استاد هوش مالی شوید …

یک بار برای همیشه، علم هوش مالی در ایران را به صورت کامل فرابگیرید و همیشه رشد کنید

هوش مالی ابدی است!!!

چرا در تورم 400% له می شوید؟ چرا پولدار نمی شوید!!

   میدانم که شرایط بسیار سختی برای معیشت مردم و اقتصاد به وجود آمده است؛ اما بدانید اگر زمان باقیمانده را  غنیمت بشمارید، این شرایط می تواند بزرگترین شانس شما برای ثروتمند شدن باشد!!!

هشدار می دهیم: اگر این صفحه را ببندید؛یکی از  بزرگترین ضربات زندگیتان را خواهید خورد …

 • اگر از این می ترسید که بحران های روزافزون ایران همه پس انداز شما را بی ارزش کند و شما یک فرد فقیر و از همه جا مانده در آینده شوید، این صفحه را جدی بگیرید ..
 • اگرهنوز آرزوهای بزرگی همچون خرید خانه و ماشین بدون قسط، پولسازی، سفرهای زیاد و دور و .. روی دلتان است و جرات فکر کردن به آن ها را ندارید این صفحه را جدی بگیرید ..
 • اگر راه های مختلف کسب درآمد بالا بدون سرمایه را می خواهید یاد بگیرید، این صفحه را بسیار جدی بگیرید ..

((ثبت نام اولین دوره ((هوش مالی)) واقعی در ایران))

مدت دوره: 5 ماه

حتما شما هم در روزهای اخیر از رشد میلیونی قیمت کالاهای مختلف یا قیمت سکه دلار و مسکن باخبرید و احتمالاً هم بسیار نگران و ناراحت شده اید.

اما در این شرایط واقعا چه کاری باید بکنید؟

آیا اصلاً کاری می توانید بکنید؟

من قبل از بوجود آمدن تمام این موارد به تمام شاگردانم در کلاس هایم اطلاع داده بودم که چه اتفاق های نزدیکی خواهد افتاد و اگر  اکنون به شما نیز بگویم که باید، هر چه زودتر، کارهایی بکنید کهبسیار حیاتی، برای آینده شما هستند، آن وقت چه می گویید؟

اما خبر خوبی هم برایتان دارم: اگر از شرایط پیش رو استفاده کردید که به احتمال قوی سالهای آینده را مانند ثروتمندان زندگی خواهید کرد

و البته یک خبر بسیار وحشتناک بد: اگر فقط نظاره کننده هستید و با توجه به شرایط جدید و آینده، به خودتان نمی جنبید، متاسفانه با ناراحتی باید بگویم، احتمالاً در آینده شرایط بسیار وخیمی را تجربه کنید !!!

این که بخواید در سال های آینده جزو کدام دسته باشید،کاملاً به شما و ((هوش مالی)) شما بستگی دارد ..

پس از آموزش غرور آفرین بالای 1800 نفر و برگزاری29 دوره موفق هوش مالی در یک سال و نیم

آغاز ثبت نام (((سی امین))) دوره غیرحضوری

استاد هوش مالی شوید

با تدریس و پشتیبانی ۱۰۰%استاد یاسین هدایتی فر 

فقط به مدت یک هفته

زمان تا پایان ثبت نام دوره سی ام
[ma_countdown until=”1398/05/25“]
Untitled-1-9

قیمت ورود به دوره با تخفیف خیلی محدود فعلا: 996 تومان

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-02-21 04:34:10Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com
iphone_6_plus_screenshot_hero3-570x420

مشخصات سوپر دوره بسیار حیاتی هوش مالی:

نام دوره : استاد هوش مالی شوید (با پشتیبانی ۱۰۰%)
مدت زمان دوره: 140 روز پس از آغاز دوره (5 ماه)
مدرس: استاد یاسین هدایتی فر (نویسنده کتاب های درآمدهای رویایی بدون سرمایه و پول بدون پول، مشاور و مدیر کانال و تیم اساتید حرفه ای richman، سرمایه گذار و کارآفرین”)
شماره دوره فعلی: سی (30)
تعداد ثبت نام کنندگان مجموع دوره های قبل تا کنون: 1950 نفر
مهلت ثبت نام برای شرکت در این دوره: یک هفته
آغاز دوره: جمعه 25 مرداد 1398
شیوه برگزاری: غیرحضوری (از طریق کانال آموزش تلگرامی دوره)
فرمت مطالب آموزشی:  عکس، فیلم، صوت و متن
تعداد جلسات: 18 جلسه اصلی
پشتیبانی: ۱۰۰% با استاد دارد
 هدیه: +12  هدیه گرانقیمت و ارزشمند دارد
ضمانت ۱۰۰% بازگشت وجه: تا 45 روز دارد
مخاطبان: افرادی که نیازمند تغییر جدی در وضعیت مالی خودشان هستند (حتی بیکار یا با درآمد پایین)، افرادی که پول های زیادی دارند و نگران کاهش ارزش پول هایشان هستند، افرادی که می خواهند درآمدهای شان بیشتر شود، افرادی که می خواهند خانه بخرند و ..
پیشنیاز و دانش اولیه: نیازی نیست.
نحوه شرکت در دوره: به منظوری راحتی و اثرگذاری، این دوره هم در اپلیکیشن و هم در کانال تلگرامی دوره برگزار می گردد. پس از واریز مبلغ دوره به صورت خودکار وارد کانال تلگرامی دوره شده و همچنین لینک جوین کانال دوره نیز به ایمیلتان فرستاده خواهد شد.  پس از پرداخت،از جلسه چهارم به بعد  دوره روی اپلیکیشن نیز باز خواهد شد. پشتیبان ها نیز ۲۴ ساعته پاسخگو هستند. همچنین پروکسی اختصاصی دوره نیز به شما داده خواهد شد تا در مدت دوره، به راحتی به تلگرام وصل شوید.

زمان تا پایان ثبت نام شروع دور سی ام دوره جامع ((استاد هوش مالی شوید))
[ma_countdown until=”1398/05/25″]
Untitled-1-9

تا به امروز بالای 1500 نفر در دوره های قبلی آموزش هوش مالی استاد یاسین هدایتی فر شرکت کرده و یا اکنون در حال آموزش هستند.

افراد زیادی  در طول دوره موفق شدند پس از ۳۰ سال خانه بخرند ، شرکت کنندگان بسیاری که حتی خانه دار بودند سرمایه گذاران موفقی شده اند و عزیزانی شغل کارمندی را پس از ۲۰ سال رها کرده و کارآفرین شدند و …

نمونه از نتایج و اقدامات آن ها را از زبان خودشان بشنوید:

دبیر سفارت جمهوری اسلامی ایران در قزاقستان درباره دوره چه می گوید؟؟

یک خانم خانه دار چطور تونست در کمتر از دو ماه سرمایه گذار طلا و ملک شود!!

جطور یک خانم در کمتر از دو ماه، ۹۰میلیون تومن سود کرد و این مبلغ تا سال بعد دوبرابر میشه و …

چگونه یک زوج با شرکت در کلاس خانه دار شدند؟؟!!!

