آموزش کسب درآمد از تلگرام

از تلگرام کسب درآمد کنید …

در هر سطحی که باشید، این دوره آموزشی درآمدتان را بالاتر می برد

1234-min

با این پکیج آموزشی فرامیگیرید، چگونه با گذاشتن زمان کمی در تلگرام، درآمد عالی داشته باشید

نام دوره: آموزش کسب درآمد از تلگرام

سطح: مقدماتی تا کاملا حرفه ای

فرمت دوره : ویدئویی MP4 همراه با کتاب الکترونیکی

مدت زمان دوره : 6 ساعت

تعداد خریداران تاکنون: 5553 نفر

امتیاز محصول : five-stars-salon-review-ua5xoh-clipart_b3f26a7428df3ebaf33cdfa24e5b2f3e

مخاطبان : افراد با سنین کمتر از 40 سال که روزانه بیشتر از 2 ساعت در روز، وقت در تلگرام می گذرانند.

تهیه شده توسط: یاسین هدایتی فر (نویسنده کتاب درآمدهای رویایی بدون سرمایه و مدیر کانال richman )

نوع محصول : پکیج قابل دانلود

دروغ است که شما برای کسب درآمد عالی، نیاز به سرمایه اولیه دارید …

پکیجی که قصد خرید آنرا دارید کسب و کار حرفه ایست. کسب و کاری که می تواند مخارج زندگی شما به طور جدی تامین کند…

با آموزش های این پکیج، شما نیز در منزل یا سرکار خواهید توانست درآمد عالی پیدا کنید. اگر آب هم دستتان است زمین بگذارید و این صفحه را تا آخر بخوانید…

این دوره آموزشی، شامل دو پکیج آموزش مقدماتی و آموزش حرفه ای کسب درآمد از تلگرام است !!

پکیج اول: پکیج آموزش مقدماتی برای اون دسته از عزیزانی هست که هنوز ابتدای راه آموزش کسب درآمد از تلگرام هستن و نیاز دارن تا از صفر، آموزش کسب درآمد از تلگرام رو یاد بگیرن تا روزی انشالا جزو حرفه ای های این بیزینس بشن …

پکیج دوم: بخش مهم دیگه ی این پکیج، برای اون عزیزانی هست که کسب درآمد از تلگرام رو تا حدودی که بالاتر از حد متوسط هست بلدن اما می خوان درآمدشون بره بالای 10 میلیون تومان در ماه. این دوره یکی از متفاوت ترین دوره های آموزش کسب درآمد از تلگرام است که حاصل ماه ها مشاوره دادن به افراد علاقمند جهت کسب درآمد از این حوزه بوده و حتی یک کلمه آن، هیچ شباهتی به آموزش های متداول کسب درآمد از تلگرام مقدماتی و یا مرسوم ندارد. دوره حرفه ای این یک فرصت بی نهایت جدید است ..

ما همه تلاشمان را کرده ایم تا شما با تهیه این دوره بتوانید در هر لول پولسازی از تلگرام که باشید، تا بی نهایت رشد کنید

کسب درآمد از تلگرام را بیاموزید!!!

این تنها چیزی است که اکنون به آن نیاز دارید.  آموزش کامل و گام به گام کسب درآمد با 40 روش کاربردی از تلگرام

امیدوارم شما نیز بتوانید ماهیانه درآمدهای نجومی را تجربه کنید. این توانایی را همه دارند. شما هم دارید، مطمئن باشید ..

فقط کافیست یک بار کلید باز کلید باز کردن در را بیابید و کسب درآمد از تلگرام را امتحان کنید.

وقتی که کسب درآمد از تلگرام را فراگرفتید، دیگر هیچ وقت نگران از دست دادن پول، نگران بیکاری، نگران حوادث و خراب شدن فضای کسب و کار، ناراحت جیب خالی و … نخواهید بود.

