نیازمندی های روزنامه همشهری یک گنج است

اهداف و انتظارات ما در این درس

در این بخش، منابعی که شما با استفاده از آن ها می توانید شبکه سازی های خوبی انجام دهید و یا می توانید افراد فعال در زمینه کار خودتان را بیابید، بیان می شود.

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

انتظار می رود پس از مطالعه این درس،

  • دیگر هیچ مشکلی در رابطه با یافتن مراکز اصلی مرتبط با کار خودتان نداشته باشید.
  • اگر کارآفرین هستید، انتظار می رود پس از مطالعه این درس بتوانید هر روز یک ایده جدید برای کسب درآمد و خلق یک کسب و کار در شهرتان بیابید.
  • با این درس، دیگر هیچ مشکلی برای یافتن عنوان جذاب برای یک متن تبلیغاتی نداشته باشید. بنابراین هزینه بسیار زیادی را در تبلیغات خودتان صرفه جویی کنید.
کسب درآمد با روزنامه همشهری داشته باشید

نیازمندی های همشهری

روزنامه نیازمندی های همشهری تهران، یکی از بهترین منابع برای کسب درآمد، یافتن لینک های کاری و ایده های مختلف تبلیغاتی و کارآفرینی است. این ضمیمه هر روز همراه با روزنامه اصلی همشهری در تهران عرضه می شود و قیمت آن تنها 500 یا نهایت 1000 تومان می باشد. ضمبمه این روزنامه که تحت عنوان نیازمندی های همشهری شناخته می شود، یک منبع کامل از تمام نیازهایی است که ایرانی ها به آن نیاز دارند. آگهی های چاپ شده در این روزنامه قسمت های مختلف زیادی از جمله استخدام، تولید کننده ها، تبلیغاتی ها، املاک و … دارد.

از نیازمندهای همشهری چه استفاده های دیگری می توان کرد؟

با توجه به این که تهران پایتخت ایران است و بسیاری از خدمات و ایده ها در تهران صورت می گیرد؛ استفاده از این روزنامه به بسیاری از افراد که دنبال ایده یابی، پیدا کردن مراکز انجام دهنده کار آن ها و لینک های کاری و نیز کارکردهای بسیار دیگر پیشنهاد می شود. اگر بی کار، کارآفرین و یا به دنبال ایده های جدید هستید، این روزنامه را از دست ندهید.

اگر شهرستان هستید، به یکی از اقوام خودتان که در تهران هستند بگوید یک نسخه از این روزنامه را برای شما ارسال کنند. مطمئن باشید که با خواندن آن، هزاران کار جدیدی به ذهنتان می رسد که هنوز هیچ شخصی در شهر شما آن را انجام نداده است.

چگونه می توان بدون داشتن نیازمندهای همشهری از آگهی های روز این روزنامه مطلع شد؟

ما پیشنهاد می دهیم که اگر می توانید نسخه فیزیکی این ضمیمه را تهیه کنید اما اگر نمی توانید و از طرفی نیاز سریع به آگهی های آن دارید، از طریق وب سایت و اپلیکیشن های پایین که مربوط به سازمان شهرداری تهران است، می توانید به آگهی های روزانه این روزنامه دسترسی پیدا کنید:

آیا می دانستید نیازمندهای روزنامه همشهری می تواند در نوشتن یک متن تبلیغاتی به شما کمک کند؟

برای بسیای از افراد، نوشتن یک متن یا عنوان تبلیغاتی جزو سخت ترین کارها به شمار می رود. شاید شما هم جزو همین افراد باشید. حتی مشاهده می شود، فردی برای تبلیغات هزینه زیادی می کند، اما چون عناوین و کلمات جذابی جهت عنوان و متن مقاله نتوانسته انتخاب کند، پروژه او با شکست مواجه می شود.

یکی از بهترین منابع برای اینکه بتوانید عناوین جذابی انتخاب کنید، آگهی های همین روزنامه است. کافی است به این آگهی ها نگاهی بیاندازید، تا ایده ها و عناوین جذاب زیادی به ذهنتان برسد. به عنوان مثال من در یکی از کارهایم در دوران دانشجویی، عنوان تبلیغاتی جذابی را از همین روزنامه انتخاب کردم که برکات و آورده های بسیار زیادی برای من داشت. این برچسب تبلیغاتی را در پایین ببینید.

کسب درآمد با نیازمندهای روزنامه همشهری

عنوان این برچسب تبلیغاتی که با عنوان «ممکن نیست ترجمه ای ارزان تر و روان تر از ما پیدا کنید» عنوانی بود که از یک آگهی این روزنامه استخراج کردم. این فرصت بزرگی است که می توانید از آن استفاده کنید.

تمرین
به وب سایت روزنامه همشهری مراجعه نموده و از میان آگهی های مختلف موجود در آن، حداقل یک ایده جذاب برای خلق کسب و کار جدید در شهرتان و همچنین یک عنوان جذاب تبلیغاتی (که از آن خوشتان آمده) را انتخاب نموده و در قسمت نظرات بنویسید.

 

ترتیب پیشنهادی ما برای منابع جمع آوری اطلاعات و لینک ها

دیدگاه شما چیست؟