نتایج را شنیدید و دیدید!!! واقعا لذت بخش است …

نتایج بسیار بیشتری را می توان همینجا قرار داد که شرکت کنندگان به آن چنان موفقیت هایی دست یافته اند که روز اول حتی فکر آن را هم نمی کردند.

با داشتن هوش مالی، بحران و یا فرصت برای شما فرقی نخواهد کرد و همیشه شما در سود هستید

Untitled-4-min-1-300x385
 • اگر همیشه هزینه هایتان بیشتر از درآمدتان است و مدت ها به این فکر کرده اید که چگونه این مدل را برعکس کنید،هر چه سریعتر وارد دوره شوید.
 • اگر می خواهید در هر جمعی که می نشینید و زمانی که همه صحبت از گرانی می کنند، شما راهکارهای استفاده از شرایط بدهید، در این دوره به آن دست می یابید.

در این دوره همه چیزهایی که شما برای گذر از زندگی و مسائل مالی باید بدانید و به آن نیاز دارید، تک به تک توضیح داده شده و تمام سوالاتی که در ذهن داشته باشید نیز توسط شخص استاد پاسخ داده می شود.

برای شرکت در دوره باید روی لینک پایین کلیک کنید

زمان تا پایان ثبت نام شروع دور سی ام دوره جامع ((استاد هوش مالی شوید))
[ma_countdown until=”1398/05/25″]

یاسین هدایتی فر را بیشتر بشناسید

یاسین هدایتی فر مدیر تیم اساتید کانال richman، مدیر وب سایت میدان آزادی دات کام، سرمایه گذار، مشاور و نویسنده چند جلد کتاب کارافرینی از جمله کتاب بسیار پرفروش پول بدون پول است. او برای اولین بار توانست در این کتاب به صورت کاملا اصولی و گام به گام، به آموزش 100 روش کسب درآمد بالا حتی بدون سرمایه اولیه بپردازد.  تعداد شاگردهای مستقیم او در حال حاضر بیشتر از چندهزار نفر هستند و امروز او را فرد بسیار موفقی می شناسند. مصاحبه او با پایگاه خبری آخرین خبر  ((پرطرفدارترین رسانه خبری کشور)) در رابطه با اهمیت هوش مالی را می توانید در ادامه مشاهده کنید.

اجازه دهید یک واقعیت مهم را به شما بگویم. واقعیتی که اگر وارد دوره هم نشدید، میلیون ها تومان می ارزد:

با تلاش بیش از اندازه و شبانه روزی برای پول درآوردن، وقت شریف خودتان را نگیرید زیرا در پایان به هیچ کجا نمی رسید. برای رسیدن به استقلال مالی نیازی به دویدن نیست، کمی فکر کنید. 

شما پس از شرکت در این دوره، در چه موضوعاتی استاد شده اید؟

شاید در ابتدا با خودتان فکر کنید که در این دوره چه موضوعاتی بحث می شود و اگر مطالب بسیار سطحی، به درد نخور، کلیشه ای و کتابی و بدون استفاده برای شرایط امروز ایران باشد، چه؟

اگر مطالب سنگین و به شیوه غیر قابل فهم بیان شود و این دوره همانند بسیاری از  دوره های دیگر باشد که کارایی ندارند چه؟

من یاسین هدایتی فر نویسنده کتاب های پرفروش درآمدهای رویایی بدون سرمایه و پول بدون پول هستم و این دوره  پس از ۱۱ سال فعالیت حرفه ای من در زمینه های کارآفرینی، سرمایه گذاری، مطالعه و تحقیق، مشاور افراد برجسته مالی و سال ها استادی بدست آمده است.

در واقع همه ما هر روز در حال تصمیم گیری های مالی هستیم. چه متوجه باشید و چه نباشید، ارزش پول هایمان مانند جزر و مد دریا، بالا و پایین می رود و  شما قطعاً با این سرفصل ها درگیر هستید. در دوره که شرکت کردید بهتر متوجه می شوید برای این سرفصل ها چقدر تلاش شده و چقدر تجربه شده تا این دوره با این سرفصل ها شکل بگیرد.

توضیحات جلسه مقدمه

در ابتدا که وارد دوره شوید، لازم است تا یک دورنما از مطالب دوره به صورت کلی داده شود. این دورنما هم به شما یک ذهنیت کلی از مطالب دوره می دهد و هم در طول دوره، هر جایی که مسیر آموزش را فراموش کردید، از این جلسه کمک می گیرید. در اهمیت این جلسه باید همین را به یاد بسپارید که این نقشه راه، پس از سال ها حدس و خطا و مطالعه بدست آمده و امیدوراریم که زندگی مالی شما را نیز نجات بدهد.

توضیحات جلسه استقلال مالی

شما پس از پایان این جلسه (که برای پخته شدن آن یک سال فکر شده)، یک بار برای همیشه با تمامی جنبه های مختلف هوش مالی آشنا شده اید و میدانید که از آن روز به بعد، برای تبدیل شدن به یک ثروتمند واقعی، باید دقیقا چکار کنید. احتمال قوی پس از پایان این جلسه متوجه می شوید که چرا همیشه یک پای ثروتمندشدن شما و اطرافیانتان می لنگد و چرا همیشه یک پای رسیدن به استقلال مالی شما می لنگیده است. امیدوارم پس از پایان این جلسه همانند بسیاری از شرکت کنندگان، افسوس نادانسته های گذشته را نخورید که ای کاش زودتر میدانستید تا اینقدر زجر نمی کشیدید.

توضیحات جلسه هوش کسب درآمد

پس از پایان این جلسه، یاسین هدایتی فر را احتمالاً بهتر خواهید شناخت. او نویسنده اولین کتاب آموزشی روش های کسب درآمد بالا بدون سرمایه است که انتشار آن تا به امروز از مرز ۱۰ هزار نسخه گذشته است.شما با شرکت در این دوره، در دوره فردی شرکت کرده اید که قبل از این که آموزش دهنده باشد، کارآفرین است و روش های کسب درآمد بسیار زیادی را امتحان نموده و کاملا می شناسد. این یک شانس بزرگ است. در پایان این جلسه (که ۸ سال برای آماده نمودن آن زمان گذاشته شده) با هدیه گرفتن صوتی کتاب درآمدهای رویایی، همه روش های کسب درآمد او را یاد گرفته اید و به سادگی می توانید تبدیل به یک کارآفرین پولساز شوید!!

توضیحات جلسه محافظت از پول

احتمالاً پس از شنیدن این جلسه شما هم متوجه بشوید که چه جلسه مهمی را گذراندید. در این جلسه (که یک سال برای آماده نمودن آن زمان صرف شده) شما تمام روش های محافظت کمی و کیفی پول هایتان را فرامیگیرید. مثلا پس از پایان دوره یادگرفته اید چگونه از پول هایتان محافظت کنید که هدر نروند، ارزش واقعی پول های باارزشتان را چگونه حفظ کنید، با ده ها دزد مالی آشنا می شوید که همین اکنون دستانشان در جیب شما هست و ماهیانه پول های شما را مانند زالو میمکند. بیمه نمودن پول هایتان از حوادث آینده را یاد میگیرید. با مفهوم آشغال کردن پول آشنا می شوید و ..

