سیستم فروش

قوانین ثبت نظرات (کامنت گذاشتن)

کامنت گذاشتن در هر مقاله ای یکی از راه های انتقال تجربه و نظر در مورد نوشته مربوطه می باشد. نظرات و کامنت شما برای مخاطبین دیگر نشان داده می شود و کمک هر چه بیشتری به محتوای سایت می کند. پیشنهاد می شود در هنگام مشارکت برای کامنت گذاری و نوشتن نظرات به نکات زیر به عنوان قوانین ثبت نظرات (کامنت گذاشتن) توجه کنید:

1- مطلبی را کپی نکنید. سعی کنید نظر شخصی و تجربه ی شما در مورد محتوای مورد نظر باشد. اگر مطلبی را در یکی از مقالات سایت میدان آزادی مشاهده کردید می توانید لینک آن را قرار دهید تا از دوباره نویسی کامل آن بپرهیزید. یا می توانید خلاصه ای از آن را یادداشت کنید.

2- اگر موضوع مهم و جالبی در رابطه با محتوای مقاله ای به ذهنتان رسید حتما آن را در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید. با این کار علاوه بر سهیم شدن در آموزش در بهبود محتوای سایت میدان آزادی نیز کمک کرده اید.

 

 

3- اگر داستان، خاطره و موضوعی در رابطه با هر محتوا داشتید می توانید آن را برای تجربه مخاطبین دیگر، به اشتراک بگذارید.

4- اگر قصد ارسال لینک را داشتید، درصورت طولانی بودن لینک تا حد امکان از سرویس های کوتاه کننده لینک استفاده کنید.

5- سعی کنید برای یادگیری بیشتر تمرین هایی که در هر درس قرار دارد را در بخش کامنت یاد داشت کنید و آن را به اشتراک بگذارید.

6- در صورت نبود تمرین، نظر و کامنت شخصی خود را ارسال کنید.

7- قبل از ارسال نظر خود آن را یکبار بخوانید و ایراد های نگارشی و املایی آن را ویرایش  کنید.

8- از نوشتن کامنت های توهین آمیز، مذهبی، اقلیتی و … بپرهیزید و همچنین میدان آزادی این کامنت ها را نشان نمی دهد.

9- اگر کامنت خود بسیار طولانی است آن را به جملات و بخش های کوتاه تقسیم بندی کنید و حتما هر جا که لازم است به خط بعد بروید تا برای خواندن راحت تر باشد. (البته سعی کنید نه آنقدر طولانی باشد که حرف های زائد در آن باشد و نه کوتاه در حد چند کلمه که سبب بی حوصلگی خواننده شود. البته طول مناسب هر کامنت کاملا نسبی است و خودتان بهتر می توانید این موضوع را درک درک کنید.)

10- از نوشتن کامنت های شخصی، تعارفات غیر ضروری و احوال پرسی پرهیز کنید. این کار موجب اتلاف وقت و انرژی خود و سایرین می شود.

 

در صورتی که بخواهید از عکس برای هر کامنت استفاده کنید به نکات زیر توجه کنید:

  • دقت کنید عکس حجم بسیار بالایی نداشته باشد.
  • مطمئن شویم عکس مورد نظر پیام و نظرتان را منتقل می کند.
  • مطمئن شویم کامنت خود بدون عکس ناقص می ماند.

 

11- برای بهتر شدن نظرات خود در ابتدای آن بنویسید: به نظر من، بر اساس سلیقه من و … . زیرا نظرات ما متفاوت است و می تواند از نظر دیگران درست یا غلط باشد. نوشتن این کلمات سطح کامنت را حرفه ای تر می کند.

12- هدف از کامنت گذاشتن انجام تمرین و به اشتراک گذاشتن تجربه و نظراتمان نسبت به محتوای سایت می باشد. جواب دادن به دیگران اولویت نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا