ثبت نام

برای ثبت نام در وب سایت میدان آزادی کافی است فرم زیر را تکمیل کنید. با این کار شما به کاربر آزاد سایت تبدیل می شوید.

کاربران وبسایت میدان آزادی به سه دسته تقسیم می شوند:

1- کاربر مهمان

2- کاربر آزاد

3- کاربر ویژه

4- کاربر ویژه و فعال

اگر در سایت ثبت نام نکرده باشید؛ به عنوان کاربر مهمان شناخته می شوید. کاربران مهمان به صورت خیلی محدود می توانند از مطالب سایت استفاده کنند.

اگر در سایت ثبت نام کنید (با تکمیل فرم زیر) و با مشخصات خود وارد سایت شوید؛ کاربر آزاد محسوب می شوید. کاربران آزاد می توانند تقریبا از 25 درصد مطالب سایت به صورت رایگان استفاده کنند.

اگر قصد استفاده از همه مطالب و دوره های سایت را دارید؛ می توانید به عنوان کاربر ویژه ثبت نام کنند. برای این کار باید به مقدار مشخص، اعتبار خریداری کنید.

کاربران ویژه ای که در بحث ها شرکت می کنند و حداقل 5 نظر (کامنت) منتشر شده دارند؛ به عنوان کاربر ویژه و فعال شناخته می شوند. این افراد از مطالب وِیژه و منحصر به فرد سایت بهره مند می شوند.

سطح دسترسی مطالب وبسایت میدان آزادی متفاوت است. تقریبا 5 درصد از مطالب برای همه کاربران قابل دسترس است. 25 درصد مطالب برای کاربران آزاد قابل استفاده است. 70 درصد مطالب برای کاربران ویزه و نیز کاربران ویژه و فعال قابل استفاده است (درصدهای ذکر شده تقریبی است).

در صورتی که درباره ما اطلاعات کمی دارید به قسمت درباره ما مراجعه کنید. همچنین در صورتی که در خصوص ثبت نام و یا خرید اعتبار دچار مشکل هستید؛ به قسمت تماس با ما مراجعه کنید. فراموش نکنید که ما در تمام مراحل استفاده از سایت، در کنار شما هستیم.

فرم ثبت نام