اما از همه مهمتر با یک پیش بینی بسیار نزدیک و وحشتناک از آینده اقتصاد جهان آشنا می شوید که اگر از امروز به فکر محافظت از خودتان نیفتید، سالیان بدی را در آینده خواهید گذراند و ..

راستی شما در این جلسه انواع روش های سرمایه گذاری روی طلا را هم فرامیگیرید و اگر بدانید این جلسه چقدر برای شما مفید خواهد بود، ثانیه شماری رسیدن به این حلسه را میکنید تا سریعتر وارد عمل شوید. امیدوارم ارزش این جلسه را به خوبی درک کنید.

توضیحات جلسه  بودجه بندی پول:

چقدر مهم است که شما در زندگی تان، بدانید که هر پولی وارد می شود، برای چه موضوعی است؟ بدانید که چقدر باید برای تفریح کنار بگذارید و چقدر باید برای خرج های ضروری و … . اگر شما بتوانید از پس بودجه بندی مالی خودتان بربیاید، قدم بزرگی را در راه رسیدن به استقلال مالی برداشته اید.

این جلسه را شاید بتوان مهمترین جلسه افراد بسیار زیادی دانست که هر چقدر هم پول در می آورند، باز هم برای بسیاری از کارها پول ندارند و همیشه از چیزی می نالند … اگر پس از دیدن این جلسه، شما تا پایان عمرتان، دیگر هیچ مشکلی در رابطه با پول تفریح، خرج ها و هزینه های ضروری زندگی، سرمایه گذاری های پرریسک و کم ریسک خودتان نداشته باشید، چه؟

توضیحات جلسه اهرم سازی پول: (آماده نمودن مطالب این جلسه یک سال طول کشید و ۵ سال روی پخته شدن مطالب کار شد).

مطالب این جلسه می بایست در گذشته با عنوان اهرم در اهرم به چاپ می رسید. اما کمبود وقت اجازه نداد اما در این جلسه مطالب آن به صورت کامل بیان می شود. در پایان این جلسه با ۴ اهرم قدرتمند مالی آشنا می شوید که به کمک آن ها، بدون پول هم خواهید توانست معامله ها و سودهای بسیار رویایی در زمانی کوتاه داشته باشید. علم آن که به صورت کامل در این جلسه آموزش داده شده است، از مهمترین علم های مالی دنیا است که شما به بهترین شکل به آن مسلط می شوید.دیدن این جلسه مانند آن است که شما به صورت کامل، آن کتاب چاپ نشده را خوانده اید …

توضیحات هوش تشخیص روندهای مالی:

نیازی به گفتن ندارد که اگر شما روندهای افزایش قیمتی چند وقت اخیر را که هر چندسال یک بار اتفاق می افتد را می دانستید، چقدر می توانستید با دست خالی پول پارو کنید. حتما دوست دارید قبل از دیگران، بفهمید که دلار بالا می رود، پس از آن طلا اوج میگیرد، پس از آن ملک بالا می رود، سپس بورس و خودرو و … . هوش مالی که در این جلسه یاد میگیرید همان هوش تشخیص روندهای مالی است. گوی بلورین دوره هوش مالی وااقعی که در آن شرکت کرده اید!!

توضیحات جلسه صورتحساب های زندگی مالی: 

در پایان این جلسه مفاهیم دارایی، بدهی، درآمد و هزینه را فرامیگیرید و اگر درکی از این مفاهیم در گذشته نداشتید، احتمالاً بسیار متعجب خواهید شد که چرا سال ها چیزهایی که بدهی های آشکار محسوب می شدند را دارایی های بسیار باارزش می دانستید. شاید بپرسید که چه اهمیتی دارد دانستن این موضوع.

اما اگر فقط بدانید که نوع نگاه شما به تمام دخل و خرج و زندگی مالی تان با مفاهیمی که در این جلسه فراخواهید گرفت، تغییر می کند، چه؟ این که بتوانید با این مفاهیم همانند ثروتمندان فکر کنید چه؟ اگر همین یک جلسه گیر تمام ناکامی های مالی شما باشد چه؟

توضیحات جلسه گردش مالی:

اکنون زمان آن است که تا کمی از علم حسابداری هم یاد بگیرید تا بتوانید زندگی خودتان را بالانس و به هر سمتی که می خواهید ببرید. ما تلاش می کنیم تا شما به عنوان یک هوشمند مالی بدانید سازوکار و زندگی مالی تان چگونه است و اگر بخواهید ثروتمند شوید، باید چگونه عوامل زندگی خودتان را بچینید. در این جلسه کمی حسابداری هم یاد خواهید گرفت و جلسه بسیار مهمی است که باید خیلی زودتر در مدرسه آن را فرامیگرفتید !!!

توضیحات جلسه نهم

بسیاری از شرکت کنندگان دوره قبل کلاس های هوش مالی، این جلسه را از زیباترین جلسات دوره می دانستند و بسیار مطالب این جلسه را دوست داشتند. در این جلسه شما با بدهی های خوب و بد آشنا می شوید تا متوجه بشوید چه پولی را باید قرض یا وام بگیرید و چه پولی را نباید بگیرید. دانستن همین موضوع شما را می توانید تا قعر چاه و یا تا عرش زمین پیش ببرد. همچنین قسمت های مختلف مغز را به خوبی فرامیگیرید و با چهار روش پولسازی تمامی مردم دنیا آشنا می شوید. با فرمانده ژاپنی مغز خودتان آشنا می شوید که چه بلایی را هر روز بر شما نازل می کند و … . شما یک ذهن ورزیده در پایان این جلسه بدست آورده ایدتوضیحات

توضیحات جلسه دلنواز دهم:

در این جلسه شما را با فرمول آزموده شده میلیونرهای حودساخته و کارآفرینانی آشنا می کنیم که از نقطه صفر یا کارمندی شروع به رشد کردند. در این جلسه حرف های بسیاری برای شماست. از جمله توضیح تئوری مدارهای ثروت و همچنین تئوری سقف ذهنی. در این جلسه شما متوجه می شوید که چرا بسیاری از افراد مسیرهای ثروت را زودتر از دیگران طی می کنند و یا این که نهایت رشد مالی شما تا کجا می تواند باشد. با دانستن این موارد، خودتان را آماده مقصدی می کنید ک به لحاظ مالی، خود را لایق آن می بینید. بسیاری از افراد این جلسه را از بهترین جلسات دوره می دانستند.

توضیحات جلسه آموزش بازی گردش پول رابرت کیوساکی:

یکی از بهترین بازی های آموزش مالی که بهتر است هر چه زودتر با آن آشما شوید بازی گردش پول رابرت کیوساکی یا همان ۱۰۱ است. ما نمی خواهیم در این دوره شما تنها اطلاعات دریافت کنید، بلکه باید با فراگیری بازی های مهم مالی و انجام آن ها، علاوه بر بازی، مطالب را به طور عملی و بدون ریسک چند باره بازی کنید تا در زندگی نیز بتوانید جرات انجام آن ها را پیدا کنید. در این دوره شما هم تئوری حرفه ای می شوید و هم عملی و یک دوره واقعا کاربردی باید همین ویژگی را داشته باشد.