شما همیشه و در هر شرایطی، به هر میزان که بخواهید می توانید پول درآورید و به آرزوهای بزرگ خودتان فکر کنید …

یک سوال: فکر می کنید چه تغییراتی در زندگی شما به وقوع می پیوندد؛ اگر بتوانید بدون سرمایه یا با سرمایه کمی، روزانه بالای یک میلیون تومان درآمد داشته باشید؟

آیا واقعا کسب درآمد میلیونی بدون سرمایه امکان پذیر است؟

هنوز هم می پرسید چرا آموزش روش های کسب درآمد بدون سرمایه؟

همین حالا هم وقت زیادی را از دست داده اید و هنوز هم در حال از دست دادن هستید. این ها فقط چند نمونه کوچک از تهیه کنندگان این پکیج بودند اما اگر از آمارهمه  افراد و جوان های بسیاری که زندگی خودشان را با آموزش های این پکیج عوض کردند، با خبر شوید، حتماً تعجب خواهید کرد!!

شما با تهیه این پکیج:

  • دیگر نیازی به مطالعه مقالات و کتابهای آموزشی ندارید.
  • دیگر نیازی به جستجو در اینترنت ندارید.
  • دیگر نیازی به امتحان کردن روش های مختلف و سعی و خطا ندارید.
  • دیگر نیازی به شرکت در کارگاه ها و سمینارهای گران قیمت و بی فایده ندارید.
  • دیگر نیازی به خرید چندین محصول اینترنتی و کتاب آموزشی ندارید.

در این دوره چه چیزهایی گفته شده است؟

شما با تهیه این دوره، در واقع 2 پکیج بسیار قدرتمند آموزشی را دریافت می کنید اما با قیمت بسیار کمتر. به عبارتی با 149 هزار تومان، محصولاتی به ارزش واقعی 249 هزار تومان را دریافت می کنید!!!.

جامع ترین دوره آموزش کسب درآمد از تلگرام ایران:

قسمت های مختلف این پکیج را نیز در ادامه ببینید:

۳۰+۳ روش کسب درآمد از تلگرام
این کتاب، کامل ترین کتاب آموزش کسب درآمد از تلگرام است که تالیف مهندس یاسین هدایتی فر (نویسنده کتاب درآمدهای رویایی بدون سرمایه) بوده و همه روش های کسب درآمد از تلگرام را در ۱۰۰ صفحه به صورت کاملا تصویری توضیح داده است…
قیمت واقعی: ۴۰ هزار تومان
افزایش اعضای کانال تلگرام بدون هزینه تا بینهایت

هیچ وقت تاکنون این آموزش٬ به صورت عمومی داده نشده بوده و همیشه با مبالغ بالایی افراد به آن دست می یافته اند. اما اکنون به لطف مجموعه سازنده این پکیج٬ شما می توانید با هزینه ای بسیار پایین این آموزش را نیز فرابگیرید و در کمتر از یک روز هزینه پکیج را کار کنید!!!

قیمت واقعی: بالای ۳۵۰ هزار تومان

۳ ساعت ویدیو آموزش کسب درآمد از تلگرام (در ۸ قسمت)

از مهمترین قسمت های این مجموعه، ویدیوهای آموزشی است که درآن به صفر تا صد کسب درآمد از تلگرام با زبان قابل فهم پرداخته است. این آموزش ها کمک زیادی به شروع کسب درآمد شما خواهد نمود

قیمت واقعی ۷۰ هزار تومان

آموزش کامل ساخت شماره مجازی کشور روسیه

شما با تهیه این پکیج٬ یاد خواهید گرفت که چگونه به تعداد نامحدود شماره مجازی از کشورهای مختلف دریافت کنید و با قیمت های بالا به فروش برسانید. از شماره مجازی برای فعالیت های حرفه ای تر در تلگرام استفاده می شود

قیمت واقعی: ۴۰ هزار تومان

برای آشنایی و جلوگیری از هک شدن (هک سریع تلگرام)

 

