آیا این دوره آموزشی توانسته موفقیت چشمگیری داشته باشد؟

این دوره شامل دو پکیج آموزشی است که در گذشته به صورت جداگانه به فروش می رسیدند. پکیج مقدماتی و پکیج حرفه ای آموزش کسب درآمد از تلگرام که یک سال پس از پکیج اول تولید شد. زمانی که دوره آموزش کسب درآمد از تلگرام  مقدماتی ساخته شد، افراد بسیار زیادی پس از خرید، به مجموعه استاد هدایتی فر مراجعه کرده و مشاوره میگرفتند. ساعت ها و روزها و ماه ها مشاوره به بالای چندین هزار نفر … پشتیبانی آن پکیج کار بسیار مشکلی بود چون ما باید پاسخ افراد بسیار زیادی را میدادیم. تقریبا آن پکیج ۵ بار! آپدیت شد و هر بار کامل تر می شد.

در این میان فعالیت های تلگرامی خودمان نیز هر روز افزایش می یافت؛ تا آن جا که تعداد کانال های با مدیریت مستقیم یاسین هدایتی فر به بالای ۱۰۰ کانال رسید!. برای بسیاری از فعالین تلگرام که خودشان هم افراد موفقی بودند این حجم فعالیت بسیار جالب توجه بود. پس از آن افراد بسیار زیادی می خواستند تا راز این فعالیت های گسترده و منسجم را برای آن ها نیز باز شود.

شاید اگر واقعیت را بخواهیم بگوییم، خیلی علاقه ای به باز کردن مشت خودمان نداشتیم اما پس از یک تور آموزشی و اصرارهای بسیار زیاد افراد، استاد هدایتی فر تصمیم می گیرند تا دوره حرفه ای کسب درآمد از تلگرام که در همین مجموعه آموزشی نیز قرار داده شده را بسازند. این دوره هیچ وقت ساخته نمیشد اگر  اگر ، اگر ، اگر ، موفقیت جوان های گاها با سنین پایین را که از اطلاعات پکیج اول استفاده کرده بودند، و به موفیت های باورنکردنی رسیده بودند را نمی دیدیم. .

بدون شک این مجموعه آموزشی که هم شامل پکیج مقدماتی آموزش کسب درآمد از تلگرام است و هم شامل پکیج حرفه کسب درآمد از تلگرام، فرصت بسیار بی نظیری برای شما خواهد بود که تقریبا هر کسب و کاری را درآن بیاندازید، تا حد اعلای موفقیت خودش خواهد رسید. دوره مقدماتی توانست افراد بسیار قابلی را به معنای واقعی ثروتمند کند. دوره حرفه ای یقینا فراتر از پکیج اول خواهد شد. امیدوارم از آن استفاده کنید.