توضیحات جلسه آموزش کسب و کار:

اکنون که با اصول پایه ای و نگرش هوش مالی آشنا شده اید، زمان آن فرارسیده تا با اولین اصل ساخت امپراطوری مالی خودتان آشنا شوید. شما با شرکت در این دوره و رسیدن به این جلسه، اصول ساخت کسب و کار حرفه ای خودتان را فرامیگیرید. این که یک کسب و کار حرفه ای چه اصولی دارد، مزایا و معایب آن چیست و چه جایگاهی دارد. در این جلسه مثلث کسب و کار نیز به صورت کامل به شما آموزش داده خواهد شد. اگر به خاطر داشته باشید، در جلسه اول، انواع روش های کسب درآمد را آموزش دادیم و در این جلسه به ساخت کسب و کار پرداخته خواهد شد.

توضیحات جلسه آموزش معاملات ملک و املاک:

در این جلسه شما به صورت کامل، معامله در بازار ملک و املاک را فرامیگیرید. همچنین دوره آموزش خانه دار شدن و یک کلاس 2 ساعته بسیار حرفه ای آموزش زیر و بم معامله در املاک را دریافت خواهید کرد. حتما در نتایج دوره افراد بسیار زیادی را دیده اید که اشاره به خرید ملک در این دوره کرده اند. شما در پایان این جلسه یک انسان حرفه ای در این زمینه شده اید و شاید درست باشد اگر بگوییم که شما در پایان این جلسه انسان بسیار قدرتمند تری نسب به قبل شده اید. مبلغی که به عنوان شرکت در این دوره پرداخته اید، شاید تنها به اندازه مبلغ همین یک جلسه بسیار باارزش باشد.

توضیحات جلسه آموزشی بازار طلا:

طلا یکی از استراتژیک ترین کالاهای مبادله ای جهان محسوب میشه که هر چقدر اطلاعاتتون در این دوره از اون بالاتر بره، شما انسان باسوادتری در حوزه هوش مالی خواهید بود. در این جلسه شما با اصول اولیه و حرفه ای طلا آشنا خواهید شد. متوجه می شید که برای رسیدن به آزادی و استقالال مالی، چه زمانی از طلا و فلزات گران بها استفاده کنید. سرمایه گذاری در این فلز، بهتر هست یا روی ملک؟ یا کسب و کار و … . در پایان این جلسه، شما یک انسان باهوش خواهید بود …

توضیحات جلسه آموزشی بازار بدهی:

این جلسه رو میشه متفاوت ترین جلسه این دوره آموزشی دونست. در این جلسه علاوه بر این که شما با انواع بازارهای بدهی و سود با ریسک پایین آشنا خواهید شد، نظرات شخصی یاسین هدایتی فر را در رابطه با بازارهای بدهی جهان، دولت ها و وضعیت فعلی ایران خواهید شنید. در قسمت هایی از این جلسه به موضوعات تاریخی نیز اشاره خواهد شد که می تواند چراغ راه آینده دولت ایران، برای گذار از پیچ تاریخی فعلی جمهوری اسلامی ایران باشد. زمانی که شما به این جلسه برسید، آنقدر هوش مالی تان افزایش یافته است که تک به تک، مطالب این جلسه را خواهید توانست تحلیل کنید. اوراق بدهی از مهمترین بازارهای با درآمد ثابت و مشخص به شمار می رود که متاسفانه  اکثر افراد اطلاعات کمی از آن دارند. یقینا شما پس از پایان این جلسه، جزو آن افراد نخواهید بود. اگر به این جلسه رسیدید، برای موفقیت تان به شما تبریک می گوییم.

توضیحات جلسه آموزشی بازار بورس:

شما به عنوان فردی که در قرن 21 زندگی می کنید باید استفاده از انواع بازارهای مالی رو بدونید. یکی از مهمترین این بازارها، بازار بورس و اوراق بدهی ست. شما با ورود به این جلسه، به صورت کامل، معامله در بورس رو فرا خواهید گرفت و قادر خواهید بود، پس از پایان این جلسه در حد یک معمله گر حرفه ای بورس، ورود به معامله در بورس کنید. در این جلسه شما با انواع اصطلاحات اولیه بورس، انواع منابع اصلی بورس، کار با نرم افزارهای تحلیل و … آشنا خواهید شد. همچنین تمامی مزایا، معایب و جایگاه این بازار رو فراخواهید گرفت. اگر به نتایج دوره نگاه بیاندازید افرادی رو خواهید دید که سود های صد میلیونی بواسطه مطالب این جلسه از بورس گرفته بودند. اگر چه که توصیه می کنیم، وقتی در دوره شرکت کردید، حتما به بخش معایب بورس ایران (که در این جلسه روی اون بسیار صحبت خواهد شد)، توجه کنید!!

توضیحات جلسه آموزشی صندوق های سرمایه گذاری:

در این جلسه انواع صندوق های سرمایه گذاری آموزش داده خواهند شد. صندوق های سرمایه گذاری از مهمترین نهادهای مالی هستند که برای افرادی که اطلاعات یا زمان کافی به جهت معامله در بازارهای مالی را ندارند، ایجاد شده است. لازم است بدانید درصد بسیییییار کمی از از مردمایران  با این صندوق ها و انواع آن ها آشنایی دارند. در مفید بودن آموزش های این جلسه می توان به یکی از شرکت کنندگان دور دوازدهم (جواد عزیزی) اشاره کرد که تنها در سه هفته توانست سود 2 ساله سپرده بانکی را (بواسطه مشاوره استاد هدایتی فر و گذاشتن پول در یکی از همین صندوق های بورسی) بگیرد. این فرد امروز یک معامله گر ملک است. ارزش این جلسه نیز به اندازه مبلغ کل دوره می باشد.

توضیحات جلسه اهرم های مالی و آموزش قوانین چک:

جلسه اهرم های مالی نیز از باارزش ترین جلسات این دوره محسوب می شود. مطمئن هستیم با دانستن مطالب این جلسه، شما دیگر هیچ وقت مشکل پول نخواهید داشت و از طریق اهرم های مالی که تک به تک و به تفضیل آموزش داده خواهد شد، خواهید توانست همانند یک بازاری 60 ساله که عمر خود را در بازار گذاشته است، از پول های نداشته کار بکشید!!!. همچنین در این جلسه تمامی قوانین چک نیز آموزش داده خواهد شد. شما با دانستن قوانین چک، نه چک بد می دهید و نه هیچ وقت، چک بد خواهید گرفت. ارزش این جلسه نیز به تنهایی، هم قیمت این دوره خواهد بود. 