همه ترفندهای هک سریع و دستیابی به اطلاعات تلگرامی دیگران نیز در این پکیج قرار داده شده است. البته این آموزش برای آشنایی و جلوگیری از هک شدن می باشد که اطلاع از آن ها برای هر کاربر تلگرامی مهم می باشد.
قیمت واقعی: ۱۰ هزار تومان

قیمت واقعی: 89 هزار تومان

دوره آموزش فوق حرفه ای کسب درآمد از تلگرام ۲:

قسمت های مختلف این پکیح را در ادامه ببینید:

بهترین روش های کسب درآمد از تلگرام

افراد باهوش می دانند که نباید خودشان را با هر روشی برای بدست آوردن پول درگیر کنند. چون هم انرژی آن ها هدر می رود و هم زمانشان. شما با تهیه این دوره، دیگر نیاز نیست خودتان را با هر روشی مشغول کنید. بهترین روش های کسب درآمد از تلگرام را بشناسید و با توجه به روحیاتتان، از میان همان ها روشی را برگزینید. تیم ما با ۲ سال فعالیت بسیار حرفه ای و ارتباط با افراد صاحب نام در تلگرام، بهترین روش های کسب درآمد از تلگرام را شناسایی و در این دوره به شما معرفی نماید. شما با دیدن این دوره متوجه می شوید که بیشترین درآمد تلگرامی از چه روش هایی بدست می آید. همان ها برگزینید

خودکار سازی کارها در تلگرام (بدون گذاشتن زمان در روز سود میلیونی داشته باشید) :

یک کارمند ۳۵ ساله، تنها با سه ساعت فعالیت روزانه، بالای ۳ میلیون تومان در ماه درآمد دارد. با دیدن این دوره شما نیز فرا می گیرید تا بهتر از این شخص، یک کسب و کار خودکار که مخصوص خودتان است را در تلگرام پی ریزی کنید. کسب و کاری که تا چند ماه آینده نیاز به فعالیت شما ندارد!! و شما نیز می توانید از زمان های خودتان بهتر استفاده کنید

طرز فکر اعجوبه های تلگرامی (دیگر از روی ناامیدی، موفقیت های پولدارهای تلگرامی را نشمارید. خودتان مانند آن ها فکر کنید):

اگر جزو هوشیاران تلگرامی بوده و کمی با درآمدهای افراد فعال در این حوزه آشنا هستید، حتما این قسمت را چند باره نگاه کنید. با دیدن این قسمت،متوجه می شوید که آن افرادی که بیشترین درآمد را از تلگرام دارند، چگونه فکر و طبق آن عمل می کنند. مطمئنا آن ها متفاوت می اندیشند و اگر شما هم مثل آن ها فکر کنید، نتایج تان مانند آن ها می شود.

افزایش عضو (دیگر نیاز نیست از روی عجز به هر فردی برای افزایش ممبر کانالتان رو بزنید):

آیا تهیه یک دوره و ۳ ساعت آموزش همراه پشتیبانی، بهتر از خرج میلیون ها تومان پول و ساعت ها وقت باارزش شما در هزار توی تلگرام نیست که برای افزایش عضو باید بپردازید؟ و همه افراد با تجربه هم می دانند که این عضوها شاید گاها غیرواقعی هم باشد و کلاه هم سرتان برود؟؟ اگر این دوره را ببینید همه شیوه های افزایش عضو را فرامیگیرید. این روشها، همه روش هایی است که مدیران کانال ها برای افزایش عضو به کار میبرند. خیالتان راحت باشد که همه روش ها همراه با پشتیبانی گفته شده و هیچ روش دیگری وجود ندارد. همچنین آموزش ساخت بینهایت شماره مجازی و افزودن بی نهایت عضو فیک نیز در این دوره ارزشمند قرار داده شده است.

هوش مالی در تلگرام

این ویدیو را می توان از منحصر به فرد ترین بخش های این دوره به حساب آورد. در این ویدیو به خوبی فرامیگیرید که چگونه افرادی با هوشمندی، درآمدهای ماهیانه بالای 100 میلیون تومان برای خودشان می سازند. یاد بگیرید، شاید توانستید ..

دستورالعمل اجرایی

چون تمرکز آموزش ها و همچنین به نتیجه رسیدن شما برای ما بسیار باارزش است، یک دستورالعمل اجرایی در دوره قرار داده شده تا بتوانید با اجرای مو به موی آن ها به درآمد خوبی از تلگرام برسید.

قیمت واقعی: 149 هزار تومان

قیمت این دوره ارزشمند (سرمایه گذاری) همراه با یک هدیه ویژه و منحصر به فرد به نام (آموزش هوش مالی در کسب و کارهای تلگرامی به ارزش ۹۹۰۰۰ تومان)

تنها به مدت محدود

فقط 149 هزار تومان

(پس از تاریخ فوق، مبلغ این سرمایه گذاری متفاوت به قیمت واقعی آن برخواهد گشت )

فراموش نکنید که این قیمت همراه پشتیانی محصول می باشد. بنابراین حتی یک لحظه هم در تهیه پکیج تردید نکنید…

پس از خرید محصول ، لینک دانلود بسته به صورت آنی برایتان نمایش داده میشود و همچنین به ایمیلتان نیز ارسال می گردد. همچنین می توانید پس از خرید، از قسمت پشتیبانی نیز، فایل ها را روی تلگرامتان دریافت کنید.

Pricing table does not exist. Please check your shortcode.

در صورت وجود هرگونه ابهام قبل یا بعد از پرداخت از قسمت پشتیبانی ارتباط حاصل فرمایید

اگر فکر می‌کنید این مبلغ زیاد است، اتفاقاً ما هم با شما اتفاق نظر داریم چون به جای آن می توانید:

۱- یک شلوار بخرید

۲- یک شام با یکی از دوستانتان در رستوران های شیک بخورید

۴- تسمه تایم خودرویی مثل پراید را عوض کنید

۵- و….

بنابراین شاید بهتر باشد این مبلغ را برای موارد مهم‌تری مثل موارد بالا خرج کنید و یاد نگیرید که چطور ده برابر این مبلغ را درآورید.

پس از خرید محصول ، لینک دانلود بسته به صورت آنی برایتان نمایش داده میشود و همچنین به ایمیلتان نیز ارسال می گردد

مدرس این دوره قدرتمند کیست؟

یاسین هدایتی فر یکی از افرادی است که توانست بدون سرمایه به درآمدهای بالایی برسد. امروز او کارآفرین و نویسنده کتاب های بسیار پرفروش درآمدهای رویایی بدون سرمایه و پول بدون پول است. همچنین مدیر بیش از ۶۰ کانال تلگرامی،  مدیر وب سایت های hedayatifar.com و fastpool.ir ، مدیر سه پیج بزرگ اینستاگرامی، مدرس دوره های هوش مالی و مدیر تیم اساتید کانال قدیمی و بزرگ richman است. او پس از سال ها کارآفرینی و کسب و کار، دز کتاب ها و دوره های خود، برای اولین بار توانست به شرح دقیق ۱۰۰ شغل بپردازد که با انجام آن ها می شود بدون سرمایه به درآمدهای بسیار بالایی دست یافت. تعداد شاگردهای مستقیم او در حال حاضر بیشتر از ۱۰ هزار نفر هستند . مصاحبه او با صدا و سیما وکتاب های او را می توانید در  پایین مشاهده کنید.

به جرأت می گوییم که اگر شما روش های کسب درآمد بالا بدون سرمایه را فرانگیرید، هیچ وقت نخواهید توانست، بدون سرمایه ثروتمند شوید.

خبر خوش این که شما نیز می توانید این روش ها را یاد بگیرید و دیگر دوران بی اطلاعی تمام شد

خبر بد این که زمانتان بسیار محدود است و هر چه دیرتر این روش ها را فرابگیرید، دیرتر ذهنتان باز می شود و شاید فرصت کمتری برای آموزش داشته باشید.

