کسب درآمد از اینترنت در منزل

اهداف و انتظارات ما در این درس

انتظار ما از شما بعد از مطالعه این درس:

پس از مطالعه این درس، انتظار می رود که:

  • به این آگاهی برسید که با استفاده از شبکه های اجتماعی و اینترنت می توان در منزل کسب درآمد کرد.

کسب درآمد منزل واقعیت این است که هر چه جلوتر می­ رویم، اهمیت و جایگاه کارهای اقتصادی که در منزل قابل انجام است، بیشتر می­ شود. این موضوع را از صحبت با افراد مراجعه کننده ای که هر روز برای مشاوره به سراغم می ­آیند، متوجه شده ­ام. موضوع این است که در حال حاضر، کارهای بسیار زیادی را می ­توان در منزل انجام داد و میزان درآمدی که بسیاری از کارهای در منزل دارند، از شغل­ های بیرون از منزل بیشتر است! هر روز مدیران بیشتری متوجه می­ شوند که بسیاری از کارها را می­ توانند برونسپاری کرده و به افرادی خارج از شرکت بسپارند و رشد تکنولوژی این امکان را فراهم آورده تا بسیاری از کارها در منزل انجام شود.

از سوی دیگر، بالارفتن هزینه­ های زندگی شرایطی را ایجاد نموده که در اکثر خانواده ­ها، هم زن و هم مرد می ­بایست برای امرار و معاش زندگی تلاش کنند و اگر همانند گذشته تمام فشار مالی زندگی روی دوش یک طرف باشد، مسائل مالی خانواده با مشکل مواجه می­ شود.

در این قسمت و قسمت های بعدی، تعدادی از کارهایی که می­ توان با انجام آن­ها در منزل درآمد داشت بیان می­ شود. البته باید ذکر نمود که این کارها تنها بخش کوچکی از کارهایی است که هر خانواده ­ای می­ تواند با انجام آن­ها پول درآورد.

 

کسب درآمد منزل
کسب درآمد منزل

 

کسب درآمد بدون سرمایه اولیه با شبکه های اجتماعی و اینترنت

شبکه­ های اجتماعی را می­ توان به عنوان یکی از بهترین فعالیت ­های کسب درآمد در منزل دانست. هر ساله افراد بیشتری به این بازار بزرگ می­ پیوندند و کاملاً به اندازه ظرف ذهنی خودشان، از آن برداشت می­ کنند. خانم شهلایی یکی از همین افراد بود که در حال حاضر مدیر یکی از بزرگ ترین کانال­ های موفقیت است. زمینه آشنایی بیشتر من و او، به واسطه سیستم همکاری در فروش دوره آموزش کسب درآمد از تلگرام ایجاد شد و او به عنوان مدیر یکی از کانال­ های موفقیت در آن فعالیت می­ کرد و البته درآمد خوبی داشت.

در یکی از مکالمه ­های کاری، از من خواست تا همراه همسر و فرزندش، دیدار حضوری داشته باشیم تا از زندگی خودش و نقش من در حل قسمت سختی از زندگی­شان بیشتر بگوید و من موافقت کردم. زمانی که در دفتر کارم صحبت می­ کردیم بیشتر متوجه اهمیت اشتغال زایی در منزل شدم. یک سال قبل، همسر خانم شهلایی ورشکست شده بود و هر دو عضو خانواده مجبور به کار کردن بودند. اما خانم شهلایی به دلیل فرزندی که داشتند، مجبور شد تا فکری برای درآمدزایی در خانه کند.

چیزی که به ذهن او رسید، ایجاد یک کانال تلگرامی در زمینه موفقیت بود تا از طریق گرفتن تبلیغات بتواند درآمدزایی داشته باشد. آقای زمانی (همسر خانم شهلایی) می­ گفت که هیچ وقت فکر آن را هم نمی­ کرده که  همسرش بتواند در منزل و با یک کانال تلگرامی، درآمدی بیشتر از او که 14 ساعت بیرون از منزل فعالیت می­ کرد داشته باشد. لازم به ذکر است که منظور او از این میزان درآمد، مربوط به زمانی می ­شد که به عنوان بازاریاب دوره آموزش کسب درآمد از تلگرام من فعالیت می­ کرد و در یک ماه توانسته بود 4 میلیون تومان درآمد داشته باشد.

این یک نمونه از افرادی بود که به دلیل شرایطی خاص، مجبور شده بود از شیوه استفاده از شبکه­ های اجتماعی برای کار در منزل بهره ببرد. برای آشنایی بیشتر با همه روش­ های کسب درآمد از شبکه­ های اجتماعی و اینترنت، به قسمت های قبل در همین دوره مراجعه کنید.

ترتیب پیشنهادی ما برای کسب درآمد

دیدگاه شما چیست؟