توضیحات جلسه پایانی دوره هوش مالی:

به شما قول می دهم، زمانی که به این جلسه رسیده باشید، یکی از نخبگان هوش مالی در ایران شده اید و نام شما می تواند بالاتر از بسیاری از اساتید این حوزه قرار بگیرد. اطلاعات شما از صفر به 100 رسیده است و در این جلسه شما نقشه طلایی هوش مالی را دریافت خواهید کرد (فراخواهید گرفت) که جزو ابداعات یاسین هدایتی فر به شمار می رود. اگر شما به این جلسه رسیدید، یقینا شما لیاقت آن را دارید تا زندگی بسیار متفاوتی را نسبت به روزی که در این دوره شرکت کردید، داشته باشید. ما قول میدهیم که در پایان این جلسه شما به خودتان و تصمیمی که روزی برای شرکت در این گرفتید، افتخار خواهید کرد. تمام

 • اگرخانه نیمه ساز دارید یا در فکر خریده خانه هستید، حتما در دوره شرکت کنید، چون بسیاری از افرادی که در دوره بودند، در طول دوره خانه دار شدند.
 • اگرهنوز آرزهای مالی خودتان را بی خیال نشده اید و به دنبال یک کاتالیزور قوی برای پیشرفت هستید، این دوره برای شما طراحی شده است.
 • اگر به دنبال شارژ شدن حسابتان به صورت خودکار هستید، این دوره توانایی رساندن شما به هدفتان را دارد.

زمان تا پایان ثبت نام شروع دور سی ام دوره جامع ((استاد هوش مالی شوید))
[ma_countdown until=”1398/05/25″]

 

ولی صبر کنید، هنوز تمام نشده است …

این ها فقط، سرفصل های اصلی آموزش هایی بود که در طول دوره دریافت می کنید. در واقع در اکثر دوره ها مبلغی که پرداخت کنید، تنها برای دریافت همین سرفصل های اصلی است (که شاید بسیار کمتر از این مطالب هم باشند) اما در این  دوره چیزهای بسیار بیشتری دریافت می کنید که هر کدامشان می تواند زندگی شما را تغییر بدهد.

پاسخ به سوالات و پشتیبانی و دادن استراتژی

برای شما  به جز مطالب و سرفصل های اصلی و مهمی که در دوره تدارک دیده شده است، بخش مهم دیگری نیز قرار داده شده که همان پاسخ های حرفه ای به سوالاتی است که شرکت کنندگان می پرسند. این سوال ها (که تا امروز مجموعاً بالای ۱۰۰ سوال شده اند) به صورت روزانه روی کانال پاسخ داده می شود و شما با دیدن آن ها متوجه می شوید که در شرایط روز جامعه، بهترین کاری که باید بکنید، چیست.

همچنین مابین پاسخ به این سوالات استراتژی هایی که باید در هر روز جامعه به کار بگیرید، بیان می شود. از عجیب ترین اتفاقات ممکن این بوده تا به امروز ۱۰۰% پیش بینی هایی که توسط یاسین هدایتی فر از اتفاقات آینده شده بوده درست از آب درآمده و تمام افرادی که به پیشنهادات ارائه شده در دوره گوش داده بودند، برد کردند.

شما با سرمایه گذاری در این دوره، شاید هزار برابر آن را بدست آورید …

Untitled-4-min-1-300x385

نمونه ای از این سوالات را که شرکت کنندگان دوره های قبل پرسیده بودند و با پاسخ های سریع و حرفه ای غافل گیر می شدند را میتوانید در تصاویر پایین مشاهده کنید.

 • اگر میان خرج های مالی خودتان گیر افتاده اید و فکر می کنید حلقه هر روز در حال تنگ تر شدن است و شما می خواهید از حلقه تنگ شرایط مالی رها شوید، وارد دوره شوید.
 • اگر به راه های کسب درآمد بیشتر فکر می کنید و می خواهید این راه ها را بیابید تا درآمد هر روزتان بیشتر شود، در این دوره به آن دست می یابید.
 • اگر خودتان را انسان دوراندیشی می دانید، زمان را به نفع خودتان استفاده کنید و دیر وارد دوره نشوید.

زمان تا پایان ثبت نام شروع دور سی ام دوره جامع ((استاد هوش مالی شوید))
[ma_countdown until=”1398/05/25″]

دوره را با هدایایش تحویل بگیرید

در این دوره هدایای بسیار مختلفی در نظر گرفته شده است تا بر غنای مطالب دوره هر چه بیشتر بیفزاید. هر کدام از این هدایا بسیار بسیار ارزشمند هستند که پس از ورود به دوره متوجه اهمیت بسیار زیاد آن ها خواهید شد. دوره به کنار، از هدایای فوق العاده بدون صرف هزینه بیشتر لذت ببرید

اکنون به هدایای دوره می رسیم. شاید باورش برای همه سخت باشد که شما با شرکت در این دوره، تا این اندازه هدایای بسیار باارزش دریافت می کنید. اما دلیل تمام این هدایا، فقط و فقط ارزشمندی شخص شمای شرکت کننده هستید. ما می خواهیم از شما واقعاً یک هوشمند مالی بسازیم. اگر یاسین هدایتی فر را تاکنون نشناخته اید، میزان تعهد  او به شرکت کنندگان دوره هایش را پس از ورود به دوره خواهید شناخت.

کتاب صوتی پول بدون پول

یکی از بزرگترین مزیت های این دوره، کتاب صوتی دپول بدون پول استاد یاسین هدایتی فر است که در طول دوره به شرکت کنندگان این دوره اهدا می شود. این کتاب صوتی، به همه عزیزانی که بیکار هستند، به دنبال شغل دوم هستند و یا درآمدهای بیشتری می خواهند کمک می کند تا پول همانند ثروتمندان درآورند.
توضیحات
در این کتاب شما با ۱۰۰ روش کسب درآمد قدرتمند که بدون سرمایه قابل اجرا هستند آشنا می شوید. این ها همان روش هایی هستند که یاسین هدایتی فر در طول سال ها فعالیت حرفه ای خودش، یک به یک آن ها را کشف نمود اجرایی کرد. هر کار به صورت کامل و با ذکر تمام جزِئیات آمده. نگران هیچ چیز نباشید.
کتاب پول بدون پول تا کنون ۳ بار چاپ کامل و هزاران نسخه آن در کمتر از چند ماه به فروش رفته است.
قییمت واقعی: ۸۰ هزار تومان

آموزش تصویری و گام به گام خانه دار شدن

در ان کلاس یاد می گیرید چگونه حتی بدون پول صاحب خانه شوید، چگونه خانه خوب را پیدا کنید و …
توضیحات
یکی از کلاس های بسیار فاخری که کانال richman در سال گذشته توسط استاد به نام حوزه  ملک برگزار نمود، کلاس آموزش های خانه دار شدن استاد صادقی بود. این کلاس با قیمت ۳۰۰ هزار تومان برگزار شد و امروز شما با ورود به کلاس هوش مالی، به آن آموزش ها نیز دسترسی پیدا خواهید کرد. اگر در همین چند ماه توانستید خانه بخرید، توانسته اید ولی بعد از آن کار بسیار سخت خواهد بود. پس زمان را هدر ندهید …
قیمت واقعی: ۳۰۰ هزار تومان

آموزش صفر تا صد بورس در یک ساعت

همانطور که می دانید علم معامله در بورس را حتم باید داشته باشید. شما در قرن 21 زندگی می کنید و در این روزها اگر علم بورس را نداشته باشید، ثروت زیادی را از دست داده اید. مژده این که یکی از هدایای این دوره، آموزش صفر تا صد معامله در بورس اوراق بهادار ایران با تدریس یاسین هدایتی فر است.
قیمت واقعی: 200 هزار تومان

مستند رازهای پنهان پول (سری اول) 