تصور کنید که از شانس بالای شما، پکیجی که تا این اندازه روش های قدرتمند کسب درآمد را می آموزد، آماده شده و شما هنوز هیچ درآمدی از آن نداشته اید!!!

هنوز هم می پرسید چرا باید این آموزش ها را فرابگیرید؟

همین حالا هم وقت زیادی را از دست داده اید و هنوز هم در حال از دست دادن هستید. فرصت ها همیشه به این آسانی جلوی پای شما قرار نمی گیرند..

ادعا نمیکنیم این محصول همه را ثروتمند می کند اما مطمئنیم به کمک این دوره درآمد چند نفر بالای صد میلیون تومان در ماه خواهد رفت …

شما فقط با یادگیری سیستم سازی کسب و کار در تلگرام (که تنها یک قسمت از ۶ قسمت اصلی این دوره ارزشمند است) می توانید صدها ساعت در زمان ارزشمند خودتان (که آموزش آن داده شده) صرفه جویی کنید

آیا این دوره آموزشی توانسته موفقیت چشمگیری داشته باشد؟

این دوره شامل دو پکیج آموزشی است که در گذشته به صورت جداگانه به فروش می رسیدند. پکیج مقدماتی و پکیج حرفه ای آموزش کسب درآمد از تلگرام که یک سال پس از پکیج اول تولید شد. زمانی که دوره آموزش کسب درآمد از تلگرام  مقدماتی ساخته شد، افراد بسیار زیادی پس از خرید، به مجموعه استاد هدایتی فر مراجعه کرده و مشاوره میگرفتند. ساعت ها و روزها و ماه ها مشاوره به بالای چندین هزار نفر … پشتیبانی آن پکیج کار بسیار مشکلی بود چون ما باید پاسخ افراد بسیار زیادی را میدادیم. تقریبا آن پکیج ۵ بار! آپدیت شد و هر بار کامل تر می شد.

در این میان فعالیت های تلگرامی خودمان نیز هر روز افزایش می یافت؛ تا آن جا که تعداد کانال های با مدیریت مستقیم یاسین هدایتی فر به بالای ۱۰۰ کانال رسید!. برای بسیاری از فعالین تلگرام که خودشان هم افراد موفقی بودند این حجم فعالیت بسیار جالب توجه بود. پس از آن افراد بسیار زیادی می خواستند تا راز این فعالیت های گسترده و منسجم را برای آن ها نیز باز شود.

شاید اگر واقعیت را بخواهیم بگوییم، خیلی علاقه ای به باز کردن مشت خودمان نداشتیم اما پس از یک تور آموزشی و اصرارهای بسیار زیاد افراد، استاد هدایتی فر تصمیم می گیرند تا دوره حرفه ای کسب درآمد از تلگرام که در همین مجموعه آموزشی نیز قرار داده شده را بسازند. این دوره هیچ وقت ساخته نمیشد اگر  اگر ، اگر ، اگر ، موفقیت جوان های گاها با سنین پایین را که از اطلاعات پکیج اول استفاده کرده بودند، و به موفیت های باورنکردنی رسیده بودند را نمی دیدیم. .

بدون شک این مجموعه آموزشی که هم شامل پکیج مقدماتی آموزش کسب درآمد از تلگرام است و هم شامل پکیج حرفه کسب درآمد از تلگرام، فرصت بسیار بی نظیری برای شما خواهد بود که تقریبا هر کسب و کاری را درآن بیاندازید، تا حد اعلای موفقیت خودش خواهد رسید. دوره مقدماتی توانست افراد بسیار قابلی را به معنای واقعی ثروتمند کند. دوره حرفه ای یقینا فراتر از پکیج اول خواهد شد. امیدوارم از آن استفاده کنید.

