جواب دادم: «بله حتماً!!».

شماره مغازه دار را به یکی از کانون­ های تبلیغاتی که می­ شناختم دادم و گفتم برای این مغازه، فلان کار را انجام بده و پس از انجام سفارش، پورسانت من را هم کنار بگذار.

اگر واقعیت را بخواهید خیلی به آن سفارش بی توجه بودم و سرم مشغول فعالیت­های خودم بود تا این­که همان کانون تبلیغاتی با من تماس گرفت و پول نسبتاً خوبی به عنوان پورسانت حاصل از معرفی آن مشتری به من داد.

به دلیل آن­که این پورسانت لذت زیادی به من داده بود، داستان را به همانجا ختم نکردم و این کار را به صورت بهتر و سیستمی در آینده اجرا نمودم. در واقع یک طراح داشتم، سفارش را می گرفتم و بعد از چاپ، با یک نصاب صحبت کرده بودم تا تابلو ها را نصب نماید. اگرچه که من نتوانستم آن کار را برای همیشه ادامه دهم، اما هنوز هم معتقد هستم که این کار، حداقل یک نفر از هر شهری را ثروتمند خواهد کرد. در ادامه به توضیح و آموزش بیشتر این کار می پردازم.

چرا این شغل، کاری بسیار آسان و در عین حال پرسود است؟

اگر توجه کرده باشید، بسیاری از صاحبان مشاغل که یک تابلو فلکسی برای سردر کسب­ وکار خود نصب می­ کنند، ‌باید پس از یک یا دو سال هزینه‌ جداگانه‌ای جهت عوض کردن بنر تابلوی خود کنار بگذارند. این هزینه به این دلیل است که بنر تابلوی مغازه ­ها پس از یک یا دوسال زیر گرما و سرماو آلودگی هوا، اصطلاحاً رنگ پریده می­ شود. این رنگ­ پریدگی علاوه بر از بین بردن خاصیت تبلیغاتی تابلوها، ظاهری بسیار زشت نیز به نمای مغازه می‌دهد. یکی از کارهای سودآوری که می­ توان بدون داشتن هیچ سرمایه اولیه ­ای انجام داد و درآمد میلیونی خوبی در ماه رقم زد، تعویض همین تابلوهای فرسوده است. برای کسب درآمد به این شیوه نیاز به آشنایی با نرم ­افزار فتوشاپ (یا همکاری با یک طراح) و همچنین همکاری با یک نصاب یا تعویض ­کننده بنر تابلو است.

 

 

فقط 4 قدم تا شروع درامد عالی

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