شما با ورود به کلاس هوش مالی یاسین هدایتی فر این شانس را پیدا می کنیدتا یکی از ضروری ترین فیلم های مستند اقتصادی را قبل از فروپاشی بزرگ اقتصادی دنیا مشاهده کنید. شاید همین مستند ها در کنار این دوره، کیفیت زندگی چند نسل آینده شما را تعیین کند!!!
توضیحات
در اولین قسمت این مستند در رابطه با ارزش زمان و آزادی شما صحیت می کند که چگونه دیگران شما را برده می خواهند. سپس روی انقلاب ها و نقش فقر در وقوع آن ها صحبت می شود. نیاز به گفتن نیست که کشور ما نیز باید حواسش به این موضوع جمع باشد. اگر شما جمع نباشد چه اتفاقی برای شما خواهد افتاد؟

مستند رازهای پنهان پول (سری دوم) 

وقتش است تا در یک کلاس هوش مالی واقعی، تاریخچه پول را به طور کامل بدانید. چون اگر شما ندانید که در طول تاریخ چه اتفاقی برای پول ها افتاده، نمی توانید آینده را پیش بینی کنید و شاید روزی به خاطر همین جهل، تمام زندگی و دار ندار خودتان را ببازید.
در این قسمت از یک انقلاب بزرگ جهانی می شود که تا دو سال آینده در جهان محقق می شود و باید از امروز مقدمات حفاظت از خودتان را فراهم کنید.

مستند رازهای پنها ن پول (قسمت سوم)

پس از شرکت در دوره هوش مالی و مشاهده این قسمت در کنار دیگر مطالب دوره (که به عنوان هدیه روی دوره قرار داده شده)، متوجه می شوید که بیشتر تکاپوهای قدرت های بزرگ و کوچک دنیا برای چیست. با سیستم های شیطانی پول آشنا می شوید تا در کنار تمام درس های دیگری که در کلاس هوش مالی فرامیگیرید، بتوانید همانند یک میلیاردر که نگاهی به ۱۰ سال آینده دارد،عمل کنید.

مستند رازهای پنهان پول (قسمت چهارم)

پس از آن که دوره هوش مالی را گذراندید، وقت آن ست که بدانید برای آینده دنیا چه اتفاقی می افتد تا مطابق با آن تصمیم بگیرید چگونه عمل کنید. در دور هوش مالی همه ابزارها رابدست می آورید و زمانی یک هوشمند مالی هستید که بتوانید تک تک آینده را پیش بینی کنید. بخش چهارم این مستند را به این هدف جزو هدایای این دوره گذاشته ایم …

قسمت پنجم رازهای پنهان پول

این مستند برای اولین بار در ایران است که توسط یاسین هدایتی فر زیرنویس و دوبله می شود. تاکنون هیچ فردی ایرانی، این مستند را با ریرنویس و یا دوبله با صدای ایرانی ننوشته است. پس از تهیه دوره، این مستند برای شما قابل دسترس است.
قیمت واقعی ۱۴۹ هزار تومان

مستند رازهای پنهان پول (سری دوم) 

این قسمت مستند را تاکنون به زیان فارسی ترجمه نشده است که برای اولین بار توسط تیم یاسین هدایتی فر ترجمه، گویندگی و ارائه می گردد. فرصت را ازدست ندهید. پیام های بسیاری برای آینده جهان در این مستند قرار گرفته است

مستند رازهای پنها ن پول (قسمت هفتم)

این قسمت مستند را تاکنون به زیان فارسی ترجمه نشده است که برای اولین بار توسط تیم یاسین هدایتی فر ترجمه، گویندگی و ارائه می گردد. فرصت را ازدست ندهید. پیام های بسیاری برای آینده جهان در این مستند قرار گرفته است

آموزش کامل کسب درآمد از تلگرام

یکی از هدایای دیگر این دوره، آموزش کسب درآمد از اینستاگرام است

توضیحات

 

در این پکیج شما فرامیگیرید که چگونه از صفر به سطح مطلوبی از درآمد در اینستاگرام برسید. بدون شک، هیچ فردی نیست که قدرت این شبکه اجتماعی را در برندسازی و کسب درآمد درک کند. وقت آن رسیده تا شما هم به این بازار پرسود وارد شوید.

قیمت واقعی: 149 هزار تومان

آموزش کسب درآمد از تلگرام

توضیحات

در این دوره شما جامع ترین آموزش کسب درآمد از تلگرام ایران را با آموزش یاسین هدایتی فر دریافت می کنید. کافیست بدانید که این آموزش ها را از فردی دریافت میکنید که مدیر بیش از 60 کانال تلگرامی است … همین آموزش می تواند زندگی دیگری برایتان بسازید

قیمت واقعی ۱۴۹ هزار تومان

شاید فکر کنید که عجیب است تمام اینها در یک دوره همراه با استاد!! جمع شده باشد، اما اکنون این اتفاق افتاده است!!! یاسین هدایتی فر تعهد کرده است تا 140 روز در کنار شما باشد و شما را در مسیر رشد هوش مالی تنها نگذارد!

فرصت استثنایی ورود به جامع ترین دوره پرورش هوش مالی در ایران با تدریس شخصی یاسین هدایتی فر

قیمت اصلی این دوره: دو میلیون و نهصد و شصت هزار تومان

قیمت فعلی با تخفیف ویژه تا مدت محدود :

996 هزار تومان…

توجه: به زودی قیمت ورود به این دوره افزایش خواهد داشت

کافیست بدانید که شما با ورود به دوره، تمام سوالات تان با استاد نیز پاسخ داده خواهد شد و توسط استاد نیز پیشنهادات مالی برای خرید و ورود به بازارها داده خواهد شد و طبق تجربه معمولا بالای ۸۵ درصد شرکت کنندگان، ۱۰۰۰ برابر پول دوره را در طول دوره بدست می آورند…

ورود به اولین دوره آموزش کامل هوش مالی واقعی در ایران
با تخفیف ویژه و محدود
ضمانت بازگشت 100 درصد وجه تا ماه قدم اول
کد تخفیف 300 هزار تومانی: zaman
آموزش کسب درآمد، بورس، ملک و املاک، خرید و فروش طلا، صندوق های سرمایه گذاری و اوراق بدهی
هدایای ارزشمند
زمان کمی تا شروع دوره باقی مانده
پیشنیاز و دانش اولیه: نیازی نیست.
مدرس: استاد یاسین هدایتی فر
در صورت وجود هرگونه ابهام قبل یا بعد از پرداخت از قسمت پشتیبانی ارتباط حاصل فرمایید.