چگونه از اصل بودن این محصول مطمئن شوم؟

اگر با استاد یاسین هدایتی فر آشناییت کامل داشته باشید، متوجه خواهید شد که اصیل ترین محصول آموزش کسب درآمد از تلگرا توسط ایشان ساخته شد. اما پس از آن افرادی با سواستفاده از آموزش های ایشان، مطالبی را با عناوین خودشان انتشار دادند که بسیار ناموفق بودند. اما به صورت کلی پاسخ این سوال این است: همیشه برای اطمینان از یک فروشگاه مجازی اصل٬ به پشتیبانی سایت رفته و از قسمت پشتیبانی مطمئن شوید که یک شماره ثابت (و نه همراه) جهت پشتیبانی محصولات برای خریداران قرار گرفته است. اگر توانستید با پشتیبانی صحبت نمایید٬ به فروشگاه و اصالت محصول اعتماد کنید(برای مثال می توانید به پشتیبانی این سایت مراجعه نمایید که  شماره تلفن ثابت دفتر کار تهران سایت در آن قرار داده شده است). متاسفانه همیشه بیشترین ضرر خرید محصولات بی اصالت را مشتریان بی توجه پرداخت می کنند.

این دوره مناسب چه افرادی است؟

اگر در سنین کمتر از ۳۵ سال هستید، توصیه می کنیم حتما این پکیج را به قیمت استثنایی فوق تهیه کنید زیرا تمامی قسمت های آن، کاملا به درد شما می خورد و قابل استفاده است. اما اگر سن شما بین ۳۵ سال تا ۵۰ سال است، نیاز به تلاش بیشتری دارید تا آموزش ها را فراگرفته و بتوانید به موفقیت های بزرگ برسید. در رابطه با افرادی که سن بالاتر از ۵۰ سال دارند، باید بگوییم، احتمال دارد نتوانید با همه قسمت های این پکیج ارتباط بگیرید. آموزش ها سخت نیست اما طبق تجربه، افرادی که سن آن ها از ۵۰ بالاتر می رود، کم حوصله تر شده و البته ترس های بسیار بیشتری دارند و همچنین زودتر خسته می شوند.

آیا واقعا با این پکیج می توان به درآمد رسید؟

خیر!!!

شما با این پکیج به درآمد نمی رسید. بلکه با آموزش های پکیج است که به درآمد خواهید رسید. بسیاری از افراد فکر می کنند که تنها با تهیه این پکیج به درآمد خواهند رسید، اما واقعیت این است که اگر شما پکیج را تهیه کنید و آموزش های آن را به خوبی و با دقت فرانگیرید، شاید آنگونه که باید، نتیجه ای دریافت نکنید.

این پکیج، مجموعه ای از بهترین دوره ها و آموزش هایی است که تا به امروز ایجاد شده و حاصل صدها ساعت تجربه است که امروز در قالب یک آموزش برای شما آماده شده. لازم است بدانید که شما با تهیه این پکیج، تجربیات و مهارت های هفت ساله ای را دریافت می کنید که تا به امروز توانسته افراد بسیار بسیار زیادی را متحول کند. شما نیز با انجام دادن و دلسرد نشدن، حتما خواهید توانست.

 

مطمئن باشم که بعد از خرید، به درآمد بالا حتماً میرسم؟

زمان بگذارید، وارد مسیری شده اید که هزاران نفر قبل از شما رفته اند و موفق شده اند . پس شما هم می توانید

زمانی که پکیج را دریافت کردم، چگونه می توانم آن را دریافت کنم؟

پس از خرید پکیچ درآمدهای رویایی، لینک دانلود فایل ها برای شما ایمیل می شود. همچنین فایل ها در قسمت پنل کاربری شما در قسمت ((دانلودهای من))  همیشه قرار خواهد گرفت. به عبارتی حتی اگر ایمیل خود را فراموش کنید، باز هم برای همیشه فایل ها در قسمت دانلود های من پنل کاربری شما باقی خواهند ماند. تصویر پایین قسمت ((دانلود های من))  پنل کاربری شما را نشان می دهد. در ضمن پشتیبان ها همیشه پاسخگو هستند تا مشکلات احتمالی تان را برطرف کنند.

 

 

دیدگاه شما چیست؟