چگونه یک وبلاگ پول ساز بسازید؟

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • با روش های ایجاد یک وبلاگ یا وب سایت پولساز آشنا شوید.
  • با تولید یک محصول و بازاریابی آن در فضای مجازی به درآمدهای میلیونی دست یابید.

سیستم های مشاوره ای

وبلاگ پول : اگر کمی در فضای مجازی به منظور فروش اینترنتی فعالیت داشته باشید، بعد از مدتی متوجه خواهید شد که برای داشتن فروش‌ اینترنتی زیاد، تنها داشتن بازدیدکننده‌ زیاد کافی نیست و ‌باید علاوه بر بازدیدکننده و محصولاتی برای فروش، یک سیستم مشاوره‌ای قوی نیز داشته باشید. در واقع فروش در فضای مجازی تا حد زیادی همانند فروش در دنیای واقعی است و مردم بیشتر از خرید محصولی استقبال می‌کنند که در رابطه با آن مشاوره و توصیه داده شوند. نمونه‌های موفقی از این استراتژی را می‌توان در وب سایت‌های بزرگی همچون آمازون و یا دیجی‌کالا مشاهده کرد. اگر به این وب سایت‌ها مراجعه کنید متوجه خواهید شد که آنها در رابطه با هر محصول، توضیحات دقیقی به مراجعه‌کنندگان خود داده‌اند.

تاکنون روش‌های بسیار زیادی برای داشتن درآمدهای اینترنتی در این دوره ذکر شده و در این قسمت تلاش می‌شود تا به ‌صورت بسیار اصولی و گام‌به‌گام، مراحل ایجاد یک سایت یا وبلاگ پولساز با استفاده از بعضی موارد کسب درآمد اینترنتی گفته شده در این وب سایت بیان شود. لازم به ذکر است که اساس نوشتن این قسمت بر پایه‌ کسب درآمد از طریق همکاری در فروش است، حال آن‌که شما می‌توانید با استفاده از مطالب گفته شده در این قسمت، برای کسب درآمد از دیگر روش‌های گفته شده نظیر زیرمجموعه‌گیری وب سایت‌های کسب درآمد و یا وب سایت‌های همکاری در فروش استفاده کنید.

 

وبلاگ پول
وبلاگ پول

 

به طور خلاصه، گام‌هایی که برای ایجاد یک وب سایت یا وبلاگ کسب درآمد باید طی کنید، عبارتند از:

محدودیت در دسترسی کامل به این درس

دوست گرامی

ما حدس می زنیم مطالعه این درس، در زندگی و کسب و کار شما، تاثیر بسیاری داشته باشد.
این درس برای کاربران ویژه وب سایت میدان آزادی درنظر گرفته شده است. برای بهره مندی کامل از مطالب این درس و دیگر مطالب وب سایت میدان آزادی لازم است به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنید. با انجام این کار، شما به خانواده بزرگ میدان آزادی می پیوندید و از صدها مطلب تخصصی آن استفاده می کنید.

به منظور عضویت در وبسایت میدان آزادی بر روی گزینه زیر کلیک کنید.

ثبت نام

در صورتی که با وارد حساب کاربری خود شده اید جهت ارتقا عضویت خود به کاربر ویژه بر روی گزینه زیر کلیک کنید تا بتوانید سریعا عضویت خودتان را ارتقا دهید.

عضویت ویژه

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