درباره ما (میدان آزادی)

 

گروه آموزشی «یاسین هدایتی فر» فعالیت خود را از سال 1392 با هدف ارتقای سطح مالی و اقتصادی ایرانیان آغاز نمود. هدف از فعالیت­ های این گروه، ارائه آموزش ­های مالی، اقتصادی و کارآفرینی به صورت اصیل و بومی­ شده به هموطنان عزیز است. با در راستای تحقق آرمان آموزش برابر و دوری از تبعیض آموزشی، اکثر آموزش ­های تیم قدرتمند آموزشی مجموعه یاسین هدایتی فر، در فضای مجازی ارائه می ­گردد. کانال تلگرامی پدر پولدار (ریچمن)، صفحه اینستاگرامی پدر پولدار (ریچمن)، وب سایت فست پول و وب سایت  میدان آزادی از جمله رسانه­ های گروه آموزشی وی در فضای مجازی است.

به منظور  کمک هر چه بیشتر به جامعه نیازمند آموزش ایرانی، یاسین هدایتی فر، وب سایت میدان آزادی دات کام را با شعار  کمک به اقتصاد ایران با تقویت هوش مالی جامعه ایرانی بوجود آورد. آموزش ­هایی که به طور مداوم در وب سایت میدان آزادی قرار داده می­ شود؛ توسط کارشناسان و متخصصان حوزه ­های اقتصادی و کارآفرینی مورد انتخاب قرار گرفته و سرفصل­ های آن با توجه به شرایط و نیازهای هموطنان عزیز، تعیین و نگارش گردیده است.

مهندس یاسین هدایتی­ فر  نویسنده چندین کتاب در حوزه کارآفرینی (از جمله پول بدون پول و درآمدهای رویایی بدون سرمایه اولیه)، مدرس و مبتکر برگزاری دوره­ های مختلف اقتصادی در فضای تلگرام، موسس و مدیر چندین گروه پرطرفدار تلگرامی از جمله کانال ریچمن، موسس وب سایت میدان آزادی و بنیان گذار گروه میدان آزادی است و تیم وی شامل مدیران اجرایی قدرتمند، از جمله مهندس حمید جعفری (نویسنده کتاب بازاریابی انفجاری در اینستاگرام) است.

در صورت داشتن هرگونه سوال لطفا به قسمت ارتباط با ما بروید.

تماس با میدان آزادی 

لطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد همکاری با ما تماس بگیرید. ما می‌دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچ‌گاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن ما نمی‌رسد.
برخی از ایده‌های کنونی وب سایت، نتیجه اعمال نظرات بازدیدکنندگان بوده است.
اگر پیشنهادی دارید، با ما تماس بگیرید.

ایمیل: pedarepuldar@gmail.com
شماره تلفن تماس با میدان آزادی دات کام: 02147624005

مدیر و مالک سایت میدان آزادی: یاسین هدایتی فر