اگر در این دوره شرکت کنم و از دوره راضی نبودم چه؟

قبل از پاسخ به این سوال، می گوییم که کاملا به شما حق می دهیم زیرا ما هم دچار این خطای محاسباتی برای شرکت در دوره های آموزشی می شویم اما می خواهم صادقانه چند سوال از شما بپرسم و شما نیز صادقانه پاسخ دهید:

 • اگر واقعا این دوره بسیار بیشتر از قیمتی که برای آن می پردازید، برای شما ارزشمند باشد چه؟
 • اگر بواسطه اطلاعاتی که در این دوره دریافت می کنید بتوانید در چند ماه آینده (همانند بسیاری از شرکت کنندگان قبلی)، درآمد بسیار بیشتری نسبت به مبلغ دوره (مثلا هزار برابر آن) بدست آورید چه؟
 • اکر قرار باشد در این دوره اطلاعاتی را بشنوید که شاید بیشتر از ۱۰ سال شما را درزندگی جلو بیندازید چه؟
 • اگر در این دوره چیزهای یاد یگیرید (که حتما چیزهای بسیاری برای یادگیری در زندگی دارید) که زندگی مالی سالیان آینده شما را نجات بدهد چه؟

در ابتدا ببینید آیا پاسخ منطقی برای سوالات بالا دارید و یا خیر؟ حال نظرسنجی پایین را ببینید

photo_2018-08-01_13-05-59-300x453

نظرسنجی بالا، ازمیان افراد شرکت کننده ۵ دوره اول هوش مالی گرفته شده است. دوباره به تصویر نگاه کنید. ۸۰ درصد، پول دوره را در دوره بدست آورده اند و ۲۲ درصد شرکت کنندگان،ظرف تنها ۳ ماه، بالای ۱۰۰۰ درصد مبلغ دوره را در پایان دوره، بدست آورده بودند. هیچ عددسازی در این نظرسنجی نیست و کاملا واقعیت دارد. آیا شما سرمایه گذاری سود ده تری نسبت به شرکت در این دوره سراغ دارید؟ اگر پاسختان آری است، من با کمال میل حاضرم روی پروژه شما سرمایه گذاری کنم.

خبر بزرگ: ریسک شما برای شرکت در این دوره صفراست!!!”

حال می خواهم پا را یک گام بالاتر بگذارم و چون واقعا احساسات بسیاری از شرکت کنندگان را قبل از ورود به دورهای آموزشی مجازی می دانم، یک ضمانتنامه کامل کیفیت دوره بگذارم. ضمانت من برای این دوره، صددرصد حق شماست و من هم طرفدار حق شما (که حق شما، مانند حق خودم هست) هستم.

 • اگر به هر دلیل مجبور به بازگشت وجه شدم شرایط به چه صورت است؟

هیچ شرایط خاصی وجود ندارد! کافیست به آی دی پشتیبانی تلگرامی پیام دهید و یا با شماره پشتیبانی ۰۲۱۴۷۶۲۴۰۰۵ تماس بگیرید و درخواست تقاضای وجه خود را اعلام کنید. مبلغ در کمتر از دو روز کاری به حساب شما واریز خواهد شد.

[ma_panel type=”warning”]قبل از آن که بخواهید که درس بخوانید، کار کنید، کارمند شوید، یا پول دراورید،هوش مالی خودتان را تقویت کنید …شاید دیگر درس نخوانید، شاید دیگر خیلی کارهای بی خود نکنید، شاید دیگر کارمند نشوید!!! . و مطمئناً پس از این کلاس، کار شما و درس شما و راه رفتن شما ((مسلک پولداری)) خواهد شد.کسی قبلا این جاده را برای شما هموار کرده است. حالا فقط تصمیم با شما است که در آن گام بردارید و به موفقیت دست یابید.[/ma_panel]

اگر در این دوره شرکت نکنم چه اتفاقی رخ می‌دهد؟

باور کنید هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد! جز این که هر روز همه چیز بدتر از آن چیزی که هست می شود!

جمله‌ای منصوب به آلبرت انیشتین است که می‌گوید:

عجیب است که عده‌ای کارهای همیشگی را انجام می‌دهند و نتیجه‌ای متفاوت را انتظار دارند!

اصلاً دلیل این که این دوره را برای شما آماده کردیم این است که بتوانید تغییرات فوق‌العاده‌ای را رقم بزنید. متفاوت فکر کنید و متفاوت رفتار کنید و کنترل زندگی خود را بیشتر در دست بگیرید و اجازه ندهید که شرایط بیرونی برای شما تصمیم بگیرند. اجازه ندهید شرایط کلان سیاسی به ضررتان باشد و حال شما هر روز خرابتر کنند.

بهانه‌هایی برای وارد دوره هوش مالی نشدن

 

از آنجایی که افراد اهمال کار برای تغییر نکردن بهانه‌هایی می‌خواهند، من می‌خواهم به دوستان اهمال کار کمک کنم تا زحمت کمتری بکشند و لیست بهانه‌های متداول را در ادامه برایشان آماده کرده‌ام:

 • ​  باشه یکم سرم که خلوت شد
 • ​  الان کارهای مهم تری دارم
 • ​  من درست بشو نیستم و اعتماد به نفس ندارم
 • ​  خیلی گرونه، ارزشش رو نداره!
 • ​  بعید می دونم اثری داشته باشه
 • ​  دیگه از من که گذشته
 • ​  این چیزا با آموزش درست نمی شه! ذاتیه!
 • ​  با آموزش که آدم تغییر نمی‌کنه! باید خودم تصمیم بگیرم تغییر کنم
 • ​  اینا یه کیسه دوختن واسه جیب خودشون به فکر بقیه نیستن که
 • ​  من که نمی‌خوام آپولو هوا کنم، همین زندگی عادی که دارم خوبه

لیست بالا و بسیاری از بهانه‌های دیگر، نمونه‌ای کوچک از مکانیزم مغز است که می‌خواهد ما را در حالت موجود حفظ کند.

شرکت کنندگان کارگاه هوش مالی، در باره آن چه می‌گویند؟

هوش مالی ابدی است!!!!

هزینه ای که برای این دوره می دهید، مانند هزینه سفرکوچک نصفه روزه به بیرون شهر است اما فراموش نکنید هوش مالی ابدی است و همیشه می توانید از آن استفاده کنید و پول بسازید و هزاران سفر دور و خارج از ایران را تجربه کنید.

آیا این دوره حضوری است و باید در تهران حاضر شد یا غیرحضوری و از هر جای ایران می توان به اطلاعات دسترسی پیدا کرد؟

خیالتان راحت باشد چون این دوره کاملا به صورت غیر حضوری می باشد و حتی در صورتی که کارمند، پرمشغله، خانه دار، ساکن یکی از شهرهای دور از تهران یا … هم هستید، می توانید در ساعت و روز مشخص در اپلیکیشن و کانال تلگرامی دوره به محتوی دوره دسترسی داشته باشید.

شیوه برگزاری دوره بسیار مشخص و واضح است. در این شیوه برگزاری، پس از ورودتان به دوره وارد یک کانال تلگرامی خواهید شد که آموزش های هوش مالی را هر هفته روی آن دریافت می کنید. مطالب کلاس هوش مالیتان با فرمت های متن، تصویر، وویس و فیلم به شما  انتقال داده خواهد شد و شما به محض دریافت درس ها، اگر سوالی داشتید برای استاد ارسال می کنید تا پاسخ آن رادر اسرع وقت دریافت کنید.به عنوان مثال تصاویر پایین، تصاویر چند دوره قبل است که اگر میدانستید و در آن ها شرکت می کردید، امروز پول های زیادی بدست آورده بودید.

iphone_6_plus_screenshot_hero3-570x420
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-02-21 04:34:10Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

در طول دوره سوال و پاسخ های دیگر شرکت کنندگان دوره را می توانید مشاهده کنید که نقش مهمی در کامل شد فرایند هوش مالی شما دارد.  دوره های تلگرامی بهترین شکل برگزاری دوره های آموزشی است که بیشترین انتقال مطلب و بیشترین تعامل را برای شرکت کنندگان به همراه دارد و ما نیز  به همین دلیل این  شیوه را به عنوان شیوه برگزاری دوره انتخاب کردیم.

