با «چاپ سیلک» کسب درآمد کنید

376 بازدید
چاپ سیلک

چاپ سیلک یکی دیگر از مشاغلی که در عین سادگی و قیمت فوق‌العاده ارزان می‌تواند با کسب درآمد بدون سرمایه اولیه بسیار درآمدزا باشد، چاپ سیلک است. در واقع به روشی اطلاق می‌شود که برای چاپ تصاویر روی اشیا به کار می‌رود.

در حقیقت روی هر چیزی می‌توان چاپ سیلک زد، سی‌دی، نوار کاست، نوار ویدئو، بشقاب، صفحه ساعت و آیینه، خودکار، سرامیک، جاسوئیچی، تی‌شرت و هر چیزی که بتوان روی آن پارچه‌ای را پهن کرد. زمان کمی برای چاپ سیلک مورد نیاز است و از این جهت می‌توان سود این کار را متناسب با سفارش کاری که گرفته می‌شود، دانست. همچنین برای انجام این کار نیازی به داشتن محلی برای کسب و در نتیجه هزینه‌های جاری و دادن مالیات نیست. این شغل را می‌توان در منزل هم انجام داد. عمده هزینه‌ راه‌اندازی این کار مربوط به خرید دستگاه چاپ سیلک و پس از آن هزینه‌ هر چاپ سیلک کمتر از 10 تومان خواهد بود. از ویژگی­ های چاپ سیلک، آسان بودن آن، نیاز نداشتن به تخصص و دانش خاص و همچنین نیاز به زمان کم است.

برای چاپ سیلک چه مراحلی را باید طی کنید؟

مراحل چاپ سیلک بسیار ساده و بدون دردسر است. در کادر زیر مراحل کار به صورت خلاصه ذکر شده است. لازم به ذکر است که فیلم های بسیار زیادی جهت آموزش چاپ سیلک، در اینترنت موجود می باشد.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://hedayatifar.com/?p=669
اشتراک گذاری:
یاسین هدایتی فر
تعریفی از خود داشته باشم، سخت است. اما آمده ام تا رنگی نو به ذهنیت های کهنه بپاشم!!
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد با «چاپ سیلک» کسب درآمد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.