البته ذکر این نکته مهم است که شما همیشه محتاج به تلگرام نیستید.چون دوره برای شما روی اپلیکیشن آزادی مالی استاد هدایتی فر نیز باز می شود . پس از ورود به دوره، وارد کانال که شدید، توضیحات کامل داده شده است. تصویر پایین نمایی از اپلیکیشن آزادی مالی است.

این دوره چرا هم تلگرامی برگزار می شود و هم در اپلیکیشن؟

برای راحتی و نتیجه گیری بهتر شرکت کنندگان، دوره هم در اپلیکیشن آزادی مالی قابل دسترسی است و هم در کانال تلگرامی برگزار می شود. برگزاری تلگرامی به دلایل پایین است:

 1. ارتباط نزدیک با استاد: شرکت کنندگان می توانند ارتباط بسیار نزدیکی با استاد داشته باشند و در لحظه های خاصی، راهنمایی های منحصر به فردی از استاد دریافت و عمل کنند.

۲٫ مطالب دوره ابدی می ماند: شرکت کنندگان دیگر هیچ وقت، مطالب دوره را گم نمی کنند و همیشه و در هرجایی به مطالب دوره تا پایان عمرشان دسترسی دارند!!!.

۳٫ نیاز به حافظه کم: علارقم اطلاعات زیادی که داده می شود، فضای زیادی از حافظه گوشی شرکت کنندگان گرفته نمی شود و در واقع اطلاعات روی فضای ابری تلگرام همیشه می ماند.

۴٫ اثرگذاری بسیار بالا: طبق علم هوش عصبی (و تجربه شرکت کنندگان قبلی)، اطلاعاتی که از طریق تلگرام به افراد می رسد، به دلیل اجین بودن فضای تلگرام و ذهن مردم، ۱۰ برابر اثرگذاری بیشتری نسبت به دیگر روش های رساندن اطلاعات آموزشی به شرکت کنندگان دارد.

هدایای دوره را چگونه می توانم دریافت کنم؟

پس از پرداخت وجه توسط سایت، در قسمت پنل کاربری، تمامی هدایای قرار داده شده است. این هدایا را به محض ثبت نام در دوره هوش مالی، دریافت می کنید. تصویر پایین، تصویر پنل کاربری شما پس از شرکت در دوره است.

 

تنها نکته ای که باید توضیح داده شود این است. فقط برای این نکته باید با همان ایمیلی که در دوره هوش مالی ثبت نام می کنید، در سایت هم ثبت نام کنید. اگر هم ثبت نام نکرده بودید، ایرادی ندارد، زیرا پشتیبان ها، این کار را برایتان انجام میدهند 🙂

آیا باید حتما سر آن ساعت خاص که مطالب جلسه روی کانال کلاس ها گذاشته می شود، آنلاین بود؟

مسلما خیر؛ مطالب اصلی کلاس ها یک روز مشخص از هفته، ساعت ۶ روی کانال آموزش دوره قرار می گیرد و شما می توانید در طول هفته که وقت تان آزاد تر بود ، آن جلسه را گوش دهید.

با توجه به فیلتر بودن تلگرام، آیا دسترسی به مطالب کلاس سخت نیست؟

خیر

در حال حاضر از طریق آپدیت تلگرام به آخرین نسخه و اتصال به پراکسی های جدید هیچ مشکلی در اتصال به محتوی تلگرام نیست. بنابراین خیالتان راحت باشید زیرا هیچ مشکلی برای اتصال به تلگرام نخواهید داشت. با  این حال، تیم آموزشی ما، ارائه در اپلیکیشن را نیز به دلیل همین دل نگرانی بوجود آورد. که اگر به دلیلی هم نتوانستید وارد کانال تلگرام دوره شوید، از طریق اپلیکیشن بدون هیچ مشکلی آموزش ها را دریافت کنید.

اگر پس از پرداخت وجه به صورت خودکار وارد کلاس نشدید، چه کاری میتوانید انجام دهید؟

معمولا از هر ۱۰۰ نفر، برای یک نفراین اتفاق می افتد اما در صورت بروز، به پشتیبانی تلگرامی دوره (روی آیکون تلگرامی کنار همین صفحه کلیک کنید) پیام دهید و یا با شماره پشتیبانی (۰۲۱۴۷۶۲۴۰۰۵) تماس بگیرید تا به سرعت وارد کانال دوره بشوید.

آیا برای شرکت در این دوره، می بایست در دوره های قبلی هم شرکت کرده باشیم؟

خیر، زمانی که وارد دوره شدید، مطالب از پایه شروع به آموزش شده و تا سطح پیشرفته ادامه می یابد. این دوره نیاز به هیچ پیش نیازی ندارد.

اگر شما هوش مالی بالایی دارید و پول زیادی بدست می آورید، چرا به دنبال کسب درآمد از آموزش هستید؟ 

سوال خوبی است. یاسین هدایتی فر شخصا پاسخ این سوال را بدون پرده در سه جواب پاسخ می دهد:

 1. یکی از زیباترین احساس های دنیا، احساس موثر و مفید بودن می باشد. گاهی بعضی مهارت ها در خون افراد جای دارد و مربوط به وظیفه ذاتی آن ها می شود. هیچ چیز تا آن اندازه آن ها را زنده و سرحال نمی کند و امید به آینده را در آن ها رشد نمی دهد. این احساس خالصی است که من پس از هر کلاس آموزشی خود تجربه می کنم.
 2. من معتقد هستم که اگر دانسته های خودم را بیرون نریزم، دانسته های جدیدی نمی تواند وارد ذهن و زندگی من بشود. آموزش ها، کتاب ها و کلاس های آموزشی که به عنوان آموزش های ((یاسین هدایتی فر)) داده میشود، یکی از دلایل مهمش، خالی کردن افکارم برای آماده نمودن ذهن جهت دریافت اطلاعات جدید است.
 3. واقعیت این است که بیزینس آموزش همانند بسیاری از بیزینس های قدرتمند دیگر، فعالیت مفیدی است و افرادی که واقعاً توانایی ورود به آن را دارند، می توانند حتی به عنوان بیزینس اول به آن بنگرند.
 4. آن ها که من را می شناسند، می دانند که در نگاه من، موفقیت یک اصل جمعی است و نه فردی. اگر تلاش و آموزش های افراد بخشنده دیگری نمی بود، امروز من اینجا نبودم و اگر من هم نتوانم دیگران را برای رسیدن به موفقیت یاری کند، موفقیت من به تنهایی، ((هیچ)) ارزشی نخواهد داشت. این تمام دین و آیین من بوده و هست و انشالا خواهد یود.

نظرات

0 نظر در مورد استاد هوش مالی شوید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.